بررسی عملکرد فاجعه خط دفاعی آرسنال تحت هدایت امری | تماشاچی

بررسی عملکرد فاجعه خط دفاعی آرسنال تحت هدایت امری

بررسی عملکرد فاجعه خط دفاعی آرسنال تحت هدایت امری
به نظر می رسد تغییر سرمربی تیم فوتبال آرسنال نتوانسته آنطور که باید و شاید این تیم را متحول کرده و از توپچی های لندن یک مدعی قهرمانی بسازد چرا که اونای امری که دو فصلی هست به عنوان سرمربی آرسنال فعالیت می کند، نتوانسته انتظارات را برآورده کند و این تیم به سبک و سیاق سالهای آخر حضور آرسن ونگر همچنان برای سهمیه لیگ قهرمانان اروپا رقابت می کند و با توجه به عملکرد ضعیف خط دفاعش و نتایج سینوسی، امیدی به قهرمانی در لیگ برتر ندارد.
 

بررسی عملکرد فاجعه خط دفاعی آرسنال تحت هدایت امری

 

 
اگرچه آرسنالی ها بازیکنان توانمندی همچون پیرامریک اوبامیانگ، لاکازت، مسوت اوزیل و ... را در ترکیب تیم خود دارند اما آمار وحشتناک گل های خورده این تیم در فصل جاری، آنها را در رده پنجم جدول نگه داشته است. شاگردان اونای امری از 11 بازی خود 17 امتیاز گرفته اند که در این تعداد بازی در لیگ برتر انگلیس موفق به زدن 16 گل شده اند اما در طرف مقابل نیز 15 گل دریافت کردند تا  هر چه خط حمله این تیم عملکرد خوبی داشته به سادگی توسط مدافعین ضعیف آرسنال به باد هوا برود.
 

آمار وحشتناک اونای امری به همراه آرسنال در خط دفاعی


 

 
در امار بالا که توسط سایت اسکای اسپورت جمع آوری شده است، مشخص شده که ساختار دفاعی آرسنال به حدی مشکل دارد که تیم حریف به سادگی فرصت شوتزنی به سمت دروازه این تیم را پیدا می کند که همین عامل یکی از مهمترین فاکتورهای دریافت گلهای زیاد تا هفته یازدهم توسط آرسنال است.
 
کسب تنها یک برد در 5 بازی اخیر این تیم در لیگ برتر انگلیس باعث شده تا زمزمه های اخراج اونای امری و جانشینی ژوزه مورینیو به گوش برسد اما مدیران آرسنال فعلاً این گمانه زنی را تکذیب کرده اند و مشغول مذاکره با فردریک لیونبرگ وینگر سابق خود برای حضور به عنوان مشاور فنی در کنار امری هستند.
 
گفته می شود اونای امری از وضعیت خریدهای تابستانی خود در نقل و انتقالات فوتبال اروپا راضی نیست و به طور ویژه در مخفلی به اشتباه خود در امضای قرارداد با نیکولاس په په اشاره کرده است که نتوانسته انتظارات او را بر آورده کند.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه