پیروزی پر گل رئال مادرید در شب رکوردشکنی بنزما

پیروزی پر گل رئال مادرید در شب رکوردشکنی بنزما
کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید با به ثمر رساندن گل شماره 157 خود، از رکورد فرانس پوشکاش، ستاره بزرگ تاریخ این باشگاه عبور کرد تا شادی او در برد پرگل رئال مادرید بیش از سایر هم تیمی هایش باشد.

چالش لایی بنزما با بزرگان فوتبال جهان

 

پیروزی پر گل رئال مادرید در شب رکوردشکنی بنزما

 
پیروزی پر گل رئال مادرید در شب رکوردشکنی بنزما
طی یک سال و نیم اخیر و بعد از جدایی کریستیانو رونالدو، کریم بنزما تبدیل به مهم ترین چهره هجومی رئال مادرید شده و نمایش های درخشانی برای این تیم ارائه داده است. حالا امشب و با گلزنی مقابل ایبار، کریم بنزما در تاریخ رئال مادرید 157 گله شده و از رکورد فرانس پوشکاش با 156 گل عبور کرد.
کریم بنزما که فصل قبل موفق به زدن 30 گل شده بود، در فصل جاری نیز تا اینجا 12 بار برای رئال مادرید گلزنی کرده (8 بار در لالیگا و 4 بار در لیگ قهرمانان اروپا) و صدر جدول گلزنان لالیگا تا اینجای کار قرار گرفته و  روزهای درخشان خود را استمرار بخشیده است. پیش از این دو گل، گل دوم بنزما در برابر گالاتاسرای در هفته گذشته در لیگ قهرمانان، به معنای گذر وی از رکورد گلزنی آلفردو دی استفانو در لیگ قهرمانان برای رئال مادرید بود. هدف بعدی کریم بنزما، رسیدن به رکورد هوگو سانچز با 164 گل برای باشگاه رئال مادرید است.
رئال مادرید امشب موفق شد با ارائه نمایشی درخشان با چهار گل ایبار را مغلوب کرده و بعد از پیروزی درخشان 0-6 هفته قبل مقابل گالاتاسرای، یک پیروزی پرگل دیگر نیز به دست آورد.
 
منبع : تماشاچی

نظرات