بحران در اردوی منچسترسیتی | بدون دروازه بان مقابل لیورپول | تماشاچی

بحران در اردوی منچسترسیتی | بدون دروازه بان مقابل لیورپول

بحران در اردوی منچسترسیتی | بدون دروازه بان مقابل لیورپول
شب گذشته یکی از جالب ترین شبهای لیگ قهرمانان اروپا رقم خورد چرا که اتفاقات عجیبی در بازیهای برگزار شده رخ داد که یکی از آنها، دروازه بانی کایل واکر مدافع راست منچسترسیتی در دیدار مقابل اتالانتا در ورزشگاه سن سیرو بود.
 

فیلم عجیب ترین گل هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا

 

هایلایت گلهای لیگ قهرمانان اروپا هفته چهارم

 

بحران در اردوی منچسترسیتی | بدون دروازه بان مقابل لیورپول

 

 
در این دیدار که با تساوی 1-1 به پایان رسید ابتدا ادرسون دروازه بان اول سیتیزن ها با مصدومیت مواجه شد و زمین بازی را ترک کرد و یک تعویض گواردیولا را سوزاند و سس در دقیقه 81، دروازه بان دوم سیتی یعنی براوو از زمین بازی اخراج شد و به واسطه انجام شدن هر سه تعویض گواردیولا، کایل واکر نزدیک به 15 دقیقه درون دروازه منچسترسیتی ایستاد و جالب اینکه یک سیو مهم نیز در کارنامه خود ثبت کرد تا نقش مهمی در تساوی ارزشمند خارج از خانه مقابل آتالانتا ایفا کرده باشد. من سیتی با این تساوی صعود خود به مرحله بعد را قطعی کرد.
 
با پایان یافتن این مسابقه، احتمالاً گواردیولا مغموم ترین فرد در انتهای بازی بود چرا که تیم او بدون دروازه بان دوم مطمئن در دیدار حساس این هفته لیگ برتر انگلیس به مصاف لیورپول صدرنشین می رود. و در صورتی که براوو در ان دیدار مصدوم یا اخراج شود، دروازه بان مطمئن دیگری روی نیمکت وجود ندارد.
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه