برترین کیت های پرواز جهان کدامند؟

برترین کیت های پرواز جهان کدامند؟

تماشاچی -خیلی از ما مسافرت کردن با هواپیما را به علت راحت تر بودن در سفر ترجیح میدهیم. خصوصا این مورد که با هواپیما مسیر بسیار کوتاهتر خواهد شد هم میتواند مزید بر علت باشد تا بسیاری از ما در زمان سفر انتقال با هواپیما را انتخاب کنیم.
 


بهترین کیت های جهان چه مزیتی دارند

 

برترین کیت های پرواز جهان کدامند؟


برترین کیت های پرواز جهان 


در اینجا دو موضوع مورد بحث است اول آنکه توانایی پرداخت بلیط ها را داشته باشیم خصوصا در زمان هایی که تعداد سفرها و نقل و انتقالات سالانه ما زیاد میشود و دوم آنکه بسته به هزینه های که پرداخت میکنیم بتوانیم پروازی را انتخاب کنیم که بهترین کیت ها را ارائه میدهد. کیت ها یا همان بسته های سازگاری در واقع یکی از تسهیلات رایج در ایرلاین‌های بین‌المللی، هستند که جهت برقراری آسایش مسافران در حین پرواز تدارک دیده می‌شوند. بنابراین بسیار مهم است که در زمان انتخاب آژانس مسافرتی و یا پرواز خود به مواردی که در کیت های پرواز ارائه میشوند توجه داشته باشیم. در ادامه قصد داریم بهترین کیت های پرواز جهان را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.
بسته هایی که در کیت‌های پروازبه مسافرین داده میشود خیلی چیز ها را شامل میشود به عنوان مثال: جهت کاهش میزان خستگی و استرس سفر پیژامه‌های مناسب پرواز میتواند شرایط سفر شما را بسیار آرامش ‌بخش ‌تر ‌کنند همچنین اهدا انواع مختلف لوازم بهداشتی برای مصارف مختلف در دسترس شما خواهد بود.
در این مقاله سعی شده تا لیستی از برترین کیت‌های پرواز هواپیمایی‌های بین‌المللی را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم:


بسته‌های ویژه پرواز درجه یک خطوط هوایی قطر


شرکت های هواپیمایی قطر جدیدا دسته‌ای جدید از بسته‌های ویژه را به قسمت سفرهای متوسط و طولانی مدت خود اضافه کرده است.
این بسته‌ها طبق عقد قراردادی با شرکت بریکز (BRICS)، طراح اثاثیه سفر و برند ایتالیایی Castello Monte Vibiano Vecchio طراحی و ساخته میشوند  و د راختیار مسافرین قرار میگیرند.در طی این سفرها بسته‌های ویژه مخصوص بانوان به سبک کیف‌های سری بالاجیو (Ballagio) بریکز طراحی شده‌اند و بدنه های آنها از قسمت‌های چرمی غلات کامل تشکیل شده است.
همچنین در ساخت بسته‌های مردانه هم از سری کیف‌های دسته‌دار برند سینتسیس (Sintesis) بهره برداری شده است. کیف‌های سفری در چهار رنگ موجود هستند: سیاه و خاکستری برای آقایان و سفید و سرخ کبود برای بانوان.
درداخل این بسته‌ها محصولات شرکت کاستلو مونتو مانند کرم مرطوب کننده مخصوص لب در کلاس تجاری  به چشم میخورد. همچنین در پروازهای درجه یک علاوه‌ بر آن کرم ریکاوری نایت (Night)  نیز موجود هستند. این بسته‌ها همچنین دارای مواردی دیگری مانند چشم‌بند، گوش‌گیر، جوراب، برچسب اثاثیه (و شانه در پروازهای درجه یک) نیز هستند. میتوان گف ت شرکت هواپیمایی قطر بسته‌های متعدد و متنوعی را برای هواپیماهای A380 درنظر گرفته است.
همچنین هواپیمایی قطر جهت سفرهای متوسط و کوتاه‌مدت بسته‌های ناپا دوری (Nappa Dori) را انتخاب کرده است. این بسته برای سفرهایی در نظر گرفته شده است که کمتر از ۵ با دوحه فاصله دارند. این بسته یعنی همان ناپا دوری حاوی چشم‌بند، جوراب و کرم لب کاستلو مونته میباشد.
سفر در هواپیما خصوصا درزمانی که مسیر طولانی باشد میتواند بسیار دلپیذیر باشد زمانی که به هنگام پرواز در شب از پیژامه‌های سفید راحت هواپیمایی استفاده کنید. وجود این پیژامه‌ها در میان کیت ها باعث شد تا راهی جز رتبه اول قرار دادن بسته های ویژه خطوط هوایی قطر پیدا نکنیم و در حال حاضر بسته های ویژه خطوط هوایی قطر در جایگاه اول جه قرار دارند. 


۲- بسته‌های ویژه تجاری و اقتصادی امارات


برترین کیت های پرواز جهان


برترین کیت های پرواز جهان 


در رتبه دوم این لیست میتوانیم به بسته های اماراتی اشاره کنیم. در داخل بسته‌های کلاس بالای هواپیمایی امارات از محصولات زیبایی سفارشی از شرکت بولگاری بهره برداری شده است. در این کلاس تجاری امولاسیون صورت، لوسیون بدن، دئودورانت، بسته اصلاح (مخصوص مردان)، دستمال گردن، شانه و مسواک در اختیار مسافرا قرار میگرد.
همیشه در هواپیمایی های امارات شاهد استفاده از ایم بسته ها در کلاس درجه یک هستیم. هر بسته دارای رایحه‌ی ویژه و منحصر به فرد خود است(چای قرمز، سبز و سیاه) که تداعی کننده رنگ‌های پرچم امارات هستند. عطرها و بسته‌ها در طی هر۹۰ روز یک‌بار تغییر مرده و به این ترتیبب مسافران همیشگی از محصولات تکراری دلزده نمیشوند.
پیژامه‌های مرطوب کننده مخصوص کلاس درجه یک را برای اولین‌ بار هواپیمایی امارات در جهان به ثبت رسانیده و معرفی کرد. این پیژامه‌ها جهت سفرهای هوایی ابداع شده اند و توسط آن جلوگیری از خشکی هوا کیفیت خواب شبانه مسافران را ارتقا خواهد داد.


