تکذیب یک شایعه خام | سرجینهو به استقلال نمی آید

تکذیب یک شایعه خام | سرجینهو به استقلال نمی آید
باز نزدیک شدن به نیم فصل رقابتهای لیگ برتر در فصل نوزدهم بازار شایعات داغ تر از همیهش دنبال می شود و در جدیدترین شایعه، حضور سرجینهو بازیکن برزیلی کاشیما آنتلرز که موفق به باز کردن دروازه پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز شد در فضای مجازی دست به دست می شود که با کمی رصد رسانه ای متوجه خواهیم شد این انتقال به دلایل زیر هرگز انجام نخواهد شد.
 

تکذیب یک شایعه خام | سرجینهو به استقلال نمی آید

 

 
سرجینهو مهاجم 24 ساله و برزیلی کاشیما که به تازگی صاحب فرزندی شده، تا دو ماه دیگر قراردادش با تیم کاشیما به پایان می رسد و از همین رو به مسئولین تیم اعلام کرده قصد تمدید قراردادش را ندارد و می خواهد ادامه فوتبالش را در برزیل و در کنار خانواده ش دنبال کند. قیمت این بازیکن گلزن در سایت ترانسفر مارکت 2 میلیون دلار درج شده که به نظر نمی رسد استقلالی ها حتی توان فکر کردن به این عدد را داشته باشند و از این گذشته، سرجینیو اعلام کرده تنها به دلیل تولد پسرش قصد ترک ژاپن را دارد و از حضور در این تیم ژاپنی ابراز رضایت کرده است. او که به نوعی خود را مدیون کاشیما می داند با این تیم توانست به عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا برسد و گلزنی های او در این رقابتها باعث شد تا قیمت او رشد خیره کننده ای داشته باشد.
پی نوشت: با رفتاری که استقلالی ها با پادوانی انجام دادند، به نظر نمی رسد تا مدتها هیچ بازیکن برزیلی حاضر به حضور در جمع استقلالی ها باشد!
منبع : تماشاچی

نظرات

user

کصخل تر از کسایی ک باور کردن این میاد استق ندیدم

پاسخ دادن