معنای حرکت عجیب مازیار ناظمی در اعلام برنده مرد سال آسیا چیست؟ | تماشاچی

معنای حرکت عجیب مازیار ناظمی در اعلام برنده مرد سال آسیا چیست؟

معنای حرکت عجیب مازیار ناظمی در اعلام برنده مرد سال آسیا چیست؟
روز گذشته مازیار ناظمی که مسئول روابط عمومی وزارت ورزش نیز محسوب می شود در حرکتی خودجوش و عجیب با توئیتی جنجالی مدعی شد که علیرضا بیرانوند برنده نهایی مرد سال آسیا در سال 2019 نشده است و این در حالیست که این مراسم  امشب در هنگ کنگ برگزار می شود و مشخص نیست مازیار ناظمی از اعلام غیررسمی این خبر چه هدفی را دنبال می کند؟
 

معنای حرکت عجیب مازیار ناظمی در اعلام برنده مرد سال آسیا چیست؟

 

 
مازیار ناظمی که در سالهای اخیر بارها به واسطه اظهارات عجیبش سوژه رسانه ها شده بود بار دیگر در کانون توجه هواداران فوتبال قرار گرفت تا نشان دهد علاقه زیادی به دیده شدن و رسانه ای شدن دارد. او که پس از رفتن کیروش و آمدن ویلموتس با جمله   دوباره طلوع خواهیم کرد  سر و صدا کرده بود این روزها به واسطه انتخاب اشتباه وزارت نشینان در خصوص سرمربی تیم ملی سوژه طنز رسانه ها بود اما شب گذشته اکانت او در توئیتر مورد حمله هواداران پرسپولیس قرار گرفت و اظهار نظر عجیبش در خصوص برنده نشدن بیرانوند در مراسم مرد سال فوتبال آسیا در سال 2019، با واکنش وکیل بیرانوند همراه شد.
 
اینکه مازیار ناظمی به عنوان شخصیت حقوقی و از تریبون رسمی روابط عمومی وزارت ورزش اقدام به انتشار خبری که هنوز به طور رسمی اعلام نشده گویای این است که خود دوستان در پشت پرده بسیاری از مسائل قرار دارند و گستره فعالیتهای مافیایی آنها از درون مرزی به برون مرزی نیز کشیده شده به طوری که مثلاً کشوری همچون قطر، به یکباره کلیه امکانات ورزشی و رفاهی خود را به طور رایگان در اختیار تیم ملی و باشگاه پرسپولیس در آورد تا مشخص شود، دستان پشت پرده دوستان در وزارت ورزش نیز از قدرت بالای برون مرزی برخوردار است و اینگونه نیتس که انگشت اتهام به سوی عربستانی نشانه رود که هیچ نامزدی در بین کاندیدای بهترین بازیکن فوتبال آسیا در سال 2019 ندارد.
 

آیا واقعاً مازیار ناظمی که مدعی حضور در رسانه نیز هست و الفبای خبرنگاری را می داند، از مفهوم افعالی که به کار می برد مطلع نیست؟   بیرانوند برنده نشد و توپ طلا را جای دیگر فرستادند، بویی از بیان تصور نبرده و از یک اتفاق قطعی خبر می دهد!
 
 
در هر صورت هنوز خبر برنده نهایی مرد سال فوتبال آسیا در سال 2019 به طور رسمی اعلام نشده و حتی اگر بیرانوند نیز موفق به کسب این عنوان نشود، نمی توان عوامل بیرونی را در این اتفاق دخیل دانست و مثل کافر همه را به دین خود پندارد در خصوص مازیار ناظمی و وزارت ورزش نمود پیدا خواهد کرد چرا که آنقدر غرق بازیهای پشت پرده بوده و هستند که به هر اتفاقی در فوتبال با دیده ظن نگاه می کنند.
 
پی نوشت: با هجوم هواداران پرسپولیس به صفحه مازیار ناظمی، او مجبور شد تا خبر اولش را اصلاح کند و به ذکر این نکته اکتفا کرد که تنها تصورش را بیان کرده و اطلاعی از برنده نهایی ندارد اما سوال اینجاست که آیا او از وزارت ورزش حقوق می گیرد تا تصورات و خیالاتش را به خورد افکار عمومی بدهد؟
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

از نظر ما پرسپولیسی ها و وطن پرست ها مرد شماره یک ایران و آسیا علیرضا بیرانوند ❤