مسعود شجاعی از حضور در تیم ملی خجالت نمی کشد؟ | تماشاچی

مسعود شجاعی از حضور در تیم ملی خجالت نمی کشد؟

مسعود شجاعی از حضور در تیم ملی خجالت نمی کشد؟
تیم ملی فوتبال کشورمان شب گذشته باخت تلخی را مقابل گربه سیاه همیشگی خود در مسیر جام جهانی متحمل شد و فارغ از نقدهای فنی به عملکرد تیم ملی، حضور عجیب مسعود شجاعی بازیکن 35 ساله در اردوی تیم ملی کشور است که مشخص نیست با چه هدف و نیتی او همچنان به استمرار حضورش در تیم ملی علاقه دارد.
 

مسعود شجاعی از حضور در تیم ملی خجالت نمی کشد؟

مسعود شجاعی از حضور در تیم ملی خجالت نمی کشد؟
شجاعی 35 ساله که همراه با تیم ملی در جام جهانی و جام ملتها حاضر بوده و کاپیتان تیم نیز محسوب می شود؛ در کمال تعجب پس از جام جهانی 2018 روسیه از تیم ملی خداحافظی نکرد تا مشخص شود او نیز قصد دارد مثل علی دایی با خفت و خواری و فشار هواداران فوتبال به دلیل افت فنی بازی اش از تیم ملی کناره گیری کند. شجاعی که در جام جهانی 2022 قطر سی و هفت ساله است، مسلماً نمی تواند کمک خاصی به تیم ملی در آن مقطع کند و مشخص نیست مربیان تیم ملی بر چه اساسی او را به تیم دعوت می کنند و نام یک جوان با انگیزه را که می تواند به جای او در اردوها حاضر باشد را حذف می کنند؟
 
انتظار از شجاعی این بود که مثل فرهاد مجیدی که در 33-34 سالگی توسط کیروش به تیم ملی دعوت شد، از تیم ملی خداحافظی کرده و فرصت را به جوانان بدهد و اصرار او به حضورش در تیم ملی مسلماً نه به نفع اوست و نه به نفع تیم ملی.
 
پی نوشت: این انتقاد به کادر فن تیم ملی وارد است که چرا از بازیکن 35 ساله برای حضور در اردوهای تیم ملی دعوت به عمل می آید؟ مسلماً شجاعی بهتر از اینستا و زاوی نبوده و نیست که پس از اینکه پا به سن گذاشتند، هرگز به اردو های تیم ملی اسپانیا دعوت نشدند چرا که کار اصولی در بسیاری از تیم های بزرگ دنیا اینطور است که با فرصت دادن به جوان ترها، نسل جدیدی از بازیکنان در تیم ملی کشورشان را بیمه می کنند.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

وحید

بخدا حرف نزنی نمیگن لالی. شما هنوز به شعور کافی نرسیدی که بفهمی درمورد کاپیتان تیم ملی نباید از این الفاظ استفاده کنی.

مدیر

وقتی کاپیتان تیم ملی انقد شعور نداره که باید تو سن 35 سالگی خدافظی کنه . چی باید گفت؟ ایشون میخوان تو سن 37 سالگی تو جام جهانی چه گلی به سرمون بزنن مثلاً که الان جا رو برای یه جوون تنگ کردن؟

Dante

واژن نگو قحبه

عارف

متاسفانه شما بودن یک با تجربه در تیم را هرگز نتابیده اید . اگر انروز لعنتی مسعود حداقل در ۳۰ دقیقه پایانی وارد می شد چه بسا با ان پاس های تو در همیشگی خود می توانست گره کار را باز کند افسوس که مربی تیم نمی دانست چه کار کند پر اشتباه ترین ارنج ممکن را وارد بازی کرد . بودن مسعود نعمتی برای هر تیم هست . امسال که بیشتر از سال قبل اماده تر هست

مدیر

تیم به اندازه کافی با تجربه داره . دیگه زیادی هم پخته باشن میسوزن . آقا شما احسان حاج صفی پورعلیگنجی سردار آزمون کریم انصاری فرد امید ابراهیمی و ... رو با تجربه نمیدونید؟ متاسفانه تفکر عصر حجری هست که با تجربه رو صرفاً بازیکن مسن تیم بدونیم چرا که الان تعریف با تجربه عوض شده و بازیکنایی که تجربه بین المللی دارن هم تو همین ردیف قرار میگیرن که در حال حاضر سردار آزمون از همه با تجربه تر محسوب میشه

فرزانه

جای بقیه رو میگیره هیچ فایده ای هم برا تیم نداره

پرویز

من موندم با وجود مربیان و کارشناسایی مثل شما، چرا از ارژانتین رفتیم مربی اوردیم، اخه آقای نسبتا محترم شما از اصول کارشناسی چه میدونین شما برو ماستتو بخور، ??

اخی ناراحت شدی؟ ب کوصم

علی

جای جوونایی از قبیل محبی رو میگیره اخرش با خواری و خفت میندازنش بیرون