پرسپولیس و یک جنجال بزرگ به نام آنتونی استوکس

پرسپولیس و یک جنجال بزرگ به نام آنتونی استوکس

تماشاچی - آنتونی استوکس مهاجم 31 ساله و ایرلندی به معمای بزرگ نقل و انتقالات زمستانی ایران تبدیل شده است؛ او که در ابتدا با استقلال به توافق رسیده بود با اولتیماتوم باشگاه تراکتورسزای مبنی بر حذب این بازیکن توسط هر تیم ایرانی مواجه شد و آبی ها از میز مذاکره با استوکس بلند شدند اما این پایان کار نبود و باشگاه پرسپولیس بدون توجه به عواقب امضای قرارداد با استوکس که ممکن است منجر به از دست رفتن یک سهمیه خارجی این تیم شود، قصد به خدمت گرفتن این بازیکن را دارد که در این ارتباط، مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ توضیحاتی ارائه کرده است که در ادامه می خوانید.


 


در شرایطی که آنتونی استوکس مد نظر باشگاه پرسپولیس است این روزها بحث شکایت تراکتور از این بازیکن و باشگاه خواهان او مطرح شده اما فریبرز محمودزاده معتقد است این بازیکن می‌تواند با هر باشگاهی قرارداد ببندد.


وی می‌گوید: پرسپولیس یا هر باشگاه دیگری می‌تواند با استوکس قرارداد ببندد، زیرا این بازیکن قراردادش را با تراکتور فسخ کرده و حتی آی تی سی او هم صادر شده است. از سوی دیگر چون باشگاه تراکتور از این بازیکن شکایت کرده که وی بی دلیل باشگاه را رها کرده است. طبیعتا این موضوع در شورای حل اختلاف مطرح می‌شود و حتی ممکن است بعد از بررسی شرایط این بازیکن محروم شود اما هیچ محرومیتی شامل باشگاهی که این بازیکن را جذب کرده نخواهد شد.


 


حضور استوکس در پرسپولیس از جهت دیگری نیز جنجالی و شائبه برانگیز خواهد بود چرا که درست یکسال قبل و در آستانه بازی پرسپولیس و تراکتورسازی در تبریز، به یکباره از حضور در تمرینات تراکتورسازی استنکاف کرد و در همان زمان نیز شایعه مذاکره پرسپولیسی ها با بهترین گلزن ان روزهای لیگ برتر، قبل از دیدار بزرگ تراکتور و پرسپولیس به گوش می رسید و در صورت نهایی شدن این انتقال، جنجال جدیدی پس از سپری شدن حضور جنجالی گل محمدی در پرسپولیس به وجود خواهد آمد تا سرخ پوشان تهرانی، جنجالی ترین نقل و انتقالات نیم فصل خود را سپری کرده باشند.

منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

سانی جینز

اینا خودشون دنبال دردسرن