انتشار عکس جنجالی تیم واترپلوی پرسپولیس | لوگوی ستاره دار ! | تماشاچی

انتشار عکس جنجالی تیم واترپلوی پرسپولیس | لوگوی ستاره دار !

انتشار عکس جنجالی تیم واترپلوی پرسپولیس | لوگوی ستاره دار !
در حالی که موضوع لوگوی باشگاه پرسپولیس و ماهیت نماد آن چندی پیش مورد بحث قرار گرفته بود؛ اکنون ستاره های درج شده در لوگوی باشگاه پرسپولیس به سوژه اصلی کاربران در فضای مجازی تبدیل شده و انتشار عکسی از تیم واترپلوی رسپولیس که لوگوی ستاره دار پرسپولیس بر روی پیراهن های آنها نقش بسته، باعث حیرت اهالی فوتبال شده است.
 

انتشار عکس جنجالی تیم واترپلوی پرسپولیس | لوگوی ستاره دار !

 
انتشار عکس جنجالی تیم واترپلوی پرسپولیس | لوگوی ستاره دار !
 
در باشگاه های ورزش دنیا معمولاً یک لوگو به طور عمومی برای کلیه رشته های ورزشی فعال آن باشگاه معرفی می شود و پس از آن بر طبق عرف هر رشته، به واسطه کسب تعدادی عناوین قهرمانی مختلف یک ستاره به لوگوی باشگاه در آن رشته اضافه می شود و مثلاً اگر ستاره هایی را در لوگوی تیم فوتبال باشگاه یوونتوس می بینیم؛ شاهد درج این ستاره ها در لوگوی تیم بسکتبال باشگاه یوونتوس نیستیم چرا که تیم بسکتبال یوونتوس به اندازه کافی در رشته خود ندرخشیده که شرایط لازم برای درج ستاره بر روی لوگوی باشگاه را پیدا کرده باشد. اما حکایت ستاره های لوگوی استقلال و رسپولیس در ایران به طور کلی متفاوت و البته مضحک است.
 

لباس تیم بسکتبال یوونتوس

لباس تیم فوتبال یوونتوس

 
 
انتشار عکس بازیکنان تیم واترپلوی پرسپولیس که پیراهن هایی با لوگوی ستاره دار به تن دارند از آن موضوعاتی بود که شاید تامل بیشتر مسئولین این تیم را می طلبد چرا که آنها بدون توجه به ماهیت ستاره درج شده در لوگوی باشگاه، از آن در تمامی رشته های فعال باشگاه پرسپولیس استفاده می کنند که این موضوع، رویه ای مرسوم در دنیای حرفه ای ورزش به حساب نمی آید و تنها از یک کری خوانی سطحی بین هواداران سرخابی نشئت گرفته است.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

علی

سلام شما ستاره دیدید لباس ندیدید بابا ما واتر پلو کار میکنیم این لباس فوتباله که لباس واتر پلو نیس مگه کسی با لباس فوتبال می‌ره شنا اگه بگی کاوره تبلیغاتیه پس شورته چیه والا اگه با این لباس بری استخر ورودت نمی‌دن ملت هم کلی میخندن بهتره یه جفت آدیداس بپوشن فوتبال در آب رو مد کنند.... تاکی سو استفاده از ورزش های غیر فوتبالی با مبلغ ناچیز خرج کردن لعنت به مافیای ورزش