مرور گزینه های سرمربیگری پرسپولیس | مرد جنجالی به نیمکت نزدیک شد؟

مرور گزینه های سرمربیگری پرسپولیس | مرد جنجالی به نیمکت نزدیک شد؟

تماشاچی - در حالی که صبح امروز محمدحسن انصاری فرد رسماً از پایان همکاری باشگاه پرسپولیس و گابرلی کالدرون پرده برداشت؛ نام مهدی تارتار به عنوان جدی ترین گزینه جانشینی کالدرون به گوش می رسد. گزینه ای که در صورت نهایی شدن، حرف و حدیث های زیادی در رسانه ها را به دنبال خواهد داشت.


 


از بین وحید هاشمیان، علی دایی، مهدی تارتار و یحیی گل محمدی، به نظر می رسد شانس تارتار برای پذیرش هدایت پرسپولیس در نیم فصل دوم بیش از سایرین است چرا که علی دایی چندان باب میل هواداران پرسپولیس نیست و انتخاب او به نوعی بازگشت به عقب محسوب می شود. وحید هاشمیان نیز در مقطع فعلی احتمالاً منتظر روشن شدن وضعیت تیم ملی است و احتمالاً به عنوان دستیار سرمربی جدید تیم ملی مشغول به کار خواهد شد. یحیی گلمحمدی که در ابتدای فصل نیز جدی ترین گزینه سرمربیگری پرسپولیس پس از برانمو به حساب می آمد، سرانجام با اصرار مالک شهر خودرو در این تیم ماندنی شد و به نظر نمی رسد با توجه به قراردادی که با باشگاهش دارد، بتواند به سادگی قراردادش را فسخ کرده و راهی پرسپولیس شود و این اتفاق تنها در صورتی رخ می دهد که تیم ملی خواهان جدی یحیی باشد. آخرین گزینه نیز کسی نیست جز سرمربی جنجالی نفت مسجد سلیمان که تیم شگفتی ساز نیم فصل اول لیگ نوزدهم به حساب می آید. مهدی تارتار با سابقه درخشان در فصل جاری، به عنوان جدی ترین گزینه انصاری فرد برای هدایت پرسپولیس مطرح است چرا که او توانسته با تیم نه چندان مدعی خود، مقابل تیم های مدعی قهرمانی، نتایج خوبی بگیرد و کمترین باخت را در کارنامه نیم فصل اولش ثبت کند. علاوه بر این، تارتار از یک مزیت بزرگ نسبت به سایرین برخوردار است چرا که بندی در قرارداد وی وجود دارد که به سبب آن به سادگی می تواند همکاری خود با نفت مسجد سلیمان را فسخ کرده و هدایت پرسپولیس را بر عهده بگیرد.


 


انتخاب مهدی تارتار برای هدایت پرسپولیس از آن جهت احتمالاً جنجالی شود که او بارها در فصول مختلف در مواجهه با پرسپولیس از علاقه ش به قهرمانی تیم مقابل یعنی پرسپولیس گفته که این موضوع باعث ایجاد حساسیت هایی خواهد شد. 


 


پی نوشت: حواشی و شایعات مربوط به تارتار و پرسپولیس تنها به بحث های هوادارای مربوط می شود و در جوانمردی مهدی تارتار هیچ شک و شائبه ای وجود ندارد چرا که او در همین فصل نیز با ارئه یک بازی عالی با تیم گمنام خود توانست از پرسپولیس کالدرون امتیاز بگیرد. بدون شک انتخاب او به عنوان جانشین کالدرون، یک انتخاب هوشمندانه و قدمی رو به جلو برای مسئولین این تیم محسوب می شود.


 

منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه