شفاف سازی باشگاه پرسپولیس در خصوص شروط عجیب کالدرون

شفاف سازی باشگاه پرسپولیس در خصوص شروط عجیب کالدرون

تماشاچی - جوابیه باشگاه پرسپولیس به شروط و خواسته های کالدرون منتشر شد.


 


جناب آقای کالدرون"


سرمربی محترم تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس
پیشنهادات شما دریافت گردید. مجدد از شما بابت همه زحمات و تلاش برای قهرمانی نیم فصل تشکر می کنیم و بی صبرانه منتظر حضور شما در تمرینات تیم برای شروعی قدرتمندانه در نیم فصل دوم هستیم.
جناب آقای کالدرون به موجب این نامه پاسخ باشگاه در خصوص پیشنهادات شما داده می شود


١- بنا به درخواست شما مبلغ 124.763 دلار به حساب قطر شما واریز گردید و مجموع قسط اول تکمیل گردید. همچنین بنا به درخواست شما به میزان 5% از قرارداد بازیکنان به حساب آنها واریز گردید که قبل از شروع نیم فصل دوم به میزان 15 % دیگر در حساب بازیکنان واریز می گردد. لازم به ذکر است در این خصوص پاداش مترجم و راننده شما نیز پرداخت گردید.


٢- بنا به  در خواست شما مبلغ 300.000 دلار قسط دوم شما توسط باشگاه آماده شده است.
در صورتیکه موافقت نمودید با تضمین هیئت مدیره این مبلغ بعد از حضور شما در تهران به حساب قطر شما واریز می گردد. جهت اطمینان شما باشگاه متعهد می شود در صورتیکه خلاف این اتفاق رخ دهد به میزان کل قرارداد ضرر و زیان به شما پرداخت نماید و شما مجاز باشید از طریق فیفا پیگیری نمایید


١- بنا به درخواست شما باشگاه با افزایش قرارداد شما تا سقف 150.000 دلار موافقت می نماید


٢- با توجه به اینکه در مذاکرات فی مابین بحث افزایش قرارداد آقایان خواکین و اینیگو والنسیا مطرح نبوده است، باشگاه با این پیشنهاد مخالف است و قرارداد امضاء شده آنها مورد اعتبار است


٣- در خصوص مبلغ آقای کاظمی، باشگاه طبق توافق قبلی با مبلغ 21.250 دلار موافق است و در تاریخ مقرر به ایشان پرداخت می نماید.


۴- باشگاه پرسپولیس به شما یادآوری می کند که مسئولیت های کادر فنی و مدیریت باشگاه تعریف شده است و عزل و نصب مدیرعامل به عهده ریاست محترم مجمع باشگاه و هیئت مدیره می باشد. در این خصوص اخلاق حرفه ای ایجاب می کند هر یک از طرفین قرارداد در حوزه اختیارات خود اظهار نظر نمایند.


۵- باشگاه پرسپولیس با بندهای 9، 10 و 11 نامه ارسالی شما مخالف است و مبنای این بندها همان قرارداد امضاء شده فی مابین است.


۶- شما تا پایان روز 9 ژانویه می بایست پاسخ باشگاه را به صورت مکتوب ارسال نمایید و عدم پاسخگویی به منزله رد پیشنهادات می باشد و از آن پس باشگاه می تواند به دنبال سرمربی جدید باشد.
 


 


گفتنیست سایت ورزش 3 نیز دقایقی قبل مبادرت به انتشار شروز کالدرون برای ادامه همکاری با پرسپولیس کرده بود.


 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه