آشنایی با بیوگرافی داوا چاکونته مدافع کامرونی احتمالی استقلال | تماشاچی

آشنایی با بیوگرافی داوا چاکونته مدافع کامرونی احتمالی استقلال

آشنایی با بیوگرافی داوا چاکونته مدافع کامرونی احتمالی استقلال

تماشاچی - بر طبق اعلام باشگاه استقلال با جذب یک مدافع کامرونی پرونده نقل و انتقالات نیم فصل این تیم بسته خواهد شد و با رصد سایت ترانسفر مارکت و اطلاعاتی که از این مدافع به بیرون درز کرده، نشانه هایی از حضور داوا چاکونته مدافع سابق تیم ملی کامرون و باشگاه موناکو در استقلال وجود دارد که البته سایت تماشاچی این موضوع را تائید یا تکذیب نمی کند و تنها در حد گمانه زنی برخی رسانه ها به بررسی بیوگرافی و آمار داوا چاکونته مدافع احتمالی استقلال می پردازد.


 


داوا چاکونته مدافع 23 ساله و 194 سانتی متری تیم ملی کامرون با سابقه بازی در تیم ب موناکو مد نظر باشگاه استقلال قرار دارد. قیمت او در سایت ترانسفرمارکت 550 هزار دلار درج شده است اما بر طبق اعلام برخی منابع به نظر می رسد استقلالی ها قادرند او را با رقمی نزدیک به 350 هزار دلار جذب نمایند. چاکونته راست پا است و توانایی بازی در پست مدافع میانی و مدافع راست در کارنامه او دیده می شود. او از سال 2018 در تیم ملی کامرون حضور داشته و کم و بیش در بازیهای مختلف این تیم از سوی سرمربی تیم ملی کامرون فراخوانده می شود.


 


باشگاه فعلی او،  ماریوپل اوکریان نام دارد و او تا پایان فصل 2019/2020 با این باشگاه قرارداد دارد و این باشگاه اوکراینی برای درآمدزایی از این مدافع کامرونی ، بی میل به فروش او در نقل و انتقالات زمستانی نیست.


 

منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه