کلاس آموزش اتلاف وقت قانونی | مدرس : تیری هانری

کلاس آموزش اتلاف وقت قانونی | مدرس : تیری هانری
چطور می توان به طور قانونی و بدون تمارض و مصدومیت های مصنوعی در فوتبال اتلاف وقت کرد؟
 

 

کلاس آموزش اتلاف وقت قانونی | مدرس : تیری هانری

 

 
اتلاف وقت به سبک برخی تیمهای عربی مدتهاست که از فوتبال سطح اول جهان رخ بسته و دفاع منطقی لایه لایه و حرکات حرفه ای جای آن را گرفته که متاسفانه برخی تیمهای فوتبال در ایران حتی در لیگ برتر، هنوز با مصدومیت های مصنوعی دست به اتلاف وقت بازی و از جریان انداختن روند تهاجمی حریف را دارند. در ادامه توجه شما را به حرکت حرفه ای تیری هانری در اتلاف وقت بازی مقابل رئال مادرید جلب می نماییم که به سادگی هر چه تمامتر توپ را به کناره ها برده و فشار را از روی تیمش بر می دارد. او بدون تمارض و تظاهر به مصدومیت توانست از فشار حملات شدید رئال مادرید بر روی دروازه آرسنال در ثانیه های پایانی بکاهد و پس از عبور از تکل دوم مخیا، یک اوت به سود تیمش زمین حریف بگیرد. صحنه عبور او از تکل گوتی یکی از صحنه های ماندگار تاریخ لیگ قهرمانان اروپا محسوب می شود.
 
این بازی در سال 2006 در سانتیاگو برنابئو برگزار شد و آرسنال توانست با گلزنی کاپیتانش یعنی تیری هانری از سد تیم پر ستاره رئال مادرید بگذرد؛ رئال مادرید آن زمان از بازیکنانی همچون ایکر کاسیاس، روبینیهو، زیدان، رونالدو نازاریو، روبرتو کارلوس، دیوید بکهام و ... تشکیل شده بود.
 

 
نکته جالب اینکه تیری هانری و گوتی پس از بازی پیراهن های خود را به رسم رفاقت با یکیدیگر تعویض کردند تا نشان دهند اتفاقات بازی فوتبالی است و در جهت تحقیر یکدیگر نیستند.
 

 
متاسفانه سندروم دایوهای مصنوعی و مصدومیت های مصنوعی در بین بازیکنان ایرانی نهادینه شده به طوری که بازیکنان ایرانی همچون رامین رضائیان در بالاترین سطح فوتبال جهان یعنی جام جهانی، بارها و بارها در مقابل تیمهای بزرگ جهان، مبادرت به انجام چنین اقداماتی کردند که البته با نکوهش بازیکنان بزرگ فوتبال جهان مواجه شدند.
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه