دشمن فردوسی پور مانع فعالیت او می شود؟

دشمن فردوسی پور مانع فعالیت او می شود؟

طی حکمی از سوی ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، علی فروغی به عنوان رئیس شورای تخصصی ورزش سازمان صداوسیما منصوب شد! بدین ترتیب، علی فروغی که از او به عنوان عامل اصلی تبعید فردوسی پور به شبکه ورزش یاد می شد با حفظ سمت به جایگاه بالاتری در رسانه ملی رسیده که می تواند بازار برنامه فوتبال 120 عادل را در شبکه متروک ورزش، تخته کند و احتمالاً عادل نیز با علم به این نکته، تصمیم به تولید برنامه اختصاصی فوتبال در شبکه خانگی گرفته تا از تهدید چنین افرادی مصون باشد اما سابقه نشان داده که اگر بنا به حذف فرد یا برنامه ای از انظار افکار عمومی باشد، مدیران در پشت پرده برای اجرایی شدن این مهم لابی خواهند کرد.


 


دشمن فردوسی پور مانع فعالیت او می شود؟از ما نشنیده بگیرید اما از گوشه و کنار خبر می رسد محمدرضا احمدی برای اجرای برنامه ای شبیه به فوتبال 120 گزینه جایگزینی فردوسی پور است و  رسانه ملی به زودی برای همیشه با عادل خداحافظی خواهد کرد.

منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

ارتش سرخ

حقیقت توی این مملکت همیشه تلخ بود عادل با دانش بالا فوتبالی بیکار باشه بی سواد ها سر کار

گروه بزرگ ورزشکاران

صدا و سیما نام آن عوض خواهد شد نام جدید صدا و سیما رسانه حداد عادل و بستگان (فروغی پسر خواهر زن حداد عادل) راستی رسانه ملی در آینده علی فروغی را به لطف ............................. ریس سازمان خواهد شد!!!!!!!!!!!!!!!!! رسانه خانوادگی حدال عادل و بستگان