عقب نشینی AFC از تصمیم جنجالی سلب میزبانی ایرانی ها | استقلال و شهر خودرو قربانی می شوند؟

عقب نشینی AFC از تصمیم جنجالی سلب میزبانی ایرانی ها | استقلال و شهر خودرو قربانی می شوند؟
تماشاچی -🔸براساس اعلام یک منبع آگاه در کنفدراسیون آسیا، برخلاف روال همیشگی، مصوبه کمیته مسابقات با تغییراتی جدی مواجه شده و لغو تمامی میزبانی های داخلی منتفی شده است. 
🔸 میزبانی باشگاه های ایرانی در مرحله حذفی (پلی آف) به کشور ثالث واگذار شده است. شهر دوحه قطر در تاریخ 25 ژانویه میزبان دیدار تیم های شهر خودرو و استقلال خواهد بود.
🔸میزبانی باشگاه های ایرانی برای مسابقات دور گروهی، به دیدارهای برگشت این مرحله منتقل می شود. این باشگاه ها در تمام بازی های رفت میهمان حریفان به شمار می روند.
🔸با توجه به این مصوبه که امروز به طرف ایرانی به صورت رسمی اعلام شده، عملا میزبانی در دور حذفی به کشور ثالث منتقل خواهد شد؛ اما در مرحله گروهی، این موضوع توسط دبیرخانه بررسی خواهد شد.

منبع: فارس

بدین ترتیب همانطور که پیش بینی میشد تیم های استقلال و شهر خودرو قربانیان این تصمیم خواهند بود و اگر مسئولین امر بر توافقنامه ای که دو روز پیش در محل وزارت ورزش امضا کرده اند، پایبند هستند، نمی بایست زیر بار بازی استقلال و شهر خودرو در خارج از ایران بروند چرا که این گزینه به نوعی معامله این دو تیم برای دو تیم دیگر حاضر در مرحله گروهی محسوب می شود.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

بان کی مون

معامله پشت پرده این بود که استقلال قربانی بشه تا تیم سوگولی حکومت یعنی لنگ حقیر میزبانیش سر جاش باشه . چون امسال خیلی هزینه کرده بودن و برنامه ها داشتن برای قهرمانی آسیا !!!! یک درصد اگه استقلال از مرحله پلی اف صعود نکنه همه چی به نفع لنگ و به ضرر استقلال خواهد بود . الان میخوام ببینم اون عن صاری فرد میاد بگه ما پشت استقلالیم ؟