رسمی | اوساگوانا به پرسپولیس پیوست | تماشاچی

رسمی | اوساگوانا به پرسپولیس پیوست

رسمی | اوساگوانا به پرسپولیس پیوست

تماشاچی -کریستین اوساگوانا بازیکن نیجریه‌ای پس از چندین ساعت مذاکره با محمد حسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با عقد قراردادی به این تیم پیوست.
اوساگونا که پیش از این سابقه بازی در ذوب‌آهن اصفهان را در کارنامه داشته است به زودی در تمرینات تیم پرسپولیس حاضر خواهد شد تا زیر نظر مربیان تمرینات خود را آغاز کند.


 


فیلم بازی های و گلهای اوساگونا


 


مدیرعامل فولاد خوزستان : اوساگونا مریض بود نگرفیتمش!اوساگوانا مهاجم 29 ساله و 194 سانتی‌متری اهل نیجریه‌ سابقه بازی در تیم‌هایی چون راجا کازابلانکای مراکش، مشلن و وسترلو بلژیک، ام صلال قطر، ذوب‌آهن و ججو یونایتد کره جنوبی را داشته است.
این مهاحم نیجریه‌ای فصل گذشته با پیراهن ذوب‌آهن در 6 بازی لیگ قهرمانان آسیا 3 بار موفق به گلزنی شد و در تابستان امسال به تیم کره‌ای ججو یونایتد پیوست.
این مهاجم 194 سانتی‌متری سابقه دو بازی ملی برای تیم ملی نیجریه را هم در کارنامه دارد.


 پی نوشت: مدیران پرسپولیس سرانجام توانستند مهاجمی بلند قد با قامت 194 سانتی متری به خدمت بگیرند اما به نظر می رسد در جذب اوساگونا دقت لازم صورت نگرفته است چرا که رزومه او دست کمی از جونیور براندائو ندارد! او در چهار سال گذشته در 79 بازی که برای تیمهای مختلف به میدان رفته تنها موفق به زدن 9 گل شده است که آمار خوبی برای یک مهاجم به حساب نمی آید چرا که آقای گل فعلی لیگ ایران در یک نیم فصل به این عدد رسیده است!  پس از اینکه این مهاجم با فولاد خوزستان قرارداد داخلی اش را امضا کرد، به موجب رد شدن در تست پزشکی باشگاه ، قراردادش فسخ شد و باید دید آیا اوساگونا از جمله بازیکنان هپاتیتی فوتبال ایران است یا مشکل دیگری دارد که مدیرعامل فولاد اعلام کرد که جذب این بازیکن مریض به حیثیت باشگاه فولاد لطمه میزد.


 


آمار اوساگونا در یک نگاه در سایت ترانسفر مارکت


  


او در 102 بازی در رقابتهای مختلف موفق به زدن 22 گل شده که به عبارت دیگر در هر 4-5 بازی یک گل زده است.

منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه