بخش های مهم نامه سرگشاده مایلی کهن به حسن روحانی

بخش های مهم نامه سرگشاده مایلی کهن به حسن روحانی
محمد مایلی کهن سرمربی سابق تیم ملی اینبار با نامه ای سرگشاده خطاب به حسن روحانی، نسبت به اتفاقات اخیر کشور واکنش نشان داد.
 

 

فیلم حمله تند کلامی نماینده مجلس به روحانی

 

بخش های مهم نامه سرگشاده مایلی کهن به حسن روحانی


آقای رئیس جمهور! من نه سیاسی‌ام و نه من بعد در هیچ انتخاباتی اعلام موضع خواهم کرد، لذا حرف من سیاسی و یا با اغراض سیاسی نیست، اما آیا در سال‌های پس از انقلاب هیچ تصمیم اشتباهی چه در بعد داخلی و چه در بعد خارجی گرفته نشده است که فقط عنوان شود که اشتباه بوده؟ فقط به مردم اعلام می‌شد که اشتباه کردیم، حتی نیاز به عذرخواهی هم نبود.
یک روز می‌گوییم خس و خاشاک، یک روز می‌گوییم اغتشاشگران عددی نیستند. آیا این افراد هموطن ما نیستند؟ در ناآرامی‌ها جان هر کس به خطر افتاد یا از دست رفت هموطن ماست.
در گرانی بنزین قطعاً مردم را محرم ندانستید. برای رییس جمهور و مسئولین تهیه ارزاق عمومی معنایی ندارد زیرا بدون مشکل در اختیارتان است. یقیناً شما مردم را در جامعه نمی‌بینید.
هزاران اسف که مسئولین از جامعه جدا شده و با این جدایی، مشکلات هموطنان را نه تنها لمس، بلکه حس هم نمی‌کنند. عنوان فرمودید کسی حق گران کردن کالا را ندارد، آیا فقط دولت مجاز به گرانفروشی است؟ طبیعتاً نمی‌توانید حتی به صورت نمایشی، قیمت‌ها را ثابت نگه دارید.
در مقایسه قیمت بنزین با سایر کشورها، درآمد سرانه مردم آن کشورها چقدر است؟ آیا حقوق کارگران و کارمندان‌شان معادل حقوق هموطنان ماست؟
آیا پس از انقلاب هیچ تصمیم اشتباهی گرفته نشده تا به مردم اعلام شود اشتباه کردیم؟ تنگناهای زندگی هر روز بیشتر می‌شود. تا دیر نشده به داد مردم نجیب‌مان برسید.
 
فیلم صحبتهای عجیب روحانی در مورد گران کردن بنزین : من خودم هم از تاریخ اجرا شدن سهمیه بندی بنزین خبر نداشتم!
منبع : تماشاچی

نظرات

user

واقعاً که خیلی مسخره است اولا با این حرفات داری میگی که تو در دولت هیچکاره ای و خودت هم نفهمیدی چی گفتی بعدم با اینکارت به ملت توهین کردی مگه ملت بازیچه دست زیر دستات بعدم قانونگداری حق نمایندگان مردم نه شورای امنیت برات متاسفم شلغم هم رئیس جمهور ما میشد بهتر از تو بود به امید سرافگندگیتون

پاسخ دادن
user

باز دمش مایلی گرم ب امید سقوط اینا و ازاد شدن کشور از شرشون

پاسخ دادن