باشگاه استقلال علیه داور بازی سپاهان سند رو می کند ؟ | تماشاچی

باشگاه استقلال علیه داور بازی سپاهان سند رو می کند ؟

باشگاه استقلال علیه داور بازی سپاهان سند رو می کند ؟
در حالی که 24 ساعت از بازی جنجالی سپاهان و استقلال در نقش جهان اصفهان می گذرد و تمامی کارشناسان داوری بر اشتباه محرز زاهدی فر در عدم اعلام پنالتی به سود استقلال صحه گذاشته اند، یک مقام مسئول در باشگاه استقلال اعلام کرده که فیلمی در اختیار دارند که در آن، کمک داور پس از دیدن صحنه پنالتی، پرچم خود به نشانه پنالتی را بالا برده ولی داور علی زغم اینکه مستقیماً به توپ نگاه می کرد و صحنه را دیده، از اعلام پنالتی اجتناب کرده و به همین دلیل نیز کمک داور پرچم خود را فوراً پائین آورده که این موضوع توسط بازیکنان استقلال نیز تائید شده است.
 

خلاصه بازی سپاهان و استقلال

 

باشگاه استقلال علیه داور بازی سپاهان سند رو می کند

 

 
بازیکنان استقلال و کادر فنی این تیم که پس از اشتباه محرز داور به شدت به عملکرد وی در این صحنه معترض بودند از زاهدی فر خواستند تا با کمک خود مشورت کند اما زاهدی فر در اقدامی عجیب از مشورت با کمک خود طفره رفت و اینکار را انجام نداد تا شائبه وجود دستان پشت پرده در رقم زدن نتیجه این بازی را تقویت کند چرا که به نظر می رسد، نظر کمک داور بازی اعلام ضربه پنالتی بوده و اگر زاهدی فر با او مشورت می کرد، مجبور به اعلام ضربه پنالتی به سود استقلال می شد و به همین خاطر از انجام اینکار منصرف شد و این در حالیست که تصاویر تلویزیونی نیز نشان می دهند که او در لحظه وقوع پنالتی در 5-6 متری صحنه حضور دارد و زاویه نگاهش به توپ است و بدین ترتیب او نمی تواند با بهانه ندیدن صحنه، اشتباه عمدی خود را پوشش دهد چرا که قامت بلند کیروش استنلی و پرواز او به هوا و ضربه ش به توپ با دست به قدری واضح بود که حتی بسیاری از تماشاگران حاضر در استادیوم نیز موضوع را متوجه شدند و زاهدی فر می بایست در خصوص این اتفاق، به افکار عمومی توضیح دهد چرا که او در اشتباهات عجیب در فصل گذشته که به ضرر استقلال تمام شد مسبوق به سابقه است و اینگونه رفتارها نشان می دهد که او با ذهنیت منفی نسبت به تیم استقلال، قضاوت بازیهای این تیم را بر عهده می گیرد و به اصطلاح عامیانه، دلش به برد استقلال رضا نمی دهد!
 

 
در هر صورت زاهدی فر با اشتباه فاحش خود، بار دیگر سه امتیاز حساس را در مصاف 6 امتیازی استقلال با مدعیان قهرمانی از این تیم گرفت تا نقش مهمی در تعیین قهرمان نهایی لیگ برتر داشته باشد. تکرار اشتباهات عجیب زاهدی فر به ضرر استقلال، تصور سهوی بودن آنها را از بین برده و شاید بهتر بود کمیته داوران به درخواست باشگاه استقلال مبنی بر تعویض داور رسیدگی می کرد چرا که باشگاه سپاهان نیز اعلام کرد با هر داوری که استقلالی ها موافق باشند، در این دیدار به میدان خواهند رفت.
 
گفتنیست کمیته داوران اعلام کرده به درخواست تیمها نمی تواند داور بازی ها را تغییر دهد اما به یاد داریم که فصل گذشته، بارها و بارها داور وسط به درخواست برانکو ایوانکویچ سرمربی وقت پرسپولیس تغییر کرد که نمونه بارز آن، انتخاب علیرضا فغانی به جای زاهدی فر برای بازی پرسپولیس و سپاهان در اصفهان بود که اتفاقاً فغانی نیز در آن بازی با اشتباه فاحش خود یک پنالتی به پرسپولیس هدیه داد. از دیگر موارد تغییر داور وسط بازی برای تیم پرسپولیس می توان به بازی پرسپولیس و پدیده و همچنین بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان در فصل گذشته اشاره کرد.
 

فلش بک به تغییر شبانه داور بازی پرسپولیس و سپاهان به خاطر بیانیه نویسی برانکو

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

بدبخت اگه کمیته داورا و فدراسیون و وزارت ورزش نبودن که الان‌کیسه و شله زرد دسته یک‌داشتن واسه صعود میجنگیدن. اینقدر از اینور و اونور امداد غیبی بهتون‌رسیده که الان‌با یه اشتباه خودتونو جر میدین جاکشا. پرسپولیس همین داورا و فدراسیون اصفهانی و وزارت ورزش به خاک‌سیاه‌نشوندن حالا اومدی زر زر میکنی‌???

کاش ی نگاه ب جدول مینداختی بعد میومدی اینجا زر زر میکردی عزیزم?

محمد

جاکش بابای حرومیته

مرشد

کمیته داوران به راحتی با سرمایه میلیونی هواداران استقلالی بازی می کند و و با انتخاب داوران ضد استقلالی سعی در تخریب هارمونی استقلال دارند که باید جلوی این کمیته ایستاد تا به این روند تخریبگری خود ادامه ندهد باید صحنه های اشتباهات داوری بر علیه استقلال به مراجع بین المللی فوتبال و رسانه های خارجی ارسال گردد تا این کمیته بخود آید و دست از این کثیف کاری ها بردارد