دانلود فصل اول سریال Batwoman (بتمن زن)

دانلود فصل اول سریال Batwoman (بتمن زن)
سرانجام پس از مدتها انتظار، شب گذشته اولین قسمت از سریال جنجالی بتومن | batwoman به روی آنتن رفت و موجی از انتقادات در سراسر آمریکا علیه این سریال زننده که یادآور کاراکتر خاطره انگیز بتمن است، به وجود آمده است. لینک دانلود فصل اول سریال Batwoman (بتمن زن)  در ادامه قرار داده شده است.
 

دانلود آخرین فصل Game of Thrones با زیرنویس فارسی

 

دانلود فصل اول سریال Batwoman (بتمن زن)

 

 
پس از اینکه بتمن به طرز عجیبی سه سال قبل از شهر گاتهام ناپدید شد؛ برخی از تولیدکنندگان سریالهای قهرمان محور به این فکر افتادند تا با ادامه خط داستان اینبار با یک قهرمان زن، به مبارزه با شیاطین و نیروهای اهریمنی بروند و کاراکتر زن بتمن موسوم به بت ومن را که در این سریال با نام کتی کین شناخته می شود شکل دادند. نقش بت من زن را رابی روز بازی می کند و به عقیده بسیاری او هرگز نتوانسته موفقیت بتمن مرد را در نقشش ایفا کند.
 
نکته ای که منتقدین به شدت بر روی آن تاکید دارند، تبلیغ گرایش همجنس گرایان در این سریال است که به موجی از انتقادات را در بین مخاطبین به وجود آورده است چرا که کاراکتر اصلی این سریال یعنی بتومن گرایش رابطه جنسی با هم نوعان خود دارد و به نوعی در طبقه لزبین ها قرار دارد که تاکنون چنین موردی در هیچ فیلم و سریال فاخری از سینمای امریکا در کلاس A سابقه نداشته که یک ابرقهرمان، به همجنس گرایی علاقه مند باشد.
 

دانلود فصل اول سریال batwoman اپیزود 1

دانلود فصل اول سریال Batwoman (بتمن زن)
دانلود سریال barwoman از شبکه CW به طور رایگان انجام می شود اما افرادی که قصد دارند آن را از سایر شبکه ها تماشا کنند می بایست برای هر قسمت مبلغی بین 1.5 تا 2.5 دلار بپردازند. این درحالیست که اخیراً تریلر جدید از سریال فرار از زندان در شبکه های آمریکایی پهش شده و موجی از هیجان به خاطر بازگشت مایکل اسکوفیلد در بین هواداران آن سریال محبوب به راه افتاده و با نزدیک شدن به زمان پخش این سریال مهیج، به نظر نمی رسد اقبال عمومی به سریال بت من زن چندان زیاد باشد.
 
لینک دانلود batwoman اپیزود 1
منبع : تماشاچی

نظرات

user

بتمن زن؟ :)))))))))

پاسخ دادن