لیست جدید تیم ملی اعلام شد | 2 استقلالی اضافه شدند

لیست جدید تیم ملی اعلام شد | 2 استقلالی اضافه شدند
همان طور که وعده داده شده بود فهرست جدید تیم ملی برای بازی با عراق اعلام شد که مارک ویلموتس این بار هم نفرات جدیدی به جمع شاگردانش اضافه کرد از جمله دوقلوهای آماده و سرحال این روزهای باشگاه شارلروا در ژوپیرلیگ.
 

لیست جدید تیم ملی اعلام شد | 2 استقلالی اضافه شدند

 
لیست جدید تیم ملی اعلام شد | 2 استقلالی اضافه شدند
در فهرست جدید تیم ملی باز هم خبری از علیرضا جهانبخش ستاره ۱۷ میلیون پوندی و سکونشین در برایتون نیست. وینگر راست ثابت سال های گذشته ایران به دلیل این که از شرایط بازی به دور است از دید سرمربی بلژیکی خارج شده و ویلموتس ترجیح داد همچون اردوی قبلی این بار هم به جای جهانبخش از سایر هم پستی های او که شرایط بهتری دارند در ترکیب بهره ببرد.
بازگشت وریا غفوری کاپیتان آماده این روزهای استقلال آن هم بعد از یک اردو غیبت هم جالب توجه بود درست مثل دعوت از علی قلی زاده و کاوه رضایی دوقلوهای آماده و درخشان این روزهای شارلروا در ژوپیرلیگ که هفته قبل زیرنظر دستیار ویلموتس در یکی از بازی های بلژیک خوش درخشیده بودند.
عدم دعوت از بازیکنانی همچون مهدی ترابی از پرسپولیس و فرشید اسماعیلی و سیدحسین حسینی از استقلال هم می تواند جزو تصمیمات عجیب کادر فنی تیم ملی باشد. این بازیکنان که به اذعان بسیاری از اهالی فوتبال جزو آماده ترین نفرات تیم های خود در لیگ برتر بودند قطعا می توانستند بین بازیکنان دعوت شده قرار بگیرند اما ویلموتس بنا به سلایق و نیازهای خود فعلا برنامه ای برای بهره بردن از آنها ندارد.
۲۳ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی به این شرح هستند؛
دروازه بان ها
۱.علیرضا بیرانوند ۲.محمد رشید مظاهری ۳.پیام نیازمند
مدافعان
۴.وریا غفوری ۵‌.سید مجید حسینی ۶.حسین کنعانی زادگان ۷.میلاد محمدی ۸‌.محمد نادری ۹.مرتضی پورعلی گنجی ۱۰.رامین رضاییان ۱۱.سیاوش یزدانی
هافبک ها
۱۲.امید ابراهیمی ۱۳.احسان حاج صفی ۱۴.علی کریمی ۱۵.احمد نوراللهی ۱۶.مسعود شجاعی ۱۷.وحید امیری
مهاجمان
۱۸.کریم انصاری فرد ۱۹.علی قلی زاده ۲۰.محمد محبی ۲۱.کاوه رضایی ۲۲.سردار آزمون ۲۳.مهدی طارمی
*** نفرات دعوت شده صبح فردا باید در مرکز ملی فوتبال در هتل آکادمی کمپ تیم های ملی خود را به کادر فنی معرفی و تمرینات برای بازی روز ۲۳ آبان مقابل عراق را آغاز کنند. این بازی قرار است در ورزشگاه مرکزی شهر امان در کشور اردن برگزار شود.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

مهدی ترابی با همه‌ی آمادگی فنی و جسمی که داره اما بعلت رفتار غیرحرفه‌ای و شادی غیرورزشی‌اش و اظهارات غیرمرتبط، از تیم ملی کنار گذاشته شد تا هم برای خودش و دیگران درس عبرت باشه که به مسائل حاشیه‌ای نپردازه. قبلاً هم حسین رضازاده وزنه‌بردار رکورددار کشورمان با اینگونه رفتارهای متملقانه از چشم جامعه ورزش‌دوست افتاد و منفور جامعه شد.

پاسخ دادن
user

سلام علیکم لیست انتخابش عالیه ولی اگرحاج صفی ونورالهی مدافع بودخیلی بهتربودچون دوتابازیکن شماره های ۲۰و۲۱روبایدجاشون روتغییربده وبگذاردهافبک خیلی عالی میشه به نظرمن البته

پاسخ دادن
user

از استقلال هر چی کمتر بازیکن دعوت بشه تیم ملی بهتره چون اگه تو تیم ملی خوب بازی کنن فتحی عرضه نداره نگهشون داره عین مجید حسینی و امید ابراهیمی بر خلاف مدیر عامل های پرسپولیس

پاسخ دادن
user

ترابی خایمال دعوت نشد???? از الان برنده ای

پاسخ دادن
user

لیست عالی همون بهتر ک از بازیکنای نااماده استفاده نکنیم خط هافبکو یه تکونی باید بهش بده دیگه

پاسخ دادن
user

رشید مظاهری با این یه دوجین گلهایی که خورده یعنی از حسینی بهتر بوده؟؟؟نمیدونم چی بگم .فکر کنم عقیده مربیان تیم ملی بر این هست که هرکسی گلهای بیشتر وبهتری بخوره به تیم ملی دعوت میشه!!!!

پاسخ دادن