گروه بندی یورو 2020 و برنامه کامل و جدول مسابقات | تماشاچی

گروه بندی یورو 2020 و برنامه کامل و جدول مسابقات

گروه بندی یورو 2020 و برنامه کامل و جدول مسابقات
دقایقی پیش قرعه کشی مسابقات یورو 2020 انجام شد و تیمهای راه یافته به این مسابقات، حریفان خود را شناختند. در ادامه توجه شما را به گروه های یورو 2020 و جدول مسابقات و تاریخ و زمان برگزاری بازیهای euro 2020 جلب می نماییم.
 

گروه بندی یورو 2020 و برنامه کامل جدول مسابقات

 
گروه بندی یورو 2020 و جدول مسابقات
 

برنامه کامل بازیهای یورو 2020

 
مسابقات یورو 2020 از تاریخ 23 خرداد 1399 در شهر رم آغاز و یک ماه بعد در تاریخ 22 تیر 1399 در شهر لندن خاتمه خواهد یافت.
برنامه کامل بازی‌های مرحله گروهی به این شرح است:
 
جمعه 12 ژوئن (23 خرداد)
گروه اول: ترکیه - ایتالیا، 23:30، رم
شنبه 13 ژوئن (24 خرداد)
گروه اول: ولز - سوئیس، 17:30، باکو
گروه دوم: دانمارک - فنلاند، 20:30، کپنهاگ
گروه دوم: بلژیک - روسیه، 23:30، سن پترزبورگ
یکشنبه 14 ژوئن (25 خرداد)
گروه چهارم: انگلیس - کرواسی، 17:30، لندن
گروه سوم: اتریش - برنده پلی‌آف سطح چهارم
دوشنبه 15 ژوئن (26 خرداد)
گروه چهارم: برنده پلی‌آف سطح سوم - جمهوری چک، 17:30، گلاسکو
گروه پنجم: لهستان - برنده پلی‌آف سطح دوم، 20:30، دوبلین
گروه پنجم: اسپانیا - سوئد، 23:30، بیلبائو
سه‌شنبه 16 ژوئن (27 خرداد)
گروه ششم: برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم - پرتغال، 20:30، بوداپست
گروه ششم: فرانسه - آلمان، 23:30، مونیخ
چهارشنبه 17 ژوئن (28 خرداد)
گروه دوم: فنلاند - روسیه، 17:30، سن پترزبورگ
گروه اول: ترکیه - ولز، 20:30، باکو
گروه اول: ایتالیا - سوئیس، 23:30، رم
پنجشنبه 18 ژوئن (29 خرداد)
گروه سوم: اوکراین - برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم، 17:30، بخارست
گروه دوم: دانمارک - بلژیک، 20:30، کپنهاگ
گروه سوم: هلند - اتریش، 23:30، آمستردام
جمعه 19 ژوئن (30 خرداد)
گروه پنجم: سوئد - برنده پلی‌آف سطح دوم، 17:30، دوبلین
گروه چهارم: کرواسی - جمهوری چک، 20:30، گلاسکو
گروه چهارم: انگلیس - برنده پلی‌آف سطح سوم، 23:30، لندن
شنبه 20 ژوئن (31 خرداد)
گروه ششم: برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم - فرانسه، 17:30، بوداپست
گروه ششم: پرتغال - آلمان، 20:30، مونیخ
گروه پنجم: اسپانیا - لهستان، 23:30، بیلبائو
یکشنبه 21 ژوئن (1 تیر)
گروه اول: ایتالیا - ولز، 20:30، رم
گروه اول: سوئیس - ترکیه، 20:30، باکو
دوشنبه 22 ژوئن (2 تیر)
گروه سوم: برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم - هلند، 20:30، آمستردام
گروه سوم: اوکراین - اتریش، 20:30، بخارست
گروه دوم: روسیه - دانمارک، 23:30، کپنهاگ
گروه دوم: فنلاند - بلژیک، 23:30، سن پترزبورگ
سه‌شنبه 23 ژوئن (3 تیر)
گروه چهارم: جمهوری چک - انگلیس، 23:30، لندن
گروه چهارم: کرواسی - برنده پلی‌آف سطح سوم، 23:30، گلاسکو
چهارشنبه 24 ژوئن (4 تیر)
گروه پنجم: برنده پلی‌آف سطح دوم - اسپانیا، 20:30، بیلبائو
گروه پنجم: سوئد - لهستان، 20:30، دوبلین
گروه ششم: آلمان - برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم، 23:30، مونیخ
گروه ششم: پرتغال - فرانسه، 23:30، بوداپست
 
 
پخش زنده یورو 2020 از سایت تماشاچی انجام خواهد شد. این مسابقات در دوازده شهر مختلف اروپایی برگزار خواهد شد. تاریخ شروع مسابقات euro 2020  از 12 ژوئن 2020 (23 خرداد 99)در تابستان سال آینده است و در تاریخ 12 جولای یعنی 21 تیر به پایان می رسد. با توجه به گروه های یورو 2020 به نظر می رسد گروه F مسابقات با حضور 3 تیم قدرتمند فرانسه، آلمان و پرتغال را بتوان گروه مرگ نامید چرا که یکی از سه قدرت برتر اروپا در مرحله گروهی حذف خواهد شد.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه