مازیار ناظمی زبان باز کرد | بار دیگر طلوع میکنیم!

مازیار ناظمی زبان باز کرد | بار دیگر طلوع میکنیم!
مازیار ناظمی که از او به عنوان دست راست مسعود سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان یاد می شود، نقش زیادی در رفتن کارلوس کیروش و حضور مارک ویلموتس در راس کادر فنی تیم ملی داشت؛ او که در زمان خروج کیروش از ایران با جملاتی قصار تا مدتها سوژه طنز کاربران در فضای مجازی بود پس از شکست تلخ تیم ملی مقابل عراق بار دیگر عبارت طلوع خواهیم کرد را به زبان آورد و به هواداران تیم ملی امید روزهای بهتر را داد.
 

سهم وحید هاشمیان در شکست مقابل عراق چقدر است؟

 

مازیار ناظمی زبان باز کرد | بار دیگر طلوع میکنیم!

 
مازیار ناظمی زبان باز کرد | بار دیگر طلوع میکنیم!
 
حتماً به یاد دارید که ناظمی پس از رفتن کیروش مدعی شد بسیاری از مربیان مطرح فوتبال جهان صف کشیده اند تا هدایت تیم ملی ایران را به دست بگیرند او با عنوان کردن این نکته که با ویلموتس دوباره طلوع خواهیم کرد و به فوتبال تهاجمی سالهای قبل بازخواهیم گشت به نوعی از وداع با کیروش دفاع کرد و از سرمربی جدید تیم ملی حمایت کرد اما پوچی این انتخاب غیرفنی سرانجام در بازیهای نه چندان دشوار تیم ملی نماشاین شد و ویلمئتس نشان داد مرد روزهای بزرگ برای تیم ملی ایران نیست و اوج هنر او، گلباران کردن تیمهای ضعیف آسیایی همچون کامبوج و هنگ کنگ بوده است و دو شکست بد مقابل بحرین و عراق حاکی از عدم توانایی او و اشراش به شرایط تیم ملی ایران دارد که طبیعتاً از یک مربی پروازی که تنها برای بازیهای تیم ملی در ایران حضور پیدا می کند، انتظاری جز این نمی رود.
 

 
جناب پژمان راهبر که او و رسانه متبوعش نیز با کارلوس کیروش زاویه پیدا کرده بودند نیز در یادآوری روزهای خوش دوران کیروش را برنتابیده و هواداران فوتبال را از یادآوری آن روزها برحذر داشته است!
 

مزید اطلاع دوست گرامی باید بگوییم که اتفاقاً عقل و منطق می گوید، مارک ویلموتس هرگز در اندازه های سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران نیست و عیار او در دو بازی اخیر تیم ملی مشخص شده است؛ او هرگز علاقه ای به رشد فوتبال در ایران ندارد و اگر اکنون فوتبال ایران دارای چند زمین تمرین مناسب و مجموعه PEC است، به  واسطه سماجت های کارلوس کیروش بوده نه بی خیالی های جناب ویلموتس که بود و نبود زیرساخت مناسب برای تیم ملی برایش اهمیتی ندارد؛ آیا موفقیت تیم ملی برای چنین فردی واقعاً مهم است که قبل از بازی مهم ایران و عراق، پای مشکلات مالی و ترک ایران را وسط می کشد؟  وقتی وحید هاشمیان مسئول دعوت از ملی پوشان داخلی می شود وقتی علیرضا جهانبخش به واسطه نیمکت نشینی در برایتون که در لیگ برتر انگلیس حضور دارد نادیده گرفته می شود و بازیکن نیمکت نشین و پر ادعای تیم ملی (مسعود شجاعی) که در تراکتورسازی نیمکت نشین است به تیم ملی دعوت می شود باید یقه چه کسی را گرفت؟ ویلموتس؟ هاشمیان؟ مافیای رسانه ای حامی ویلموتس؟ وزارت ورزش؟
 
پی نوشت: برد و باخت جزئی از بازی فوتبال است و انتقادات از مارک ویلموتس نه به خاطر شکست مقابل عراق بلکه به خاطر ضعف فنی مفرط در این بازی بود چرا که پیشتر نیز همراه با کارلوس کیروش مقابل عراق باخته بودیم اما به یاد نداریم تیم ملی اینقدر ذلیلانه در برابر تیم بحران زده عراق بازی کرده باشد؛ اگر در آن بازی خاطره انگیز در نیمه اول ایران ده نفره شد اما کیروش توانست تیمش را طوری مدیریت کند که بازی را در نهایت به ضربات پنالتی بکشاند اما واقعاً ویلموتس توانایی مدیریت 10 دقیقه ای تیم 10 نفره ایران مقابل عراق را نداشت؟ در نهایت اینکه اگر روزگاری شکست دادن تیم کیروش برای تیم های آسیایی به یک رویا تبدیل شده بود اما اکنون به یک اتفاق عادی در فوتبال آسیا تبدیل شده به طوری که تیم درجه چندم بحرین نیز قادر به شکست ایران شد و مقابل عراق نیز هیچ حرفی برای گفتن نداشتیم.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

یه ایرانی

جناب مرتضائی و ایضا بقیه کیروشپورها اینکه تیم ملی ایران باخت ؛ فقط 20% میتواند به " ویلموتس " ربط داشته باشد مقصر اصلی و اساسی این شکست شخص " مهدی تاج " و " محمدرضا ساکت " هستند ؛ چرا ؟؟ 1) عدم پرداخت حتی پیش پرداخت مربی تیم ملی به مدت 5 ماه ( یهو یک شبه این پول پرداخت شد آن هم وقتی 4 روز مانده به بازی تیم ملی ؛ بنظرتان این عدم پرداخت واقعا همه اش به دلیل تحریمها بود ؟؟؟ ) 2) عدم برگزاری بازی های تدارکاتی ( بعداز باخت به عراق بهانه میآورند که با چند کشور به مرحله مذاکره رسیدیم و فلان ....) 3) عدم تدارکات لازم برای حضور به موقع در اردن ( تیم ملی 1شنبه مربی اومده ؛ 3شنبه رفته اردن ؛ بنظر شما کلا چند جلسه میشه تمرین کرد ؟؟؟) مقصر دوم این شکست همان جناب پرتغالی است که امروز باز میخواهند برایش افسانه سرائی کنند ؛ چرا ؟؟؟ 8 سال تمام تیم ملی با سیستم حقیر دفاع اتوبوسی بازی کرده آن هم نه با آموزش درست بلکه با آموزشی ناقص و به اصطلاح فرمول زمین سوخته که نتیجه و بلوغ این 8 سال کار جناب پرتغالی در بازی با ژاپن خودش را نشان داد ؛ آن روزی که از بازیهای قهرمانانه در برابر اسپانیا و ژاپن افسانه میساختند ( همین مرتضائی ها ) طرفداران تیم ملی مطمئن بودند مثل آب خوردن قهرمان جام ملتها میشویم ؛ در حالی که در اولین مواجه با یک تیم قوی چنان زوار تیم ملی در رفت بیا و ببین . کسی باخت مفتضحانه به ژاگن یا یادش نیست ؟؟؟ هنوز یکسال نشده ؛ باز خجالت نمیکشید از آن پرتغالی منحوس حمایت میکنید . سردار آزمون دیروز کجا بازی میکرد ؟ مسعود شجاعی کجای بازی بود ؟؟ اگر دقت کرده باشید بعداز گل ناخوآگاه برگشته بودند به سیستم آن پرتغالی و سردار آزمون حتی آمده بود وسط زمین . بنظر شما چقدر کار لازم است تا این تفکر حقیر دفاع اتوبوسی را از ذهن بازیکنان خارج کرد ؟؟ چقدر فدراسیون علاقمند به این تغییرات است ؟؟؟

مدیر

دوست عزیز دعوت مشکوک از برخی بازیکنان و عدم بازی دادن به بازیکنان آماده لیگ از مهمترین دلایل باخت به عراق بود به طوری که بازیکنان اشباع شده زیادی در ترکیب تیم ملی بودند و نفرات جدیدی همچون محبی نوراللهی که انگیزه درخشش داشتند واقعاً خوب بودن . کی باید امثال شجاعی رو بریزه بیرون از تیم ملی؟ من و شما یا کادر فنی تیم ملی ؟ باندبازی و رفیق بازی مشهوده توی دعوت از بازیکنان تیم ملی

سهراب

جناب ناظمی حتما دنباله این سریال رو بدون سانسور ببینن چون متفقین کسلر رو پیدا میکنن و کسلر خودکشی میکنه

لادن

با رفتن شما قطعاً طلوع میکنیم قطعاً