نامه سرگشاده | #انتقام سخت هواداران استقلال از رفتارهای شائبه برانگیز وزارت ورزش

نامه سرگشاده | #انتقام سخت هواداران استقلال از رفتارهای شائبه برانگیز وزارت ورزش
تماشاچی -  روزهای اخیر، برخی وزارت نشینان به حال هواداران ساده فوتبال ریشخند می زنند و با سوء استفاده از قدرت کار خود را جلو می برند اما این روزها نیز می گذرد چرا که مجلس جدید با رویکرد جدید به زودی بر سر کار خواهد آمد و آقایان جزو اولین کسانی خواهند بود که مسند قدرت را ترک خواهند کرد؛ فردی که تاکنون توانسته با فشار و لابی چندین بار از استیضاح و ترک قدرت فرار کند و به هیچ احدی بابت فجایعی که در دوران تاریک حضورش در ورزش کشور به وجود آمد، پاسخگو نباشد، سرانجام با اراده و قدرت لایزال خداوند، به ذلت و خواری گرفتار خواهد شد.


خیمه شب بازی های عوام فریبانه را تمام کنید

هواداران شهر خودرو و مالک این تیم این روزها دل شکسته ترین افراد روی زمین هستند چرا که به فاصله ده روز مانده به شروع بازیهای آسیایی آنها، به یکباره با زور و فشار، سرمربی آنها را از چنگشان در می آورند و به تیم محبوب آقایان می فرستند و سپس با عوام فریبی مدعی می شوند هیچ فشاری مبنی بر صدور رضایتنامه گل محمدی نبوده است. آقایان با دسته کورها که طرف نیستید ... در کجای دنیا، مالک یکی تیم خصوصی که بیش از 50 میلیارد تومان برای تیمش هزینه کرده و در آستانه ورود به بازیهای آسیایی قرار دارد، حاضر می شود مربی موفق خود را که اتفاقاً قرارداد نیز دارد، در اختیار تیم رقیب قرار دهد؟ چرا با عوام فریبی مدعی می شوید که این یک توافق فوتبالی ساده بوده و در ازای پرداخت یک مبلغ مشخص، گل محمدی به پرسپولیس آمده است؟  چرا مردم را احمق فرض کرده و مستقیم در رسانه ملی به چشم ملت نگاه کرده و مدعی می شوید به قرآن قسم می خورم که به فلانی برای گل محمدی زنگ نزده ام؟ شاید شما زنگ نزدید و دوست دیگری اینکار را کرده ! اینکه وزیر ورزش ممکلت در ایران حضور نداشته آیا دلیل بر آن می شود که اراده ش توسط اطرافیانش نادیده گرفته شود و دستورات اجرا نشود؟ مردم را چه فرض کرده اید؟چرا از دست به جیب شدن خیرین استقلالی جلوگیری شد؟

تا پیش از این در بزنگاه ها از حسین هدایتی و سرمایه نامتنهای اش مایه می گذاشتید که مبلغ قرارداد فلان بازیکن را او هدیه کرده و ... که بعدها مشخص شد پول های کثیف او از چه محلی به دست آمده اند و بازیکنانی همچون وحید امیری و بیرانوند از چه مسیری به این تیم آمدند که حتی صدای سرمربی وقت تیم ملی یعنی کیروش را نیز در آورد. اکنون نیز برای تبرئه خود و آقای ورزش ایران، از یک خیر نیکوکار برای پرداخت رقم سنگین قرارداد یحیی گل محمدی صحبت به میان می آید؟ رسانه ای شدن صرف این مبالغ سنگین آن هم در کوران بحران سیستان و بلوچستان واقعاً چه معنایی دارد؟آیا دست به جیب شدن خیرین خیالی فقط برای تیم محبوب شما امکان پذیر است؟ شما و مجموعه شما می بایست نسبت به جلوگیری از حضور یک هوادار واقعی استقلال برای پرداخت کل مبلغ دستمزد استراماچونی پاسخگو باشید. هنوز فراموش نکرده ایم که محمد مومنی پیشکسوت استقلال مدعی شد از طریق یکی از دوستانش قصد داشته تا در همان ابتدای مناقشه استرا و استقلال، کل مطالبات استراماچونی را پرداخت کند تا مقدمات بازگشت او به تهران فراهم شود اما شما به وسیله مجری اوامرتان در هیئت مدیره استقلال، جلوی این اتفاق را گرفتید تا مبادا استراماچونی به استقلال بازگردد و رویاهای پوشالی تان برای این فصل را بر باد دهد.


چرا یحیی را با زور به پرسپولیس بردید اما از حضور مربیان مطرح در استقلال جلوگیری شد؟
از این ماجرا که بگذریم سوالی که امروز ذهن بسیاری از هواداران فوتبال را به خود مشغول کرده این است که چطور ممکن است آن اراده نامرئی، دستور به حضور گل محمدی به هر نحو ممکن در پرسپولیس را بدهد اما به روش های مختلف باعث فراری شدن مربی همچون استراماچونی شود و از حضور دی بیاسی در استقلال جلوگیری به عمل آورد؛ اکنون هوادار استقلال به این فکر می کند که اگر آن اراده نامرئی به فکر منافع استقلال بود، با همان اهرم فشاری که برای آوردن گل محمدی از یک تیم خصوصی به تیم دولتی پرسپولیس فشار آورد به روشی ساده تر می توانست تیم صنعت نفت را که زیر مجموعه وزارت نفت محسوب می شد را مجاب به در اختیار قرار دادن اسکوچیچ به تیم دولتی استقلال کند اما از انجام این کار طفره رفت.

سوال دیگر این است که علت اصرار حضرتعالی مبنی بر حفظ نیروهای ناکارآمد با کارنامه ضعیف در هیئت مدیره استقلال چیست و چرا دل از مجری اوامرتان در استقلال نمی کنید که هر چه بر سر این تیم آمد، به واسطه سوء مدیریت رفیق گرمابه و گلستان شما بود و لاغیر.


چرا از خود نمی پرسید چرا عزای شما در شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا به خوشحالی عمومی تبدیل شد؟
      


در پایان ذکر این نکته خالی از لطف نیست که آن روز که هواداران فوتبال واقعی در ایران از جمله هواداران استقلال، تراکتورسازی، سپاهان و ... از ناکامی تیم محبوبتان در فینال لیگ قهرمانان آسیا خوشحال شدند، باید به این موضوع فکر می کردید که چه بر سر فوتبال آورده اید که تیم محبوب جنابعالی در هر شهری که اسکان می یابد با سنگ و آجر پذیرایی می شود و پرچم ژاپن به نماد اتحاد هواداران فوتبال واقعی در خصوص ظلم آشکار به فوتبال پاک تبدیل شد. اگر کمبود کاپ و ستاره باعث اتخاذ چنین سیاستی از سوی شما شده، تا 1400 فرصت دارید تا عقده گشایی کرده و تا می توانید به افتخارات پوشالی تیم محبوب خود بیافزائید که پس از آن می بایست دوباره دورانی را تجربه کنید که بازیکنان تیمتان برای شکرانه فرار از سقوط، سجده شکر به جا می آوردند!