۳- بسته‌های ویژه کلاس درجه یک و تجاری  KLM  


برترین کیت های پرواز جهان


برترین کیت های پرواز جهان 


KLM  عضوی از اعضای اتحاد اسکای تیم (Sky Team) بوده و در حال حاضر با یان تامینیائو (Jan Taminiaue)، طراح مد هلندی، همکاری مستمری دارد. البته در کارنامه یان ساخت یک سری کیف برای سفرهای بین قاره‌ای در کابین تجارت جهانیکه برای شرکت (World Business) شرکت طراحی کرده است به چشم میخورد.
برخلاف دیگر بسته‌های ویژه این بسته‌ها، دارای کیف دستی‌های کوچک زنانه طراحی شده‌اند هستند که حتی پس از سفر هم قابل استفاده میباشند. این کیف به همراه هدیه ویژه ایرلاین، مجسمه‌های کوچک آبی رنگ به شکل خانه، به مسافران اهدا میشود.


۴- بسته‌های ویژه کلاس درجه یک و تجاری کاتای پاسیفیک (Cathay Pacific)


برترین کیت های پرواز جهان


برترین کیت های پرواز جهان 


این شرکت های هواپیمایی در کیت های خودشان از بسته‌های ویژه در کلاس تجاری لوازم بهداشتی برای پوست که محصول معتبر شرکت معروف استرالیایی Aesop and Jurlique استفاده میکنند. کیف‌های برند آسوپ در کلاس درجه یک به مسافران هدیه داده می‌شود.
این کیف حاوی لوازمی مانند کرم دست و صورت، گوش‌گیر، شانه چوبی، کرم مرطوب‌کننده و ماسک خواب هستند. در سفر به هنگ‌کنگ کیف‌های مخصوص شتری رنگ برند آسوپ قرارداده شده است که پس از سفر هم می‌توان آن‌ها به بسته های دیگر متصل کرده و مورد استفاده قرار داد. به مسافراین آقا مذکر بسته‌های خاکستری رنگ اهدا خواهد شد.


۵- بسته‌های ویژه و تجاری اتحاد کلاس درجه یک


برترین کیت های پرواز جهان


برترین کیت های پرواز جهان 


در این شرکت هواپیمایی با نام اتحاد به مسافران سوییت سه اتاقه با خدمتکار، تختی با روکش کتان ایتالیایی، حمام شخصی، محصولات «آکوا دی پارما» و لباس‌های راحتی «کریستین لاکرویکس»  پیشنهاد خواهد شد.
همچنین مسافران کلاس اقتصادی بسته‌ی «خواب راحت» را دریافت کرده  که حاوی ماسک خواب و وسایل دیگر مفیدی خواهد بود. به مسافران کلاس تجاری مرطوب ‌کننده‌های عالی هم، کرم لب همراه با ویتامین E داده خواهد شد.


۶- بسته‌های ویژه تجاری یونایتد (United)کلاس درجه یک  


برترین کیت های پرواز جهان


برترین کیت های پرواز جهان 


یونایتد پولاریس در دسامبر ۲۰۱۶ بود که با لم‌گاه کلاس جهانی، غذای جدید، فضای خوایب ارتقا یافته شده به همراه دو بسته ویژه سفر جدید فعالیتش را آغاز کرد : یکی از این بسته‌ها جهت استفاده کلاس تجاری و دیگری برای کلاس درجه یک هستند. در کلاس درجه یک این کیف‌ها به رنگ قهوه‌ای مایل به زرد میباشند. بسته‌های تجاری رنگی آبی دارند.
محتوای درون بسته را میتوان اینطور نام برد: گوش‌گیر، چشم‌بند، برچسب «لطفا مزاحم نشوید»، دستمال و جوراب‌های یک‌بار مصرف. لوازم بهداشتی شامل کرم دست کاوشد (Cowshed)، مرطوب کننده، کرم لب، خوشبو کننده بالش، دستمال مرطوب، مسواک، خمیر دندان، نخ دندان، قرص خوشبو کننده دهان، شانه، دستمال عینک و ضدعفونی کننده دست ها.
پیژامه‌های جدید یونایتد حتی از بسته‌ها هم جذاب‌تر هستند و برای پروازهای بالای ۱۲ ساعت درنظر گرفته شده اند. تعداد پیژامه‌ها برای تمامی مسافران کافی نخواهد بود بنابراین در صورتی که قصد دارید در طول سفر از پیژامه استفاده کنید باید در زمان شروع پرواز این موضوع  و درخواست پیژامه را با خدمه پرواز در میان بگذارید.
شما میتوانید با کمی جستجو در فضاها ی اینترنتی و تحقیق و صحبت با ژآنس های تبلیغاتی بهترین تور مسافرتی که دارای امکانات خاص و خوبی باشد انتخاب کنید و تجربه ای عالی برای خودتان رقم بزنید.

منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه