آبروریزی بین المللی در انتظار استقلال | آبی ها تحریم می شوند؟ | تماشاچی

آبروریزی بین المللی در انتظار استقلال | آبی ها تحریم می شوند؟

آبروریزی بین المللی در انتظار استقلال | آبی ها تحریم می شوند؟
وکیل پروپیچ اعلام کرد که مهاجم کروات پیشین تیم فوتبال استقلال، قرار است در تاریخ 11 نوامبر (چهار روز دیگر) کنفرانس خبری را مقابل ساختمان فیفا برگزار کند و گزارشی از وضعیت خود را به رسانه‌های جهان بدهد. طبق شنیده ها، این حرکت پروپییچ که از باشگاه استقلال و فیفا بابت دریافت مطالباتش نا امید شده در جهت رساندن اعتراضش به مقامات یوفا و اقدام مقتضی در این زمینه است چرا که پیشتر، یوفا در اقدامی عجیب، تیم ملی ایران را تحریم کرده بود و به طور کلی سیاستهای یوفا، ارتباطی با فیفا ندارد.
 

آبروریزی بین المللی در انتظار استقلال | آبی ها تحریم می شوند؟

 
آبروریزی بین المللی در انتظار استقلال | آبی ها تحریم می شوند؟
 
این در حالیست که چندی پیش مدیران استقلال با انتشار ایمیلی مستندات خود از رفع کامل این مشکل را رسانه ای کردند و پرداخت طلب پروییچ را در عهده وظایف فیفا از محل پول های بلوکه شده این تیم دانستند اما به نظر می رسد تحریم های امریکا فیفا را در این زمینه ناکام گذاشته و اکنون پروییچ قصد دارد با نمایشی رسانه ای با اتکا به قدرت و نفوذ آنها، یک شوی رسانه ای علیه ایران و به طور خاص باشگاه استقلال ترتیب دهد که این موضوع می تواند تبعات سنگینی را در پی داشته باشد چرا که پیشتر نیز یوفا در اقدامی عجیب، تیم ملی ایران را به طور یک جانبه تحریم کرد و انجام بازی دوستانه با تیم ملی کشورمان را برای هر یک از اعضای اتحادیه فوتبال اروپا ممنوع اعلام کرد.
با توجه به اتفاقات موجود این امکان وجود دارد یوفا در اقدامی مشابه به طور یکجانبه هر گونه ترانسفر بازیکن اروپایی به ایران را نیز ممنوع اعلام کند و در آن صورت، وضعیت فوتبال در ایران بغرنج تر از همیشه خواهد شد.
لازم به ذکر است هم اکنون فدراسیون فوتبال در چالشی بزرگ مشغول مکانبه با فیفا برای پرداخت دستمزد مارک ویلموتس است و آندرا استراماچونی و گابریل کالدرون نیز بخش زیادی از مطالبات خود را دریافت نکرده اند و هر دو تهدید به فسخ قرارداد در صورت عدم پرداخت تا دو هفته دیگر کرده اند.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه