خوب شد کالدرون بت باز نشد | استناد سرمربی پرسپولیس به آماری عجیب | تماشاچی

خوب شد کالدرون بت باز نشد | استناد سرمربی پرسپولیس به آماری عجیب

خوب شد کالدرون بت باز نشد | استناد سرمربی پرسپولیس به آماری عجیب
پست اینستاگرامی جدید گابریل کالدرون که با هدف آگاه سازی هواداران پرسپولیس از شرایط رو به پیشرفت پرسپولیس منتشر شده، حواشی جدیدی برای مربی آرژانتینی سرخ ها به وجود آورده است.
 

 

خوب شد کالدرون بت باز نشد | استناد سرمربی پرسپولیس به آماری عجیب

خوب شد کالدرون بت باز نشد | استناد سرمربی پرسپولیس به آماری عجیب
 
کالدرون که می کوشد تا میراث دار خوبی برای برانکو باشد و راهی به قلب هواداران پرسپولیس باز کند، هنوز نتوانسته بازیهای مقتدرانه ای که پرسپولیس با برانکو به نمایش می گذاشت را به نمایش بگذارد و هواداران پرسپولیس از ادامه کار با او نا امید هستند و مدیرعامل این تیم نیز به نوعی، کالدرون را در لبه تیغ قرار داد و مدعی شد تا زمانی که پرسپولیس در کورس رقابت قهرمانی قرار دارد از کالدرون حمایت خواهد کرد و معنای این جمله این است که در صورت دور شدن پرسپولیس از مدعیان اصلی قهرمانی، انصاری فرد هم به فکر برکناری کالدرون خواهد افتاد و در جلسه اضطرای پس از شکست این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان این موارد به او اعلام شده است.
 
کالدرون که حمایت هواداران پرسپولیس را پشت خود نمی بیند و حمایت مشروط مدیران باشگاه پشت خود دارد تلاش زیادی برای خلاص شدن از زیر بار فشار روانی انجام می دهد. او که مدتی با به چالش کشیدن بازیکنان خارجی تیم های رقیب سوژه رسانه ها شده بود اینبار در حرکتی جدید با انتشار آماری عجیب حاشیه جدیدی را برای خود و تیمش به وجود آورده است.
کالدرون در پست اینستاگرامی خود در حالی مدعی شده که در لیگ برتر انگلیس از هر 5 شوت یکی به گل تبدیل می شود که کیفیت لیگ انگلیس و بازیکنان شاغل در آن به هیچ عنوان با نمونه های وطنی در ایران قابل مقایسه نیست. او در حالی از میانگین 13.5 شوت در هر بازی برای پرسپولیس صحبت کرد که به نظر می رسد آنالیزورهای پرسپولیس، آمار اشتباهی را در اختیار او قرار داده اند چرا که هواداران این تیم که بازیهایش را دنبال می کنند به یاد ندارند که پرسپولیس در بازیهایش بالای 10 شوت به سمت دروازه حریف زده باشد و شاید تنها استثنا در این مورد، بازی این تیم مقابل شاهین بوشهر بود که سرخ پوشان 5 گل به ثمر رساندند.
 
اینکه کالدرون بر چه متر و معیاری، کلاس سرمربیگری خود را با پپ گواردیولا مقایسه کرده بر ما پوشیده است اما به نظر می رسد اگر کالدرون در سایت های شرطبندی معروف و بت سرمایه گذاری می کرد یک بازنده تمام عیار بود چرا که لزوماً آماری که در لیگ برتر انگلیس به دست می آید با آمار لیگ فیلیپین قابل قیاس نیست که آن را به عنوان مرجع کلی برای عملکرد خود قرار دهد و اگر کالدرون قصد داشت با استناد بر این فرمول خود به پیش بینی نتایج فوتبال بپردازد، احتمالاً تمام بت های او Fail میشد!
 

 
پی نوشت: شاید بد نباشد تا کالدرون یکبار دیگر بازیهای پرسپولیس در فصل جاری را تماشا کند و ببیند آیا واقعاً میانگین شوتهای بازیکنان پرسپولیس در هر بازی 13.5 بوده است یا خیر؟ به فرض محال هم که این اتفاق رخ داده باشد، با توجه به فرمول انگلیسی کالدرون،  چرا آمار گل های زده سرخ پوشان در فصل جاری اینقدر پائین است؟
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه