بیانیه تند کیمیا علیزاده علیه مسئولین و تائید مهاجرتش | تماشاچی

بیانیه تند کیمیا علیزاده علیه مسئولین و تائید مهاجرتش

بیانیه تند کیمیا علیزاده علیه مسئولین و تائید مهاجرتش

تماشاچی -  کیمیا علیزاده ملی پوش تکواندوی ایران که در چند روز گذشته شایعات زیادی پیرامون مهاجرت قطعی اش به گوش رسید، سرانجام لب به سخن باز کرد و با بیانیه ای تند، به مسئولین حمله کرد و با ادبیاتی که در بیانیه اش به کار برده به طور واضحی مشخص است که مهاجرت او تفریحی نبوده و دائمی به نظر می رسد و خیال بازگشت به ایران را ندارد. در ادامه متن بیانیه تند ملی پوش سابق تکواندوی بانوان کشورمان را مشاهده می فرمایید.


 


من کیمیا علیزاده، نه قهرمانم، نه تاریخ ساز و نه پرچمدار کاروان ایران. من یکی از میلیون ها زن سرکوب شده در ایرانم. سال ها هر چه گفتند، اجرا کردم و مدال هایم را پای حجاب اجباری و درایت خودشان گذاشتند.
نه من و نه هیچ یک از آن‌ها برایشان مهم نیستیم و فقط ابزاریم. فقط مدال های فلزی مهم است تا به وسیله آن‌ها از ما بهره برداری سیاسی کنند. از سویی برای تحقیر ما می گویند فضیلت زن نیست که پاهایش را دراز کند. من نمی خواهم تن به ذلت دهم. آقای ساعی، نمی خواهم مثل شما باشم.
کسی به من در باغ سبز اروپا نشان نداده اما رنج و سختی غربت را به جان می خرم تا سر سفره دروغگویی، بی عدالتی و چاپلوسی نباشم.  گرفتن این تصمیم از گرفتن طلای المپیک هم سخت تر است اما هرجا که باشم، فرزند ایران هستم. مردم داغدار ایران، من چیزی جز تکواندو، امنیت و زندگی شاد نمی خواهم

منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

دمش گرم، این حقیقت تلخ ایرانه،آفرین به شجاعتش👌🏻

عبداله

مورچه چیه که کله پاچش چی باشه

مجتبی

شما هم بله . چقدر گرفتی تا کشورتو فروختی خائن. هرچند بر دروغ گو بودن مسئولین شکی نیست