وحشت لیونل مسی از دله الی و تاتنهام

وحشت لیونل مسی از دله الی و تاتنهام
بر طبق گزارش های مختلف، لیونل مسی فوق ستاره 30 ساله بارسلونا، دیدار شب گذشته تانهام در برابر رئال مادرید را تماشا کرده است و عملکرد دو بازیکن تاتنهام مقابل رئال، حسابی توجه او را جلب کرده است.


دراپ بال - در هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته رئال مادرید در ویمبلی تن به شکست 3 بر یک مقابل تاتنهام داد، سه گل تاتنهام را در این دیدار دله الی و ارکیسون به ثمر رساندند و با بازی خوبی که از خود به نمایش گذاشتند، وحشت را به تن تمامی تیم های بزرگ اروپایی انداخته اند. دله الین گفته می شود مسی در جمعی خصوصی عنوان کرده در صورت برخورد بارسلونا و تاتنهام در دور بالاتر لیگ قهرمانان اروپا، بارسلونا کار سختی برابر این تیم در نیوکمپ خواهد داشت. او در عین حال در اظهار نظری جالب عنوان کرده، دله الی به سبک بازی بارسلونا می خورد و مسئولین بارسلونا می بایست برا تقویت تیم در فصل آینده این بازیکن جوان انگلیسی را به خدمت بگیرند.
پوچتینو سرمربی تاتنهام در مورد دله الی گفت: او بهترین بازی فصلش را دیشب انجام داد و با انگیزه ای دو چندان به مصاف ستارگان رئال مادرید رفت و توانست دو گل زیبا به ثمر برساند که حاکی از کیفیت بالای این بازیکن است؛ ما در ادامه فصل به او نیاز مبرمی داریم و برای دستیابی به اهدافمان به پیشرفت هر روز دله الی نیاز داریم.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه