ادامه پروسه تخریب و تضعیف استقلال | فراری دادن بازیکنان و مربیان با رمز بی ثباتی!

ادامه پروسه تخریب و تضعیف استقلال | فراری دادن بازیکنان و مربیان با رمز بی ثباتی!

تماشاچی - به استعفای بهرام امیری و فرهاد مجیدی و ستار همدانی، اوضاع در باشگاه استقلال را می توان به عنوان یکی از بدترین شرایط تاریخ این باشگاه در طول حیاتش برشمرد به طوری که ارکان ناکامی استقلال که توسط شخص وزیر به بدنه مدیریت این تیم تزریق شده اند هنوز در این تیم حضور دارند و پس از فراری دادن مربی و بازیکنان اینبار  مسبب فراری شدن مدیران این تیم شده اند.


 


🔹فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال به دلیل مشکلات این تیم و همچنین عدم تحقق وعده ها از سوی مسئولان باشگاه تهدید به استعفا کرد.


🔹این در حالی است که در ادامه بحران های استقلال پس از رفتن استراماچونی، ستار همدانی از سرپرستی آبی پوشان کناره گیری کرد. میلیچ مدافع کروات استقلال چهارشنبه در نامه ای به باشگاه خواهان فسخ قراردادش شد.


🔹بهرام امیری نیز امروز از معاونت اجرایی باشگاه استعفا داد. همچنین دیاباته مهاجم مالی آبی پوشان بلیت بازگشت به ایران را کنسل کرده است.


 


متن استعفای بهرام امیری که از دخالت های کامران منزوی و سلطانی و ایجنت بد نام (ا.ه) به ستوه آمد و تصمیم به کناره گیری گرفت.


 


بسمه تعالی 
جناب آقای خلیل زاده 
با سلام احتراما به استحضار می رساند که با اتمام عشق و علاقه ای که به تیم محبوب خودم استقلال دارم ولی 
واقعا در این مدت کوتاه ناخواسته زیر فشار سنگینی قرار گرفتم که خارج از توانم میباشد 
 و هر چه کردم دیدم بیش از این نمیتوانم دوام بیاورم واقعا مرا ببخشید و برای شما و استقلال آرزوی موفقیت میکنم
با تشکر بهرام امیری۹۸/۱۰/۱۸
 


 


به نظر می رسد وزیر ورزش شرایط باشگاه استقلال را می بیند و عامدانه دو عضو اخلالگر هیئت مدیره استقلال را که استراماچونی را نیز فراری دادند، همچنان در آن حفظ کرده است که باید دید دلایل سلطانی فر در این خصوص چیست و از چه موضوعی در استقلال راضی است که حاضر به حفظ آن نفرات به هر نحو ممکن در هیئتم دیره باشگاه است. نفراتی که آنقدر گستاخ شده اند که پس از فاجعه استراماچونی حتی حاضر به استعفا نشدند و همچنان به کارشکنی در امور مختلف استقلال می پردزاند. به واقع با اتفاقات نیم فصل برای استقلال به جرات می توان گفت اراده ای نامرئی وجود دارد که در هر نیم فصل، ارکان موفقیت این تیم را از آن جدا می کند و نمونه این اتفاق در سه سال اخیر به دفعات تکرار شده و امسال نیز میلیچ، دیاباته، استراماچونی به عنوان سه رکن اصلی موفقیت استقلال در نیم فصل اول به رغم همت دوستان(!) از تیم جدا شده یا می شوند و عزمی برای تقویت تیم با جذب آیاندا پاتوسی نیز دیده نمی شود تا این بازیکن علی رغم مبلغ درخواستی بسیار پائینش نتواند در استقلال بازی کند و به فولاد خوزستان بپیوندد.


 


البته در دو مورد باشگاه استقلال واکنش نشان داد که باید دید در نهایت چه خواهد شد چرا که آنقدر وعده های توخالی از سمت این باشگاه به هواداران داده شده که تقریباً هر وعده دوستان، غیرقابل باور به نظر می رسد. چرا که کلید واژه اتفاقات سه فصل اخیر در استقلال، بی ثبات کردن این تیم به هر نحو ممکن بوده است که در نیم فصل پیش رو نیز شاهد ادامه این پروسه هستیم.


 


باشگاه استقلال:


اخباری که در ساعت‌های گذشته درباره استعفای فرهاد مجیدی مطرح شده است، واقعیت ندارد و تیم فوتبال استقلال زیر نظر سرمربی جدید خود در حال آماده‌سازی برای حضور قدرتمند در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا است.


 


باشگاه استقلال :


هروویه میلیچ در پایان رقابتهای نیم‌فصل اول و پیش از ترک تهران فرد معتمدی را جهت دریافت مطالبات خود به باشگاه استقلال معرفی کرد و حقوق میلیچ به نماینده او پرداخت و رسید آن برای مدافع کروات تیم استقلال و وکیلش ارسال شد. 


قرار بود میلیچ چهارم ژانویه (۱۴ دی ۱۳۹۸) به تهران برگردد اما به دلیل تولد فرزندش خواستار مرخصی بیشتری شد که مورد موافقت کادرفنی تیم استقلال قرار گرفت. طبق برنامه قبلی او باید امروز (۹ ژانویه) وارد تهران می‌شد اما شب گذشته وکیل او از طریق ایمیل به باشگاه استقلال خبر داد که میلیچ می‌خواهد قراردادش را فسخ کند.


باشگاه استقلال جهت حضور قدرتمند در نیم‌فصل دوم رقابتها به مدافع ارزشمند خود نیاز دارد و میلیچ موظف است در اسرع وقت به تهران بازگردد و باشگاه این موضوع را به جدّ پیگیری خواهد کرد.
 

منبع : تماشاچی
برچسب : استقلال

ارسال دیدگاه

سیاه نمایی؟

پیمان

تضعیف؟ استقلال؟ کیسه کش کی شدی تماشاچی؟

خداوند ساختمان وزارت راروسر وزیر خراب کنه تا یک وزیر بی طرف بیاد سروکارت به خدا امیدواریم همین دنیا عذابشو ببینی وزیر پرسپولیسی