علت تعلل وزارت ورزش در خصوص مدیریت استقلال چیست؟ | تماشاچی

علت تعلل وزارت ورزش در خصوص مدیریت استقلال چیست؟

علت تعلل وزارت ورزش در خصوص مدیریت استقلال چیست؟
در حالی که صحبتهای در خصوص استعفای قریب الوقوع فتحی از مدیریت استقلال هر روز بیشتر از قبل به گوش می رسد؛ اما موضع انفعال وزارت ورزش در خصوص اتفاقات این تیم عجیب است چرا که شاهد هیچ عکس العملی از سوی وزارت ورزش در خصوص ترمیم بدنه مدیریتی این تیم نیستیم و در طرف مقابل پس از فوت جعفر کاشانی، عضو سابق هیئت مدیره پرسپولیس، بلافاصله جایگزین وی معرفی شد. در ادامه توجه شما را به صحبت های واعظ اشتیانی مدیر عامل اسبق استقلال درباره جانشین سعادتمند عضو سابق هیئت مدیره استقلال جلب می نماییم.
 

علت تعلل وزارت ورزش در خصوص مدیریت استقلال چیست؟

علت تعلل وزارت ورزش در خصوص مدیریت استقلال چیست؟
استقلال ماه ها است که با استعفای سعادتمند هیأت مدیره اش ناقص است و رئیس مجمع هیچ اقدامی برای جایگزینی سعادتمند نمیکند در آن سو بعد از فوت جعفر کاشانی وزیر ورزش فورا جایگزین او را معرفی کرد.مهدی رسول پناه جانشین جعفر کاشانی میشود. تعلل وزارت ورزش در انتخاب جانشین سعادتمند عجیب است. گویا برای استقلال قحط‌ الرجال شده و ظاهرا برای پرسپولیس رجال دم دست بوده ولی برای استقلال این رجال دم دست وجود نداشته است
 
در طرف مقابل، با افزایش نارضایتی هواداران پرسپولیس از مدیریت سابق این تیم یعنی ایرج عرب، وزارت ورزش فوراً گزینه جایگزین یعنی محمدحسن انصاری فرد را به عنوان مدیرعامل پرسپولیس معرفی کرد و این در حالیست که مدتهاست صدای اعتراض هواداران استقلال بابت مدیریت ضعیف فتحی در استقلال شنیده می شود اما شاهد هیچ عکس العملی از سوی وزارت نشینان در این خصوص نبوده ایم.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه