چه کسی عادل فردوسی پور را با ضیافت کلارنس سیدورف دعوت کرد؟ | تماشاچی

چه کسی عادل فردوسی پور را با ضیافت کلارنس سیدورف دعوت کرد؟

چه کسی عادل فردوسی پور را با ضیافت کلارنس سیدورف دعوت کرد؟
در حالی که خبر حضور کلارنس سیدورف در ایران ار مدتها قبل رسانه ای شدن بود این بازیکن معروف فوتبال جهان در تهران حضور یافت و به دیدار جمعی از بازیکنان سابق تیم ملی ایران رفت. نکته عجیب در مراسم ضیافت کلارنس سیدورف که در یکی از رستوران های خیابان فرشته تهران برگزار شد، حضور عادل فردوسی پور در این مهمانی بود که مشخص نیست با چه عنوانی در این ضیافت حضور به هم رسانده بود.
 

آیا سیدورف برای جانشینی ویلموتس به تهران آمده است؟

 

چه کسی عادل فردوسی پور را با ضیافت کلارنس سیدورف دعوت کرد؟

 

اگر بپذیریم که پیشتر عادل به عنوان مجری برنامه نود و برای تهیه مصاحبه اختصاصی در چنین محافلی حضور پیدا می کرد، اکنون دیگر چنین سمتی ندارد و اصولاً در زمره ورزشی های معروف فوتبال ایران نزد بزرگان فوتبال جهان محسوب نمی شود که به چنین ضیافت هایی دعوت شود.
 
نکته اینکه هیچ مصاحبه اختصاصی از جانب برنامه فوتبال 120 به تهیه کنندگی فردوسی پور با کلارنس سیدورف انجام نشد که بتوان آن را علت حضور فردوسی پور به عنوان تهیه کننده آن برنامه در این جمع به حساب آورد و شاید سیدورف که میزبان این مهمانی فوتبالی بود بهتر بتواند در خصوص حضور فردوسی پور در جمع فوتبالی ها صحبت کند. البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که عادل شیفته مصاحبت با بزرگان فوتبال جهان بوده و هست و حتی در زمانی که آنتن پخش زنده شبکه 3 را در اختیار داشت، بارها با دعوت از بزرگانی همچون فیگو، اتوئو، پویول و ... علاقه وصف ناپذیر خود به بزرگان فوتبال جهان را نشان داده و این احتمال وجود دارد که او مثل یک هوادار سیدورف تنها برای دیدن او از نزدیک در این بزم شرکت کرده باشد. از نکات جالب بزم شب گذشته سیدورف با ستارگان فوتبال ایران، چالش پلی استیشن او با چند بازیکن بود که علی دایی این پیشنهاد را رد کرد اما جواد کاظمیان حاضر شد با سیدورف بازی کند.
 

 
عکس ها از امیرحسین خیرخواه
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

کاشکی ترابی دعوت کرده بودن یه دستمال براش میکشید

عدالت

عادل فردوسی پور یعنی عشق همیشگی

مریم

فضولیش به شما نیومده که چرا رفته.. ببخشید که اجازه نگرفت

عادل از اسمش پیداست عدالته

عادل عشقه

آقایون خدا وکیلی عادل واسه فوتبال ایران زحمت زیادی کشیده درسته که تو ی زمین نبوده یا گلی واسه هیچ تیمی نزده اما به انصاف باید گفت حداقل از من و شمای که داریم ناجوانمردانه قضاوتش میکنیم زحمات به مراتب بیشتری کشیده بله بقول اون دوستمون فوتبال بازی نکرده اما کمتر فوتبالیست حتی درجه دو و سه تو لیگهای اروپای هستن که عادل نام پدر ومادر طرف. حتی تاریخ و روزی که بدنیا اومده باشه رو ندونهاین یعنی سواد در حد دکتر ای ورزشی از شبکه سه هم ا. مد بیرون بخاطر اختلاف نظری بود که با مدیر بسیار جوان شبکه سه پیدا کرده بود وگرنه دلیل دیگه ای نداشت تو ای حین هم آقای شاگرد بجای اینکه از استاد و حامی درجه یک خودش در تلوزیون دفاع کنه آب و گل آلود دید و شروع کرد بنفع خودش ماهیگیری.. که خودتون دیدید خ ا وکیلی اجرای استا. کجا اجرای شاگرد استاد کجا خدای هر کی بگه شاگردش بهتره یه بی انصاف درجه یک مثل مدیر درجه سه ببخشید مدیر شبکه سه میمونه اینم در نظر داشته باشید یه فوتبالیست با حمایت اهالیه رسانه پیشرفت میکنه اما یه رسانه ای باحمایت پله و قیصر بکر و. مسی و رونالدو امثال اینها به هیچ کجا نمی رسه عادل برای برنامه خودش بحق زحمات زیادی متحمل شد بی مهری زیاد دید از مسولین کشور... که اینم جای تعجب نداره ه. کی مسولیت جای و میگیره ا. فرداش بابای خودشو نمیشناسه چه ب سه به عادل.. در ضمن عادل فقط تهیه کننده. مجری یه برنامه، رزشی بود.. دوستان دنبال مافیا تو سینما بگردید نه روی پرده بلکه پشت پرده یه سر برید سر یه صحنه فیلم بر آری سینمایی. بلکل عا ل و فراموش میکنید..