مزدک میرزایی رسماً خائن ملی اعلام شد | مصادره اموال خانواده او

مزدک میرزایی رسماً خائن ملی اعلام شد | مصادره اموال خانواده او
وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران طی بیانیه ای اعلام موضع صریحی در خصوص هر نوع همکاری افراد با شبکه معاند ایران اینترنشنال کرد که به موجب آن، مزدک میرزایی خائن ملی اعلام شد و کلیه اموال خانواده او به حکم این اطلاعیه ضبط خواهد شد.
 

جدول گروه های یورو 2020

 

پخش زنده فوتبال خارجی

 

مزدک میرزایی رسماً خائن ملی اعلام شد | مصادره اموال خانواده او

 

وزارت اطلاعات اعلام کرد که قاطعانه اقدامات شبکه ایران اینترنشنال و کارکنان آن را مصداق همکاری با دشمنان جمهوری اسلامی ایران در اقدامات تروریستی می‌داند.
در اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات آمده است: شبکه ماهواره‌ای ایران اینتر نشنال که با بودجه‌های کلان تخصیص یافته از سوی رژیم سعودی تاسیس و مجوز فعالیت در انگلیس را اخذ نموده؛ پس از وقوع حوادث روز‌های اخیر، همانند شبکه‌ی بی بی سی فارسی در جریان فتنه سال ۸۸، از همان ساعات اولیه با فرمان اغتشاش و آتش وارد صحنه شده و بر تحریک مخاطبین و بزرگنمایی بحران درمناطق مختلف کشور متمرکز گردید.
سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات، در جریان کنترل و مدیریت اطلاعاتی بحران؛ کلیه تحرکات و اقدامات این شبکه، مدیران، مجریان و کارشناسان و به ویژه ارتباطات با عناصر داخل کشور را مورد رصد و کنترل اطلاعاتی قرار داده و ضمن شناسایی افرادی که اقدام به ارسال اطلاعات به این شبکه می‌نمودند و کسانی که مجری دستورات آن شبکه در به آتش کشیدن اموال عموی و شخصی مردم در استان‌های مختلف کشور بودند، حین اجرای دستورات شبکه مذکور برای تشدید اغتشاشات و آتش زدن اماکن؛ شناسایی و دستگیر نموده است. وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران قاطعانه اقدامات این شبکه و کارکنان آن را مصداق همکاری با دشمنان جمهوری اسلامی ایران در اقدامات تروریستی دانسته و بر همین اساس؛ حکم ممنوع المعاملگی و توقیف کلیه اموال کارکنان و مرتبطین آن در داخل کشور توسط قوه‌ی محترم قضائیه صادر گردید و مورد تعقیب بین الملل نیز قرار خواهند گرفت تا درس عبرتی باشد برای کسانی که در خدمت به بیگانگان و خیانت به کشور، آتش زدن به اموال مردم را افتخاری برای خود می‌دانند. البته آن دسته از کارکنان شبکه‌ها که ضمن ابراز ندامت، همکاری خود را با شبکه‌های ماهواره‌ای متوقف نمایند، مشمول عفو و رافت اسلامی قرار خواهند گرفت.
 
گفتنیست مزدک میرزایی مجری و گزارشگر  سابق رسانه ملی اخیراً به شبکه ایران اینترنشنال پیوسته و قرار است هر شنبه برنامه هت تریک را روی آنتن ببرد.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

مردک میرزایی خائن بود دران‌شکی نیست ایران اینترنشنال هم‌‌مقصراست‌اورااستخدام‌کرد۰

پاسخ دادن
user

مزدک میرزایی هم کار خوبی داشت و هم زندگی خوبی احتمالا خودش هم متوجه اشتباهش شد وحیف شد دو قران بیشتر ارزشش رو نداشت برای خودش مصیبت درست کنه

پاسخ دادن
user

لطف کنین اونی که پول ملت غارت کردن میکنن خائن ملی اعلام کنن افتاد

پاسخ دادن
user

به مردم تهمت نزنید مزدک حق داشت .کارشم فکر کنم درست بوده الان پیشنهاد میکنم برنامه جزتبش رو مردم ببینن حسابی حتلشو ببرن

پاسخ دادن
user

گیرم که همه اموالش گرفتین که چی بشه ای کاش باهمه مال مردم خورا همین طوری عمل کننین از اسلام فقط یاد گرفتیم سینه هامون جر بدیم دمش گرم که رفت مملکتی که گاز داره نفت داره ولی یک آدم کارگر باید در بدر دنبال یک کپسول گاز باشه اونم با قیمت مضاعف همسایه های ما که گاز ونفت ندارن راحت ترند برا دو قرون پول یارانه و معیشت هرماه تن بدن آدمای ضعیف بلرزه که میریزن یا میریزن خوش به حالش که رفت دمش گرم

پاسخ دادن
user

تف به شرف وطن فروش تف به ناموس خائن به وطن مبخواد مزدک باشه هر بیناموسی دیگر که به خاطر دو ریال پولکثافت کاری کنه

پاسخ دادن