ترفند جالب عادل فردوسی پور برای دور زدن تلویزیون در ال کلاسیکو

ترفند جالب عادل فردوسی پور  برای دور زدن تلویزیون در ال کلاسیکو

عصبانیت مدیران سیما از پخش ویژه برنامه ال کلاسیکو عادل فردوسی پور


 


ویژه‌برنامه اینترنتی «کلاسیکو» به تهیه کنندگی عادل فردوسی‌پور، با اجرای پژمان جمشیدی و با حضور هواداران دو تیم در استودیو، در آستانه ال‌کلاسیکوی حساس چهارشنبه شب برای پخش در پلتفرم‌های اینترنتی آماده شده است.


این برنامه که با حضور علی دایی، وریا غفوی، امیرمهدی ژوله به عنوان میهمان و با اجرای پژمان جمشیدی به بررسی آخرین اتفاقات بارسلونا و رئال مادرید پیش از بازی بزرگ می‌پردازد، قرار است یکشنبه شب ۲۴ آذر از طریق پلتفرم‌های اینترنتی به نمایش درآید.


ژابی آلونسو بازیکن تیم ملی اسپانیا هم به عنوان کارشناس برنامه «کلاسیکو» با برقراری ارتباط اینترنتی تحلیل‌هایی از رقابت دو تیم و حال و هوای فعلی دو شهر بارسلون و مادرید را ارائه می‌کند.


تهیه کنندگی «کلاسیکو» را عادل فردوسی پور برعهده دارد. این برنامه یکشنبه ۲۴ آذر منتشر خواهد شد.


 


این اتفاق در حالی رخ می دهد که چندی پیش، امتیاز انحصاری پخش رویدادهای ورزشی که از تلویزیون پخش می شود به شرکت فراکاو اعطا شد و باید دید آیا این سهم خواهی و جنگ ثروتی که بین عوامل مختلف در این حوزه در گرفته، در نهایت به کدام سمت و سو خواهد رفت ؟


 


مسلماً فردوسی پور آنقدر زیرک بوده و هست که معدن طلای حضور در فوتبال ایران را به واسطه پتانسیل درامدزایی گسترده ش رها نکند و مثل مزدک به شبکه های خارجی نپیوندد چرا که او به سادگی می تواند از محبوبیت خود و همچنین زیرساخت های معیوب و ناقصی که در مورد حق پخش در ایران وجود دارد، نهایت استفاده را برای تولید ثروت ببرد.


اقدام اخیر فردوسی پور که توسط مدیران شبکه سه از حضور در انتن شبکه 3 محروم شده باعث خشم مدیران رسانه ملی شده و اصلا بعید نیست که برنامه فوتبال 120 او که از شبکه ورزش پخش می شود نیز با تعطیلی ناگهانی مواجه شود چرا که تضاد منافع بزرگی بین حرکت اخیر فردوسی پور در بخش خصوصی و منافع رسانه ملی به وجود آمده که باید دید در نهایت این قصه به کجا خواهد انجامید.

منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه