متلک سنگین قلعه نویی به پرسپولیسی ها پیش از بازی با استقلال | تماشاچی

متلک سنگین قلعه نویی به پرسپولیسی ها پیش از بازی با استقلال

متلک سنگین قلعه نویی به پرسپولیسی ها پیش از بازی با استقلال
امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان از بازی تیمش مقابل استقلال به‌عنوان فینالی زودرس یاد کرد و گفت که هر دو تیم دنبال فوتبال تمیز و پاک هستند. او در ادامه صحبتهایش به اشاره به  لغو بازی پرسپولیس و نساجی و قرار گرفتنش به بعد از بازی استقلال و سپاهان، مدعی شد مثل برخی تیمهای تهرانی وکیل و وزیر حامی ندارند که بتواند بازی آنها را به تعویق بیاندازد.
 

برنامه بازی های استقلال در لیگ 98/99

 

خطاب متلک قلعه نویی کدام تیم است | وکیل و وزیر پشتمان نیستند

 
خطاب متلک قلعه نویی کدام تیم است | وکیل و وزیر پشتمان نیستند
 
امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان مقابل استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی فردا فینال زودرس است که دو تیم خوب با شرایط بسیار خوب با هم بازی خواهند کرد. امیدوارم جدا از نتیجه بازی خوبی را شاهد باشیم.
وی افزود: همه با توجه به شرایطی که استقلال و سپاهان داشته‌اند، دوست دارند بازی خوبی از آنها ببینند. استقلال و سپاهان تیم‌هایی نیستند که فقط دنبال نتیجه باشند و بسته بازی کنند، بلکه دنبال فوتبال تمیز و پاک هستند. آنها تیم‌هایی نیستند که به هر طریقی نتیجه بگیرند و امیدوارم در فوتبال ایران این مسئله جا بیفتد. استقلال در دیدارهای گذشته نشان داده است که دنبال کسب نتیجه به هر طریقی نیست.
 
سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به دیدار تیمش مقابل پیکان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، خاطرنشان کرد: در بازی با پیکان، این تیم می‌توانست مدل دیگری بازی کرده و وقت تلف کند، اما تیم حسین فرکی فوتبال بازی کرد. فوتبال ما به این نوع رفتارها نیاز دارد. امثال دنیزلی، استراماچونی و ... به فوتبال ما اعتبار داده‌اند. استراماچونی در بحران به استقلال آمد و تیمی تاکتیکی و تکنیکی درست کرده است.
قلعه‌نویی درباره وضعیت سپاهان برای دیدار مقابل استقلال تصریح کرد: ما تیمی هستیم که فوتبال خوبی بازی می‌کنیم و تنها گله من این است که بازیکنانم از موقعیت‌ها استفاده نمی‌کنند. بازیکنانم باید از موقعیت‌های بالای 90 درصد خود استفاده کنند.
 
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در واکنش به اینکه دیدار تیمش برابر استقلال می‌توانست به جای شنبه در روز تعطیل یعنی جمعه برگزار شود، گفت: از سازمان لیگ خواسته بودیم که بازی ما با پیکان به جای روز سه‌شنبه در روز دوشنبه برگزار شود، اما حمایتی نشدیم، چون تیم شهرستانی هستیم و وکیل و وزیر پشت‌مان نیستند!
 
قلعه‌نویی بار دیگر به دیدار تیمش مقابل استقلال اشاره کرد و گفت: فردا میانه میدان تعیین‌کننده است و هر کسی نبض بازی را در اختیار داشته باشد، می‌تواند نتیجه بازی را به سود خودش رقم بزند. دو تیم فوتبال هجومی را دستور کار خود قرار داشته و دارند. ما دو هدف داریم، فوتبال هجومی و دیگری گرفتن نتیجه بازی.
وی درباره اینکه بازیکنان تیمش چقدر برای دیدار با استقلال انگیزه دارند، گفت: یکسری از بازی‌ها برای مربی راحت است، مثل بازی با استقلال، پرسپولیس، تراکتور و بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا، چون خود بازیکنان انگیزه زیادی برای این نوع دیدارها دارند. این وسط، پخش مستقیم بازی‌ها مطرح است و حساسیت‌های خاص خودش را دارد. در لیگ کمتر اتفاق می‌افتد که بازی فینال‌گونه باشد، اما دیدار فردا از نظر بازی و شرایط جدول فینال‌گونه است و بازیکنان ما انگیزه خاص خودشان را دارند.
 

 
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه برنده دیدار فردا چقدر به قهرمانی نزدیک می‌شود، خاطرنشان کرد: برای مطرح کردن چنین موضوعاتی زود است. چهار پنج تیم بالای جدول خوب بوده و به قهرمانی فکر می‌کنند. نتیجه بازی فردا برای ما و استقلال خیلی مهم است. استقلال اوایل لیگ زیاد خوب نبود، اما الان شرایطش بهتر شده و مدعی است.
قلعه‌نویی در رابطه با غایبان تیمش برای دیدار فردا گفت: تیم ما تقریباً کامل است. یک مصدوم داریم و تیم پزشکی تلاش می‌کند که او را به این بازی برساند. خوشبختانه همه در اردو هستند و فعلاً شرایط خوب است.
 
وی در مورد انگیزه‌های متفاوت امید نورافکن بازیکن تیمش برای رویایی با تیم سابق خود تصریح کرد: ما باید فوتبال را، فوتبال‌گونه نگاه گنیم و برای ما خود فوتبال مهم باشد. باید همان رفتار حرفه‌ای را ادامه دهیم و فوتبال خوبی بازی کنیم. از بازیکنانم خواستم فوتبال ساده با وظایفی که به آنها داده‌ام، انجام دهند.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره اینکه فصل گذشته تیمش در دقایق پایانی از استقلال گل خورد و اینکه ممکن است باز هم چنین اتفاقاتی بیفتد، گفت: ما برای هر لحظه از بازی برنامه داریم. ضمن اینکه ما به خاطر تاکتیک حریف نباختیم، بلکه به خاطر ستاره تیم‌شان یعنی پاتوسی گل خوردیم. با این وجود، احتمال هر اتفاقی در بازی وجود دارد.
قلعه‌نویی در واکنش به طرح این موضوع که استقلال این فصل به نوعی شبیه استقلال رؤیایی زمان حضورش در این تیم شده است، گفت: ما هیچ وقت در استقلال دوران اوج نداشتیم و من آن را یادم نیست! من خودم هیچ وقت رؤیایی نبودم. نمی‌خواهم منت بگذارم، اما هر جایی بودم وظیفه‌ام را انجام داد‌ه‌ام. تیم‌های من رؤیایی نیستند و تیم‌های دیگر رؤیایی هستند.
 
وی در خصوص اینکه اگر بازی روز تعطیل برگزار می‌شد، هواداران بیشتری به ورزشگاه می‌آمدند، گفت: این تیم برای هواداران است و خودشان می‌دانند بیایند تیم‌شان را تشویق کنند یا نه. از خود شما (خبرنگاران) گله دارم که در بازی با پیکان نود درصد‌تان نبودید. اگر تعداد شما بیشتر از بازی با پیکان باشد، یعنی برای سپاهان نیامده‌اید. هر دیداری که طرفداران می‌آیند، آن تعداد از هواداران واقعی مشخص می‌شوند. من در رابطه با هواداران صحبت نمی‌کنم و چه بیایند و چه نیایند، از آنها ممنون هستم. آنهایی که بیایند عزیز هستند حتی اگر 100 نفر باشند. شاید ایراد از ما باشد که نمی‌آیند. شاید نباید مدعی باشیم. شاید نباید بالای جدول باشیم. شاید ایرادی داریم که هواداران نمی‌آیند.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه