شوک به علیرضا بیرانوند در آستانه بازی با نساجی | فوت پدربزرگ و دایی بیرو | تماشاچی

شوک به علیرضا بیرانوند در آستانه بازی با نساجی | فوت پدربزرگ و دایی بیرو

شوک به علیرضا بیرانوند در آستانه بازی با نساجی | فوت پدربزرگ و دایی بیرو
در حالی که هفته دوازدهم لیگ برتر عصر امروز با بازیهای حساس پرسپولیس و نساجی و سپاهان و استقلال پیگیری می شود، ساعاتی قبل خبر درگذشت پدربزرگ و دائی علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس رسانه ای شد که این موضوع می تواند تاثیر به شدت منفی بر روی روحیه دروازه بان پرسپولیس در این دیدار بگذارد.
 

برنامه بازی های پرسپولیس در لیگ 98/99

 

شوک به علیرضا بیرانوند در آستانه بازی با نساجی | فوت پدربزرگ و دایی بیرو

 
شوک به علیرضا بیرانوند در آستانه بازی با نساجی | فوت پدربزرگ و دایی بیرو
کالدرون که با برد خفیف و البته روحیه بخش مقابل صنعت نفت در جام حذفی، پای به دیدار مقابل نساجی در لیگ برتر می گذارد، قصد داشت تا با برتری محکم مقابل نساجی که در 5 بازی اخیر خود بردی در کارنامه نداشته، بار دیگر سرخ پوشان را به مدار پیروزی برگرداند و اعتماد به نفس از دست رفته برخی بازیکنان را به آنها باز گرداند اما شوک بزرگ به دروازه بان پرسپولیس در آستانه این بازی مهم و حیاتی، شاید معادلات کالدرون را بر هم بزند. بیرانوند که کاندید مر سال فوتبال آسیا در سال 2019 نیز شده است، پس از اطلاع از مرگ پدربزرگ و دائی خود از مسئولین تیم درخواست ترک اردوی پرسپولیس باری شرکت در مراسم خاکسپاری عزیزانش را کرد و شب گذشته اردوی تیمش را ترک کرد اما به مسئولین پرسپولیس قول داد تا خود را برای بازی مقابل نساجی به تهران برساند که باید دید او با چه روحیه ای درون دروازه سرخ پوشان قرار خواهد گرفت.
 
جدال حساس سپاهان و استقلال در هفته دوازدهم باعث شده تا پرسپولیسی ها امیدوار به نتیجه گیری در دیدار با نساجی باشند چرا که هر نتیجه ای در آن بازی رقم بخورد به سود پرسپولیس خواهد بود و برد پرسپولیس آنها را به صدر جدول نزدیک تر خواهد کرد.
مهاجری سرمربی نساجی که تیمش هفته قبل در قائم شهر مقابل استقلال نمایش خوبی ارائه کرد، اعلام کرده در این بازی قصد ارائه یک نمایش تهاجمی را دارد و به هیچ عنوان با ایده های دفاعی پا به ورزشگاه آزادی نخواهد گذاشت. او که سابقه متوقف کردن پرسپولیس با تیمهای مختلف را در کارنامه دارد، امیدوار است تا با شکست پرسپولیس زخم خورده در ورزشگاه آزادی، تیمش را احیا کند و انگیزه های زیادی برای این بازی دارد.
 
از طرف دیگر، هفته دوازدهم و سیزدهم در لیگ برتر انگلیس، قربانیان زیادی گرفت و اونای امری و پوچتینو به عنوان دو سرمربی سرشناس تیمهای آرسنال و تاتنهام در این دو هفته از لیگ برتر برکنار شدند تا این سیگنال برای کالدرون نیز صادر شود که در صورتیکه نتواند در دو هفته آتی نتیجه لازم را کسب کند، به سرنوشت مربیان معروف لیگ برتر انگلیس دچار خواهد شد چرا که 12-13 هفته برای اثبات شایستگی های یک مربی، زمان کافی به نظر می رسد و این در حالیست که کالدرون هنوز ترکیب اصلی خود را نشناخته و با تغییرات پیاپی در ترکیب و تاکتیک تیمش، باعث نوعی سردرگمی بین بازیکنان پرسپولیس شده که نتیجه این اتفاق را در نمایش های ضعیف سرخ پوشان در هفته های اخیر دیده ایم. نیمکت نشین کردن برخی ستاره های پرسپولیس نیز مزید بر علت شده تا شایعه کودتا علیه سرمربی در اردوگاه سرخ به وجود بیاید چرا که بازیکنان پرسپولیس نیز از شرایط تیم راضی نیستند و شنیده می شود برخی بازیکنان پیشکسوت پرسپولیس به نوعی خواهان برکناری کالدرون هستند و باید دید آیا نسخه برکناری کالدرون از همین بازی با نساجی امضا خواهد شد یا خیر؟
 
بازی پرسپولیس و نساجی قرار است از ساعت 17:30 از شبکه 3 سیما پخش زنده شود. البته هنوز در مورد برگزاری یا عدم برگزاری این بازی تصمیم نهایی گرفته نشده و طبق آخرین خبر قرار است این بازی برگزار شود مگر اینکه شدت آلایندگی شاخص ها در زمان برگزاری بازی به بالاترین حد خود برسند که احتمال لغو آن را قوت می بخشند.
 
#تکمیلی ساعت 12:40 دقیقه :  بازی پرسپولیس و نساجی به طور قطع لغو شد و به احتمال فراوان با 24 ساعت تاخیر برگزار خواهد شد.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه