7 ترفند برنده شدن در PES 2018 که باید بدانید

7 ترفند برنده شدن در PES 2018 که باید بدانید

با توجه به مودهای مختلف بازی و بازیکنان زیاد و تورنمنت ها متعدد در بازی pes 2018، انتخاب بهترین حالت ممکن برای برنده شدن در این بازی کمی سخت و گیج کننده به نظر می رسد اما ما در ادامه به معرفی 7 ترفند برنده شدن در PES 2018 می پردازیم؛ با ما همراه باشید.  
لینک دانلود بازی PES 2019 برای کامپیوتر به هرماه فایل کرک CPY


10 ترفند و رمز PES 2019 برای بردن حریف


ورود به بخش ویژه رمزها و ترفندهای بازی PES 2018


آموزش کامل تنظیمات پیشرفته در تاکتیک های pes 2018 در بخش instructions


آموزش چیدن ترکیب بارسلونا و رئال مادرید و منچسترسیتی در PES 2018


 آموزش گل زدن از راه دور در PES 2018


چطور در pes 2018 برنده شویم؟


    ترفندهای پس 2018    


لیست تمامی آموزشها و ترفندهای مرتبط با pes 2018


از سیستم های مختلف استفاده کنید


      آموزش کامل دفاع کردن در PES 2018     از حالت random selection استفاده کنید تا با تاکتیک های متنوع آشنا شوید. اگر شما به استفاده از ترکیب های مختلف مسلط شوید به سادگی می توانید در مقابل حریفان با سبک بازی مختلف بایستید و برنده از زمین خارج شوید.    


2. در استفاده از ترفندهای بازی زیاده روی نکنید


    ترفند برنده شدن در PES 2018     ترفندهای بازی را یاد بگیرید اما در استفاده از آنها زیاده روی نکنید به عنوان مثال بازیکن شما سانتر با ضربه رابونا زیبا است اما در اجرای ان زیاده روی نکنید چرا که ممکن است در حین اینکه بازیکن شما در سرعت بخواهد حرکت رابونا را انجام دهد، یکی از دکمه ها را به موقع نفشارید و رابونا اجرا نشود! نتیجه چه می شود؟ نتیجه این می شود که تمام مدافعین تیم حریف به جای خود بازگشته اند و برای سانتر کردن در موقعیت سختی قرار گرفته اید. نشان دادن مهارت خود در بازی به حریف خیلی دلپذیر است اما این نتیجه نهایی است که مهم است نه ترفندهای نمایشی که شما در بازی اجرا می کنید.    


3. تیم های قوی را برندارید!


    به انتخاب تیم های قوی pes 2018 اصرار نداشته باشید! چرا که اکثر گیمرها علاقه دارند بارسلونا و رئال مادرید و پاری سن ژرمن را به واسطه بازیکنان قوی که در این تیم ها حضور دارند انتخاب کنند اما به یاد داشته باشید با این رویه شما چیز زیادی یاد نمی گیرید چرا که همیشه با تیم هایی که بازیکنانشان در حد عالی هستند نمی توانید بازی کنید. انتخاب تیم های ضعیف تر در مقابل تیم های ضعیف تر، خلاقیت شما برای برتری بر این تیم ها را افزایش می دهد و شما مجبورید در مقابل تیم های قوی تر از پاس های با کیفیت بالاتر و بازی متمرکزتری استفاده کنید که کلاس اموزشی خوبی برای شما خواهد بود. سطح بازی را بر روی سخت قراردهید و از باخت با نتیجه 10-0 نترسید!  


4. سریعاً طرز زدن ضربه ایستگاهی و کرنر در pes 2018 را فرا بگیرید


  در pes 2018 شاهد رفع باگ توپ pes در نسخه های قبلی هستیم. در این بازی پنالتی ها هم بهتر شده است اما ضربات ایستگاهی چیز دیگری هستند چرا که قادرید در ضربات ایستگاهی از چند زاویه دروازه را نگاه کرده و سپس ضربه را بزنید. یکی از محاسن pes 2018 این است که به سرعت می توانید تنظیمات این بازی را تغییر دهید و بدون توقف بازی و رفتن به منوی تنظیمات و تنها با حرکات کنترلر می توانید زاویه دوربین را زوم کنید.     آموزش زدن ضربه ایستگاهی در pes 2018  


5.به کرسر بالای سر بازیکن توجه کنید


      همیشه به نشانگر مثلث که بالای سر بازیکن خود توجه کنید. در pes 2018 شاهد این هستیم که مثلث بالای سر بازیکنی که صاحب توپ است رنگی می باشد اما مثلث بازیکنان کناری او که احتمالا توپ را به آنها پاس خواهید داد، بی رنگ است. اگر در این کار اشتباه کنید، پاس های تان به بازیکنی که مد نظرتان نبوده است ارسال می شود. در pes 2018 باید با تمرکز بالا کار کنید.  


6. کنترلر خود را از دید حریف مخفی کنید


  اگر حریفتان پیش شما نشسته ور دحال بازی هستید، دسته خود را از دید او پنهان کنید تا حرکات بعدی شما را از روی دستتان حدس نزند. شاید در ضربات ایستگاهی این مورد زیاد مهم نباشد اما در حین بازی و ضربات پنالتی این امر بسیار مهم است که حریف نتواند جهت و سمت حرکت شما را تشخیص دهد.  


7. پست درست بازیکنان را یاد بگیرید


      اگر از گیمرهای فیفا هستید و تازه به جمه گیمرهای pes پیوسته اید، فلسفه بازی pes را یاد بگیرید چرا که بازی فیفا با pes تفاوت های زیادی دارد. به عنوان مثال تفاوت بازیکن با پست SS با پست CF را یاد بگیرید. بسیاری از بازیکنان می توانند در چند پست بازی کنند اما اینکه آنها را در پست تخصصی خود قرار دهید مهم است و بر روی عملکرد کلی انها تاثیر می گذارد. به عنوان مثال تغییر پست بازیکن از Second Striker به Center Forward می تواند کارایی او را از 89 به 91 افزایش دهد. در دنیای واقعی فوتبال نیز این چنین است. به عنوان مثال شما می توانید تفاوت بازی وین رونی به عنوان مهاجم هدف با مهاجم دوم یا سایه را احساس کنید؛ رونی در پست مهاجم سایه عملکرد بهتری از مهاجم هدف دارد. نقش اصلی بازیکنان را یاد بگیرید و آنها را در پست های اشتباه به کار نگیرید.  


ترفند ویژه : گل زدن با شوت کات دار در pes 2018


گل زدن با شوت کات دار در PES 2018   برای این منظور کافیست در عرض حرکت کرده و با نگه داشتن R2 و فلش بالا، به توپ ضربه بزنید؛ توپ شما به صورت کات دار به سمت دروازه حرکت می کند.    


ترفند برنده شدن در PES 2018 و نکته های ریز 


 


 • همواره سعی کنید مالک توپ باشید و از دادن پاس های بی هدف بپرهیزید
 • پاس رو به عقب امن نسبت به پاس رو به جلوی بی هدف ارجحیت دارد
 • با فلش سمت چپ و L1 نقطه فرود توپ در کرنرها و ضربات ایستگاهی و زاویه دوربین را تعیین کنید
 • از شوت راه دور زدن در بازی pes 2018 بپرهیزید چرا که طراحی بازی طوری است که این شوتها به سختی به گل تبدیل می شوند
 • از پاس عمقی و سانتر از کناره ها زیاد استفاده کنید چرا که کلید گل زدن در pes 2018 در اغلب موارد این دو تاکتیک هستند
 • به game plan توجه ویژه داشته باشید و سیستم و ترکیب مناسب را یاد بگیرید.
 • در pes 2018 با استفاده از تکنیک یک دو می توانید به سادگی بازیکنان حریف را جا بگذارید
 • تمرین قبل از بازی را جدی بگیرید و در آن به تمرین دریبل و انواع ترفند pes 2018 بپردازید
 •  

 


آموزش کلکهای خاص برای بردن بازی در pes 2018


 


 • از instructions  های بازی pes 2018 نهایت استفاده را ببرید و به مدافعین و مهاجمین خود وظایف خاصی در بازی بدهید؛ مثلا اگر حریفتان با سبک بازی مستقیم و توپ های بلند کار می کند، هافبک های آنها را من تو من کنید. اشتباه بزرگ در این زمینه این است که برخی مهاجمین حریف را من تو من می کنند اما یارگیری مستقیم با مهاجمین حریف، نظم تیمی شما را به هم می زند. می توانید با دستورالعمل های pes 2018 کناره های زمین را ببندید و از سانترهای حریف کم کنید و دوندگی مهاجمین حریف را بیشتر و در نتیجه آنها را زودتر خسته تر کنید.

 


 • شیوه پاس دادن در pes 2018 بسیار مهم است؛ اگر قصد دارید دسته بازی را بگیرید و مستقیم به سمت دروازه حریف با سرعت پا به توپ پیش بروید، بهتر است بازی دیگری را انتخاب کنید چرا که با این روش در pes 2018 نمی توان گل زد. اگر از هافبکهای قد کوتاهی مثل ماریو گوتزه بهره می برید با پاسهای کوتاه در میانه میدان کار کنید. از بازیکنان کوتاه قامت خود در خط حمله نهایت استفاده را ببرید؛ در pes 2018 مدافعین تنومند طوری شبیه سازی شده اند که عمدتاً کند تر از بازیکنان کوتاه هستند و اگر آنها شما را تعقیب کنند در بیشتر موارد بر روی آنها خطا می کنند.

 


 • بازیکنان خود را تمرین دهید؛ پس از هر بازی به بازیکنان 1000 XP برای بازی بعد پاداش داده می شود اما شاید این مقدار برای آمادگی بازیکنتان برای بازی بعد کافی نباشد در نتیجه او را به تمرین ببرید و با استفاده از یک تمرین دهنده اختصاصی به او 1000 XP دیگر بدهید. وقتی بازیکنان به مرز امادگی رسیدند دیگر آنها را تمرین ندهید چرا که اینکار باعث خستگی انها خواهد شد. تنها به میزانی انها را تمرین دهید که نیاز دارند.

 


 • روح تیمی خود را افزایش دهید. ستاره های شما در صورتی که روح تیمی شما یا همان team spirit زیر 90 باشد نمی توانند کار خارق العاده ای برای شما بکنند پس با تمرینات تاکتیکی، انسجام و اتحاد تیمی را بالا ببرید؛ متاسفانه کسب امتیاز روح تیمی در پس 2018 به سادگی امکان پذیر نیست و نمی توانید ان را بخرید. اگر مربی شما بر روی پاسهای کوتاه تاکید دارد اما نوع بازی شما و بازیکنانتان برای بازی بلند مناسب هستند، مربی خود را عوض کنید؛ با مچ بودن دیدگاه مربی و نوع بازیکنان در تیم، انسجام تیمی به طور اتوماتیک افزایش پیدا می کند.

 


 • با صبر زیاد بازی را ادامه دهید و با نگه داشتن توپ و پاسکاری، حریف خود را عصبی و بازیکنانش را خسته کنید چرا که تا زمانی که توپ را در اختیار دارید، در حاشیه امن قرار دارید.

      برای یادگیری انواع ترفندهای pes 2018 به صورت تصویری بر روی لینک کلیک کنید.

منبع : تماشاچی

نظرات

user

ترکیب بارسا رو برام میفرستین ممنون

پاسخ دادن
user

ترکیب بارسا رو برام میفرستین ممنون

پاسخ دادن
user

سلام من ترکیب ارسنال رو نگاه کردم از پیج شما برا خودم چیدم و همه ی تیمارو بردم ولی وقتی برا تیم my club میچینم جواب نمیده میشه یه ترکیب برا my club بگین؟؟؟

پاسخ دادن
user

سلام خسته نباشید ممنونم بابت راهنمایی تون

پاسخ دادن
user

سلام.میخواستم بدونم با رئال مادرید اشکال نداره رونالدو وسط باشه یا تیم های دیگه ممنونم

پاسخ دادن
user

سلام میخواستم زمین چمن که کیفیتی نداره پی اس 2018 تنظیم کنم ولی نمیدونم چه جوری

پاسخ دادن