با افکار عمومی بازی نکنید

تمام عوامل موفقیت استقلال در چند سال گذشته را به نحوی فراری دادید و پس از آن برای سرپوش گذاشتن بر روی اقدامات خود، با صرف مبالغی بالاتر  در پی جذب بازیکنانی ضعیف رفتید تا در ظاهر ماجرا، همه چیز عادی به نظر آید اما آیا تا به حال از خود این سوال را پرسیده اید که چرا پول مورد نیاز برای نگه داشتن تیام و جبارف نبود اما به یکباره پس از رفتن آنها، با صرف مبالغی بالاتر، بازیکنان بی کیفیت خارجی سرازیر باشگاه استقلال شدند؟ جواب این سوال را چه کسی می دهد که برای پرداخت دستمزد استراماچونی، پولی در بساط باشگاه نبود اما پس از قطعی شدن عدم حضور او، به یکباره آقایان پولدار شده و با صرف هزینه های سنگین، تیمداری کردند؟ در نهایت نیز اینگونه در افکار عمومی مطرح می شود که ما برای هر دو تیم دولتی به طور یکسان هزینه کرده ایم! اما این کجا و آن کجا !  شما که حاضر بودید صندلی تان را بگیرند ولی علی علیپور از پرسپولیس جدا نشود، شما که برای بازگرداندن مهدی طارمی تمام امکانات مملکت را بسیج کردید و در نهایت مشخص شد با جعل و تقلب قرارداد، اینکار انجام شده، چطور از نبودن فشار صحبت می کنید؟ آیا این وزارت ورزش نبود که با اعمال فشار به پندار توفیقی خواستار عدم پیگیری موضوع جعل قرارداد مهدی طارمی شد؟  آیا پاسخی برای بی ثباتی عامدانه در تیم استقلال در چند سال اخیر دارید؟

رفتار متناقض در برخورد با معترضین

در رفتار متناقض شما همین بس که با معترضین استقلالی در مقابل وزارت ورزش به وسیله گاز اشک آور و ضرب و شتم پذیرایی شد و با معترضین تیم محبوب تان با گل و شیرینی و دعوت به مذاکره در محل وزارت ورزش برخورد شد. اکنون نیز از بستر سایت تماشاچی که این فرصت را در اختیار هواداران استقلال قرار داد، به طور مسالمت آمیز تقاضا داریم اگر پاسخی به ابهامات موجود وجود دارد، به صورت رسمی اعلام شود و از کلی گویی و فرافکنی و عوام فریبی در پاسخ های خود اجتناب کنید چرا که هواداران استقلال به خوبی حرف منطقی را از توجیه و بهانه تشخیص می دهند.


هر چه که هست، تاریخ ثابت خواهد کرد که چه اتفاقاتی در دوران ریاست شما در پشت پرده فوتبال کشور رخ داد که نتیجه آن جز خسران و زیان برای ورزش مملکت نبود به طوری که توجه بیش از حد جنابعالی به تیم محبوبتان در لیگ قهرمانان آسیا، صدای سایر رشته های ورزشی را نیز در آورد. در خصوص حمایت های بی شائبه آشکار و پنهان از تیم محبوب خود که در صحن علنی مجلس به نمایندگان پاسخگو نبودید، امیدواریم در خصوص ناکامی رفقای عزیزتان در تیم ملی المپیک و همچنین مبلغ واقعی هزینه تیم محبوبتان در سه سال گذشته اینبار به ملت پاسخگو باشید. در ضمن یادآور می شویم اگر فرصتی ماند و رسیدگی به امورات تیم محبوب مجالی داد، لطفا در مورد آمار و ارقام بیکاری جوانان، اشتغال، ازدواج، طلاق نیز شفاف سازی نمایند چرا که ظاهراً ایشان وزیر ورزش و جوانان هستند و نه وزیر پرسپولیس !


انتقام سخت خداوند از ظالمین و سوء استفاده کنندگان از قدرت در راه است ... و مکرو مکرالله والله خیرالماکرین

 
از طرف هواداران میلیونی استقلال و تیم هایی که در این چند سال مظلوم واقع شده اند، خطاب به وزارت ورزش
صدای حق خاموش شدنی نیست
منبع : تماشاچی
برچسب : استقلال

ارسال دیدگاه

آبی بی کران

ما با هوادارای پرسپولیس رفیقیم اما وزارت ورزش کاری کرده که رقابت به بیرون مستطیل سبز و بازیای پشت پرده کشیده شده و کثافت فوتبال ایرانو ورداشته

بان کی مون

انتقام سخت ما باشه برای دربی که اشک لنگیون رو در میاریم

کاریزمای آبی

خیلی ممنون منتظر اقدامات گروه پارتیزان و دسته های عملیاتی رنجر آبی 4 و سپه آبی و آرش آبی باشید اقداماتی که تمامی هواداران را به وجد خواهد آورد