ادامه خیال پردازی برانکو : من ارزان ترین مربی ده سال اخیر پرسپولیسم! | تماشاچی

ادامه خیال پردازی برانکو : من ارزان ترین مربی ده سال اخیر پرسپولیسم!

ادامه خیال پردازی برانکو : من ارزان ترین مربی ده سال اخیر پرسپولیسم!
برانکو ایوانکویچ که ید طولایی در مصاحبه های غیرواقعی به منظور تحت تاثیر قرار دادن طرف مقابل دارد اینبار نیز در نطقی تاریخی مدعی شده که او ارزان ترین مربی ده سال اخیر پرسپولیس بوده که این ادعا در نوع خود جای تامل و بحث دارد.
 

ادامه خیال پردازی برانکو : من ارزان ترین مربی ده سال اخیر پرسپولیسم!

 
ادامه خیال پردازی برانکو : من ارزان ترین مربی ده سال اخیر پرسپولیسم!
 
اینکه چرا مدیران پرسپولیس در تمام این سالها حاضر نشده اند رقم قرارداد و آپشن های برانکو را منتشر کنند یک بحث است اما تغییر رویکرد برانکو نسبت به افشای رقم قراردادش با پرسپولیس موضوع مهمتری به نظر می رسد. او که در دوران حضورش در پرسپولیس همواره مخالف افشا شدن رقم قرارداد مربیان بود و این موضوع را محرمانه می دانست اکنون با بی باکی هر چه تمامتر خواهان افشای رقم قراردادش با پرسپولیس شده و حتی پا را فراتر گذاشته و طی ادعایی باورنکردنی مدعی شده رقم قرارداد او به علاوه آپشن هایش، کمتر از بسیاری از مربیان ده سال اخیر پرسپولیس بوده است.
 
جدای از واقعی بودن یا نبودن این ادعا سوالی که از پروفسور مطرح می شود این است که چه شده که در فاصله کمتر از یکسال، چنین تغییر رویکردی در شما ایجاد شده که اکنون خواهان بر ملا شدن جزئیات قرارداد خود با پرسپولیس شده اید؟ چطور سال قبل در همین ایام، یکی از مخالفین سرسخت افشای رقم قرارداد خود بودید و حالا ...
 
بگذریم چرا که برانکو با ادبیات نامتوازن خود همواره سعی داشته از لحاظ روان شناسی بر طرف مقابل اثر بگذارد و این موضوع در بیانیه نویسی های قبل از بازیهای بزرگ در فصول قبل یا دخالت در کار ارکان برگزاری مسابقات به وضوح مشخص بوده و هست که بزرگترین ادعای مضحک او را در پایان مورد بازبینی قرار می دهیم:
 

در فصل جاری داوران حتی یک اوت نیز به سود پرسپولیس نگرفته اند

 
که در پایان فصل، با بررسی جدول سود وزیان تیم ها از اشتباهات داوری مشخص شد که هر تیم به چه میزان از اشتباهات عمدی یا سهوی داوری در لیگ یا جام حذفی سود برده است و هواداران فوتبال دریافتند ادعای مضحک برانکو در این مورد بی اساس بوده است کما اینکه مسئولین عربستانی تیم الاهلی نیز خیلی زود به بازیهای روانی برانکو با کلمات پی بردند و او را قبل از وقوع فاجعه بزرگتر ربرکنار کردند به طوری که تیم آنها پس از برکناری برانکو، 7 امتیاز به دست آورده و دوباره به روند سابق خود بازگشته است.
 
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه