کلارنس سیدورف در تهران | جانشین ویلموتس وارد شد؟ | تماشاچی

کلارنس سیدورف در تهران | جانشین ویلموتس وارد شد؟

کلارنس سیدورف در تهران | جانشین ویلموتس وارد شد؟
در حالی که کلارنس سیدورف هافبک سابق تیم ملی هلند عصر امروز برای تفریح و به دعوت یکی از دوستان خود وارد تهران شده است؛ بازار شایعات در خصوص ورود سیدورف به تهران به بالاترین حد خود رسیده است.
 

عکس مهمانی کلارنس سیدورف در رستوران معروف تهران

 

کلارنس سیدورف وارد تهران شد | خبری از همسر ایرانی نیست

 
کلارنس سیدورف وارد تهران شد | خبری از همسر ایرانی نیست
سیدورف 43 ساله که از سمت سرمربیگری تیم ملی کامرون برکنار شده، برای تفریح و به دعوت یکی از دوستانش به تهران سفر کرده و هیچ برنامه فوتبالی در این سفر برای او دیده نشده است اما به محض ورود وی به تهران، شایعات عجیبی پیرامون این حضور در فضای مجازی به گوش می رسد که هیچ یک صحت ندارد.
 
شایعه اول در خصوص همسر وی بود که عده ای او را ایرانی تبار نامیدند که این موضوع صحت نداشت و لویانا سیدورف هیچ ریشه ایرانی نداشته و ندارد.
در شایعه بعدی حضور سیدورف در تهران به احتمال جایگزینی او در تیم ملی ایران به جای مارک ویلموتس بر می گشت که این موضوع هنوز با واکنش فدراسیون فوتبال ایران مواجه نشده است.
شایعه جانشینی سیدورف به جای ویلموتس از جایی نشئت گرفت که عدم پرداخت به موقع دستمزد ویلموتس باعث شده او در موقعیتی قرار بگیرد که بتواند به طور یکطرفه قراردادش را فسخ کند؛ رسانه های بلژیکی نیز از تمایل ویلموتس برای مربیگری در ژوپیلیر (لیگ بلژیک) گفته اند و با توجه به عدم انجام تعهدات فدراسیون فوتبال ایران، ویلموتس از مسئولین فدراسیون درخواست مذاکره مجدد در خصوص قراردادش را کرده و همین موضوع احتمال عدم توافق طرفین برای ادامه همکاری را بالا برده و شایعه جانشینی سیدورف به جای ویلموتس نیز به واسطه همین گمانه زنی ها به گوش می رسد.
 
سیدورف با سابقه بازی در آزاکس، رئال مادرید، اینترمیلان و آث میلان یکی از بازیکنان برجسته تاریخ فوتبال هلند محسوب می شود و به عنوان اولین بازیکنی در تاریخ فوتبال جهان محسوب می شود که با سه تیم مختلف به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا دست یافته است.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه