آب و جاروی بالای جدول برای پرسپولیس | بازگشت به عرش یا سقوط به فرش؟ | تماشاچی

آب و جاروی بالای جدول برای پرسپولیس | بازگشت به عرش یا سقوط به فرش؟

آب و جاروی بالای جدول برای پرسپولیس | بازگشت به عرش یا سقوط به فرش؟
هفته دوازدهم لیگ برتر در حالی با انجام چند بازی در روزهای گذشته برگزار شد که دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی به دلیل آلودگی هوا لغو شد و به امروز موکول شد. با رصد نتایج به دست آمده مدعیان در این هفته به این نتیجه می رسیم که پرسپولیس می تواند با علم به نتایج دیگر مدعیان که عمدتاً امتیاز از دست داده اند، با کسب یک سه امتیاز، دوباره به کورس رقابت قهرمانی بازگردد و اعتماد به نفس از دست رفته بازیکنان این تیم به آنها بازگردد. گفته می شود بازی دو تیم عصر امروز برگزار خواهد شد اما برخی منابع نیز از ترک اردو توسط هر دو تیم و تعویق مجدد زمان انجام این بازی حکایت دارند.
 

آب و جاروی بالای جدول برای پرسپولیس

 

 
روز گذشته شهر خودرو در مشهد تن به شکست دور از انتظار 1 بر 0 مقابل مهمان خود یعنی صنعت نفت آبادان داد و دو تیم مدعی استقلال و سپاهان نیز در یک بازی دیدنی و جذاب در نهایت به تساوی 2-2 رضایت دادند تا 3 تیم مدعی قهرمانی امتیاز از دست داده باشند و در صورت پیروزی پر گل پرسپولیس در دیدار خانگی امروز، نه تنها شاهد نزدیک شدن امتیازات این تیم به صدرنشینان خواهیم بود بلکه امکان این اتفاق نیز وجود دارد که پرسپولیس بتواند بار دیگر بالاتر از استقلال در جدول رده بندی قرار بگیرد که این موضوع منوط به برد پر گل پرسپولیس مقابل نساجی خواهد بود.
 
حال باید منتظر ماند و دید آیا تماشاگران پرسپولیس که در هفته های اخیر با تیمشان قهر کرده اند به استادیوم آزادی می روند تا محرکی برای پیروزی تیمشان مقابل تیم سختگوش مهاجری شوند و بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس آنقدر انگیزه دارند که این دیدار را با حداکثر توان برگزار کنند؟ چرا که در صورت عدم نتیجه گیری کالدرون در این دیدار، احتمال برکناری زودهنگام او حتی قبل از نیم فصل نیز وجود دارد و اگر شایعات در خصوص مذاکرات با یحیی گل محمدی برای پذیرش هدایت پرسپولیس در نیم فصل درست باشد، اولین شکست کالدرون با پرسپولیس تا نیم فصل احتمالاً حکم برکناری او را امضا خواهد کرد.
 
تکمیلی : با توجه به برنامه فشرده لیگ برتر تا پایان نیم‌فصل اول فرصت برای بازی پرسپولیس و نساجی مازندران در فاصله هفته هفدهم و هجدهم و یا بعد از هفته هجدهم است که در هر دو صورت بازی در پایان نیم‌فصل اول و بعد از شروع نیم‌فصل دوم خواهد بود و بازی هفته دوازدهم از حالا به نیم‌فصل دوم منتقل شد.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه