مذاکرات پشت پرده بین منچستریونایتد و پوچتینو

مذاکرات پشت پرده بین منچستریونایتد و پوچتینو
تماشاچی - خبرهایی که از داخل باشگاه منچستریونایتد به خبرگزاری‌ها درز کرده است نشان می‌دهد که سران این باشگاه مذاکراتی را با پوچتینو برای قبول هدایت شیاطین سرخ آغاز کرده‌اند.

پوچتینو در ماه نوامبر و پس از شروع ضعیف فصل، تنها پنج ماه پس از رساندن این تیم به فینال لیگ قهرمانان برای اولین بار در تاریخ باشگاه تاتنهام، اخراج شد.
با این وجود نام این مربی آرژانتینی همواره برای هدایت تیم‌های بزرگ اروپا شنیده می‌شود و تا قببل از انتخاب کیکه ستین به عنوان سرمربی جدید بارسلونا، از پوچتینو به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی این پست نام برده می‍شد. 
حال اخبار موثقی به ما رسیده است که شیاطین سرخ در صورت عدم موفقیت در کسب مجوز حضور در لیگ قهرمانان اروپا در سال آینده، سولسشر را اخراج خواهند کرد، گفته می‌شود مذاکرات سران منچستر با پوچتینو چند هفته است که آغاز شده‌است و تا به این لحظه نیز به خوبی پیش رفته است و این مربی اعلام کرده که حاضر است مربیگری این تیم را در پایان فصل قبول کند، اما نه در میانه فصل. 

به نظر می‌رسد سولسشر در مسیر عبور از روزهای سخت مسیر دشوار و صعب العبوری را پیش روی دارد و هرچند هنوز می‌تواند با کسب نتایج مطلوب جایگاه خود را در این تیم حفظ کند اما سران باشگاه دیگر اعتماد زیادی به او ندارند. لازم به ذکر است که منچستریونایتد در حال حاضر با 34 امتیاز در رده پنجم لیگ برتر انگلیس قرار دارد و با چلسی رده چهارمی 5 امتیاز فاصله دارد.
گفته می‌شود پوچتینو به شرطی حاضر است هدایت منچستریونایتد را به عهده بگیرد که معاون اجرایی این تیم یعنی اد وودوارد، کنار گذاشته شود و تمام امور مربوط به قرارداد بازیکنان و نقل و انتقالات این تیم زیر نظر پوچتینو انجام گیرد. پوچتینو از سران باشگاه خواسته تا آزادی کامل در مورد مسائل مختلف تیم داشته باشد و بودجه لازم نیز برای جذب بازیکنان جدید در اختیارش گذاشته شود.
پوچتینو هنوز واکنشی رسمی در مورد گمانه‌زنی‌ها از مذاکراتش با منچستریونایتد نداشته است اما در آخرین اظهار نظر در مورد بازگشت به عرصه مربیگری گفته بود که آماده شنیدن پیشنهادات است و هر پیشنهادی را به طور دقیق مورد بررسی قرار خواهد داد. او عنوان کرده بود که هر اتفاقی ممکن است بیفتد و تا زمانی که به طور رسمی با باشگاهی قرارداد امضاء نکرده باشد، آماده است تا هر پیشنهادی را از تیم‌های مختلف مورد بررسی قرار دهد و با توجه به شرایط مختلف، جواب او یا "بله " و یا "خیر " خواهد بود.


 
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه