بیانیه شدیداللحن باشگاه استقلال خطاب به سعید آذری

بیانیه شدیداللحن باشگاه استقلال خطاب به سعید آذری

تماشاچی - باشگاه استقلال روزهای سختی را سپری می کند، استعفاهای سریالی مدیران تیم پس از فاجعه استراماچونی و از دست رفتن موقعیت خرید آیاندا پاتوسی با قیمت نازل در فصل نقل و انتقالات، هواداران این تیم را حسابی سردرگم کرده به طوری که مصاحبه سعید آذری مدیرعامل فولاد خوزستان که به نوعی بی کفایتی مدیران استقلال را نشان می داد، باشگاه استقلال را در مقام پاسخگویی قرار داد و ابتدا با انتشار نامه جذب پاتوسی برای باشگاه آفریقایی از خود در مقابل اتهامات دفاع کرد و سپاس با بیانیه ای شدید اللحن از خجالت سعید آذری در آمد. گفتنیست اولین بازی استقلال در نیم فصل دوم مسابقات، مقابل فولاد خوزستان است و حواشی به وجود آمده، حساسیت این بازی را دوچندان کرده است.


 


آذری :


دیروز متوجه شدم که افرادی که می‌گویند برخی تحریم‌ها مانع از واریز پول به حساب باشگاه‌ها و یا بازیکنان خارجی است صحبت غیرواقعی انجام می‌دهند. من در عرض دو و نیم ساعت پول پاتوسی را واریز کردم و اینکه تأکید می‌کنم مدیر برای انجام وظایفش باید مهارت فنی و تصمیم‌گیری داشته باشد به خاطر همین مسأله است. این مسائل را بی‌دلیل در کتاب‌ها تدریس نمی‌کنند.


 


باشگاه استقلال:


 


اگر ادعای حرفه‌ای‌گری دارید، چطور به خود اجازه می‌دهید تا این حد درباره امور داخلی باشگاه استقلال صحبت کنید؟ آیا غیر از این است که همیشه  همین قدر غیرحرفه‌ای و متخلف بوده‌اید اما به لطف اینستاگرام و پوپولیسم حاکم بر فضای هواداری و بی‌اطلاعی مردم نسبت به مدیریت‌ پُر حرف و حدیث در باشگاه‌های بدون تماشاگر و ثروتمند تا توانستید برای خود جایگاه جعلی و دروغین ساختید؟ 


در شرایطی که عوام‌فریبی‌تان به کمک رسوایی‌های پرتعداد مدیریتی درباره ورود و خروج بازیکنان خارجی (مبتلا به هپاتیت) آمده است، هشدار می‌دهیم که از اظهار نظر درباره امور داخلی باشگاه استقلال خودداری کنید.


مدیری که نمی‌داند واریز مستقیم پول به بانک‌های اروپایی (و نه بانک‌های آسیایی و آفریقایی) تحت شدیدترین تحریم‌هاست، چطور به خود اجازه دخالت در امور رقیبان را می‌دهد؟ 
اگر هم از این مشکلات باخبر هستند، پس ژست صداقت این کاسبان لایک و فالوئر دروغی بیش نیست. کاسبانی که دم از استقلالی بودن می‌زنند اما به همان اندازه که برای رسیدن به صندلی مدیریت استقلال موج رسانه‌ای راه انداختند، به خاطر فتح صندلی مدیریت در باشگاه رقیب تهرانی هم خودشان را متعصب و هوادار نشان دادند! زمانش رسیده که دست از دلالی عاطفی برای فریب هواداران استقلال بردارید که در صورت تکرار، این بار به طور مستقیم و شفاف درباره عوام‌فریبی شما اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.


 


سعید آذری که یکی از گزینه های جدی مدیرعاملی استقلال به جای امیرحسین فتحی بود با عدم اقبال وزیر ورزش، نتوانست به پست مدیریتی حساس در باشگاه استقلال برسد و باشگاه استقلال بر این عقیده است که حاشیه سازی او، ریشه در مسائل دیگری دارد.


 


البته دقایقی بعد از بیانیه تند استقلال، آذری نیز مجبور به واکنش شد که در زیر میخوانید:


 


بیانیه باشگاه استقلال برایم مهم نیست/ اگر بخواهند می‌توانم برای آنها یک کلاس آموزشی پرداخت پول خارجی‌ها بگذارم


من هم اگر چنین بازیکنی (پاتوسی) را از دست داده بودم و 20 میلیون هوادار روی سرم هوار شده بود، چنین بیانیه‌ای میدادم.


پول پاتوسی را بسیار راحت پرداخت کردم. کانال آن را هم نمی‌گویم تا آنها یاد بگیرند.


هپاتیت آنهایی دارند که دروغ می‌گویند.


سعید آذری را از ذوب آهن کنار گذاشتند بلافاصله در فولاد مشغول شدند. اگر شما را کنار بگذارند، در محله‌تان شما را می‌شناسند؟


در باشگاه استقلال غیر از منزوی و فتح‌الله‌زاده کسی را نمی‌شناسم.


آقایان استقلال را محله برو و بیا کرده‌اند.
 

منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

مروتی

تمام مشکلات استقلال سر منشا آن وزیر ورزش است باید در جلوی مجلس تحصن کنیم تا این وزیر ننگین ورزش را برکنار کنند

یوسف

درود بر اقای اذری سران باشگاه پرسپولیس مخصوصا اقای انصاری فرد شما که میگویید مشکل دارید ببینید در عرض دو سه ساعت پول بازیکن رو داده بازیکن خریده الان سه ماه میگن پول برانکو بشار رادو و داخلیها رو میدیم کالدرون که نه پول هیچ کس رو ندادن که هیچ بازیکنم نخریدیند وای بر شما

هادی

سلطانیفر سسکشه ما به بچه مجیدیم رحم نمیکنیم

سید آوات زهرایی

قابل توجه مدیران متعهد و دلسوز و متخصص باشگاه استقلال بی شک توانایی شما در این چندساله برهمگان مبرهن است لذا با صدور بیانیه‌های پی در پی خود را به زحمت ندهید شما عزیزان جز پیاده کردن سیاست های وزیر و اطرافیانش هیچ اراده دیگری از خود ندارید باشد که با استعفایی دسته جمعی این مملکت را از شر اعمال پلید خود رستگار بفرمایید هر عمل شما برای استعفای کلان فوتبال یک کشور کافی است چه برسد به دسته گل های شاهکارتون در چندین سال خدایا خودت به داد ملت سرزمینم برس