پرسپولیس دست استقلال را در پرونده CAS رو کرد | تماشاچی

پرسپولیس دست استقلال را در پرونده CAS رو کرد

پرسپولیس دست استقلال را در پرونده CAS رو کرد
انتشار خبری مبنی بر مخالفت باشگاه استقلال با افشای جزئیات حکم پرونده سوپرجام توسط CAS موجی از واکنش ها را در بین هواداران دو تیم به وجود آورد به طوری که هواداران استقلال معتقد بودند این عدم افشاگری بر پایه توافق طرفین دعوی است و هواداران پرسپولیس نیز مدعی بودند که مدیران استقلال با پنهان کاری قصد دارند، ضعف های مدیریتی خود در این قضیه را پوشش دهند تا اینکه مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.
 

پرسپولیس دست استقلال را در پرونده CAS رو کرد

 
پرسپولیس دست استقلال را در پرونده CAS رو کرد
 
مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس گفت: در نامه‌ به CAS، موافقت باشگاه برای انتشار حکم این دادگاه در ارتباط با بازی سوپر جام ۹۷ را اعلام کردیم. امیر علی حسینی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: دادگاه عالی ورزش، حکم خود در ارتباط با بازی سوپر جام سال 97 که بر اساس شکایت باشگاه استقلال بود را روز 7 اکتبر (14 مهر ماه) ابلاغ کرد و در حکم ارسالی سوال شده بود که آیا با انتشار آن توسط CAS موافق هستیم یا نه؟ مهلت پاسخگویی نیز تا 14 اکتبر، 22 مهر ماه تعیین شد.
وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس هم با توجه به تصمیم مدیرعامل، قبل از پایان این مهلت، در نامه به CAS موافقت خود را مبنی بر انتشار متن کامل حکم از آن دادگاه اعلام کرد.
 
بر همین اساس، باشگاه استقلال مجبور شد تا متن نامه CAS در این زمینه را منتشر کند که می توانید از لینک زیر آن را دانلود کنید.
 
جزئیات متن نامه CAS
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه