آبروریزی استیلی و شاهرودی در تیم المپیک | شانس کم ایران برای صعود

آبروریزی استیلی و شاهرودی در تیم المپیک | شانس کم ایران برای صعود

تماشاچی - دقایقی قبل بازی تیم ملی زیر 23 سال کشورمان مقابل تیم ملی زیر 23 سال کره جنوبی با نتیجه 2 بر 1 به پایان رسید تا تیم ایران، شانس کمی برای صعود به المپیک برای خود قائل باشد و بازی با چین، آخرین شانس ایران برای حضور در مرحله دوم رقابتها محسوب شود.


 


تیم ایران در این دیدار بسیار پر اشتباه ظاهر شد و از همان ابتدا به نظر می رسید تیم کره جنوبی را دست کم گرفته اند. در تیم ایران که بازیکنان صاحب نامی همچون مهدی قائدی، رضا شکاری، امید نورافکن، الهیار صیادمنش، محمد محبی را در اختیار داشت با اشتباهات تاکتیکی مهلک کادر فنی ضعیف آن نتیجه را واگذار کرد. کادر فنی تیم امید که تا پیش از انتخاب شدن به عنوان مربیان تیم ملی، دستاور قابل ملاحظه ای در این زمینه نداشتند و با اخلال در کار فرهاد مجیدی به زور ، اداره امور را به دست گرفتند می بایست نسبت به خط زدن بازیکنی همچون عارف غلامی به افکار عمومی پاسخگو باشند. انها می بایست نسبت به استفاده اشتباه از بازیکنان در پست های غیرتخصصی در بازی ایران و کره جنوبی نیز جوابی قانع کننده داشته باشند چرا که با این اشتباهات عجیب، رویای میلیون ها ایرانی برای دیدن تیم فوتبالشان در المپیک در حال از دست رفتن است. 


 


بدون شک استیلی و شاهرودی باید جواب قانع کننده ای برای تغییر پست امید نورافکن، مهدی خانی، صیادمنش، قائدی داشته باشند.


 


تیم ملی امید ایران می بایست چهارشنبه همین هفته آخرین بازی خود در مرحله اول را مقابل تیم امید چین انجام دهد و در صورتی که بتواند در آن بازی، به پیروزی برسد، با اما و اگرهای بسیار زیاد امکان صعود به مرحله بعد به عنوان تیم دوم را دارد اما با توجه به شرایط حاضر، این اتفاق بسیار سخت به نظر می رسد .


  


 

منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه