افسوس پرسپولیس به خاطر عدم جذب محبی گلزن

افسوس پرسپولیس به خاطر عدم جذب محبی گلزن
محمد محبی این روزها بهترین دوران فوتبالی خود را سپری می کند. او که تنها 21 سال سن دارد توانسته در اولین بازی ملی خود دو گل به ثمر برساند و حالا به یک مدعی جدی برای حضور در خط حمله تیم ملی کشورمان تبدیل شود. بازیکنی که می توانست جای خالی مهدی طارمی را برای پرسپولیسی ها پر کند اما با بی تدبیری مدیریت وقت(ایرج عرب) به سادگی از دست سرخ ها لغزید و در تور سپاهان امیر قلعه نویی افتاد.
 

افسوس پرسپولیس به خاطر عدم جذب محبی گلزن

 
افسوس پرسپولیس به خاطر عدم جذب محبی گلزن
 

جدیدترین اخبار پرسپولیس

 
محمد محبی که اصالتی بوشهری دارد با تنها 21 سال سن توانست در ورزشگاه آزادی با حرکتی انفرادی و دیدنی، دروازه علیرضا بیرانوند را از زاویه بسته باز کند و پس از آن بود که ویلموتس سرمربی تیم ملی نیز نتوانست از کنار نام او به سادگی عبور کند و جوان جویای نام بوشهری را به تیم ملی دعوت کرد تا بازی با کامبوج عرصه هنرنمایی او در زمین باشد. با هر گل محبی در لیگ برتر و در لباس تیم ملی، طبیعتاً هواداران پرسپولیس غمگین تر خواهند شد چرا که او در ابتدای فصل نوزدهم در آستانه حضور در پرسپولیس قرار داشت اما ایرج عرب، محبی را در حد و اندازه های پیراهن پرسپولیس ندانست و جوان شایسته بوشهری برای اثبات توانایی هایش راهی اصفهان شد و انتقام سختی از پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گرفت و با یک گل زیبا، توانایی های خود را به رخ ایرج عربی کشاند که راضی به جذب مهاجم بی کیفیت برزیلی مدنظر کالدرون شد اما استعداد نابی همچون محبی را ندید.
 

واکنش ایرج عرب به عدم جذب محبی در دوران او

 
در دوران حضورم در پرسپولیس تمام تلاشم را به کار گرفتم تا استعدادهای زیر ۲۳ سال را با نظر سرمربی جذب کنیم و به نظرم در این مورد هم موفق بودم که نتیجه این تلاش گل پیروزی‌بخش دربی بود که به واسطه یکی از همین جوان ها به ثمر رسید. مهدی عبدی که نزدیک بود از باشگاه دور شود و فصل گذشته را هم راهی تیم دیگری شده بود اما او را برگرداندیم و خوشبختانه با گل خود در دربی، دل هواداران پرسپولیس را هم شاد کرد.
 
در واقع عرب با اشاره به جذب مهدی عبدی، قصد داشته جواب منتقدین عدم جذب محبی را به نوعی داده باشد و باید دید آیا مهدی عبدی می تواند ستاره جدید پرسپولیسی ها باشد یا اشتباه عرب در شناسایی استعداد واقعی بازیکنان، باعث حسرت هواداران پرسپولیس خواهد شد؟  به نظر شما آیا ایرج عرب تخصصی در شناسایی استعداد بازیکنان دارد که در زمینه جذب یا عدم جذب بازیکنان نظر مستقیم دهد؟
منبع : تماشاچی

نظرات