آشنایی با بیوگرافی لئوناردو دامیائو مهاجم برزیلی پرسپولیس | تماشاچی

آشنایی با بیوگرافی لئوناردو دامیائو مهاجم برزیلی پرسپولیس

آشنایی با بیوگرافی لئوناردو دامیائو مهاجم برزیلی پرسپولیس
پس از نمایش ضعیف جونیور براندائو، مسئولین پرسپولیس به درخواست کالدرون به دنبال جذب مهاجمی توانمند با کیفیت بالا برای تقویت خط حمله تیم خود هستند که در این بین شایعه حضور لئوناردو دامیائو مهاجم برزیلی تیم کاوازاکی ژاپن به گوش رسید؛ در ادامه توجه شما را به آشنایی با بیوگرافی لئوناردو دامیائو مهاجم برزیلی پرسپولیس و همچنین فیلم بازیها و  حرکات تکنیکی و گلهای دامیائو جلب می نماییم.
 

برنامه بازی های پرسپولیس

 

آشنایی با بیوگرافی لئوناردو دامیائو مهاجم برزیلی پرسپولیس

 
آشنایی با بیوگرافی لئوناردو دامیائو مهاجم برزیلی پرسپولیس
 
لئوناردو دامیائو 30 سال سن دارد و با قامت 188 سانتی متری خود یک مهاجم تارگت برای بازی در پست سنترفوروارد محسوب می شود؛ او که از فوریه 2019 به کاوازاکی پیوسته تا اول ژانویه 2020 یعنی حدود دو ماه دیگر با این تیم قرارداد دارد و در نقل و انتقالات زمستانی بازیکن آزاد محسوب می شود. ارزش این بازیکن در ترانسفر مارکت 2 میلیون دلار تخمین زده شده اما با توجه به خبر شبکه آلفا، پرسپولیسی ها در حال رایزنی با او برای کاهش قیمت و میسر کردن زمینه حضورش در این تیم هستند.
 
دامیائو که سابقه بازی در تیم زیر 19 ساله ها و زیر 17 ساله های تیم ملی برزیل را در کارنامه دارد در فصل جاری رقابتهای جی لیگ توانسته در 35 بازی برای تیمش، 13 گل به ثمر برساند و 7 پاس گل بدهد که آمار  نسبتاًخوبی برای وی محسوب می شود.
 

آمار گلزنی و کارنامه سوابق لئوناردو دامیائو

 
آمار گلزنی لئوناردو دامیائو
 
همانطور که مشاهده می کنید در کارنامه سوابق لئوناردو، حضور در تمیهای مطرحی همچون فلامینگو، رئال بتیس و سانتوس نیز دیده می شود که همین مسئله، موید کیفیت بالای این بازیکن است.
 
 

فیلم بازیها و گلهای لئوناردو دامیائو بازیکن جدید پرسپولیس

 

 
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

حمید عشقی

بله میدونم خبرش رو زدین ... منظورم بیوگرافی و هایلایت گلهاش بود !!!!!!!! ولی چه فایده ، وقتی استرآمآچونی دیگه نیست ?

مدیر

دوست عزیز مطلبشو زدیم که . سرجینیو رو سرچ کنید توی سایت

حمید عشقی

سلام خسته نباشید من یه انتقاد به شما دارم ، خواهشاً پاسخگو باشید ! ! ! ! شما ، بیوگرافی مدنظر پرسپولیس رو کار کردین . . . ولی مال استقلالو نه ، میشه بپرسم چرا ؟!؟! همون موقع که شایعه شده بود لئاندرو دامیائو قراره بیاد پرسپولیس . . . چند روز قبلش خبر اومده بود که قاتل پرسپولیس ، یعنی سرجینیو ( بازیکن کاشیما آنتلرز ) قراره بیاد استقلال ! ! ! !

امیلیانو زاپاتا

تجربه نشون داده که خرید بازیکنهای خارجی درجه چندم وبی کیفیت به جز ضرر مالی ومحرومیت چیزی عاید پرسپولیس نکرده در این چند سال .خواهشا تموم کنین شارلاتیسم ودلالیسم رو .با پولی خیلی کمتر میشه از بازیکنای مستعد ایرانی استفاده کرد.این بازیکن نه از نظر سن نه جسمی ونه فنی در حال حاظر بهیچوجه اماده نیست .

مجتبی بیگ زاده عباسی

دیوانهدک نیست بیاد ایران