چرا عکس امضای ملکی در صورتجلسه سوپرجام را منتشر نمی کنید؟ | تماشاچی

چرا عکس امضای ملکی در صورتجلسه سوپرجام را منتشر نمی کنید؟

چرا عکس امضای ملکی در صورتجلسه سوپرجام را منتشر نمی کنید؟
در حالی که حکم نهایی دادگاه CAS برای پرونده سوپرجام جنجالی 97 در نهایت صادر شد و رای به سود پرسپولیس رقم خورد؛ اما عضو سابق هیئت مدیره استقلال یعنی ملکی که نقش کلیدی در رقم خوردن این رای دارد، همچنان معتقد است پای هیچ برگه ای را در صورتجلسه امضا نکرده است و این درحالیست که استناد استیناف برای رای به سود پرسپولیس، امضای ملکی در صورتجلسه شورای تامین است.
 

مهدی دادرس: ملکی برگه صورتجلسه را امضا کرده است

 

چرا عکس امضای ملکی در صورتجلسه سوپرجام را منتشر نمی کنید؟

 
چرا عکس امضای ملکی در صورتجلسه سوپرجام را منتشر نمی کنید؟
 
به نظر می رسد حکم نهایی CAS در پرونده سوپرجام به سود پرسپولیس به طور ویژه به امضا یا عدم امضای ملکی در صورتجلسه شورای تامین قبل از بازی ربط دارد و همین مسئله این موضوع را پیچیده تر کرد به طوری که بیش از یکسال برای صدور رای نهایی CAS زمان برد. این در حالیست که اگر امضای ملکی پای برگه صورتجلسه وجود داشت، هم باشگاه استقلال وقت و هزینه خود را تلف نمی کرد و میدانست که بازنده این ماجراست و هم اینکه دادگاه CAS با استناد به امضای یک مقام رسمی باشگاه استقلال مبنی بر عدم حضور در بازی مذکور در آن تاریخ، مدتها زودتر و به سادگی می توانست رای را به سود پرسپولیس اعلام کند.
معمای ماجرا وقتی بیشتر می شود که مهدی دادرس عضو استیناف فوتبال ایران در مصاحبه ای عجیب مدعی شد، امضای ملکی پای برگه صورتجلسه وجود دارد و حال سوال هواداران استقلال و به طور کلی افکار عمومی این است که اگر چنین بوده، صورتجلسه مذکور با امضای ملکی را منتشر کنند چرا که این برگه نه سندی محرمانه است و نه به امنیت ملی ضربه می زند که دوستان از انتشار آن استنکاف می کنند.
ماجرا وقتی جالبتر می شود که ملکی با قاطعیت اعلام می کند که پای ان برگه را امضا نکرده و مشخص نیست ادعای دادرس مبنی بر امضای ملکی پای برگه صحت دارد یا ادعای عضو سابق هیئت مدیره استقلال؟
 
نکته دیگری که در این پرونده رازآلود به ذهن می رسد این است که چرا تاکنون متن صریح حکم CAS مانند آنچه در پرونده طارمی و ریزه اسپور رخ داد، رسانه ای نشده است؟ آیا مواردی در حکم مذکور وجود دارد که به صلاح نیست در معرض دید افکار عمومی باشد؟
 
پی نوشت: گفته می شود امضای ملکی پای برگه صورتجلسه وجود ندارد و وکلای فدراسیون فوتبال که در این پرونده مقابل باشگاه استقلال قرار داشتند با اثبات اینکه تیم استقلال برنامه ای برای حضور در تاریخ مذکور برای بازی سوپرجام نداشته توانسته اند CAS را مجاب به رای به سود پرسپولیس کنند چرا که به گفته برخی منابع، اسناد حضور استقلالی ها در سفارت آلمان برای اخذ ویزای آلان و حضور در کمپ تمرینی مدنظر شفر در این کشور به CAS ارائه شده و قضات CAS با رویت چنین مستنداتی در نهایت مجاب شده اند که استقلالی ها بر خلاف ادعای خود که می گویند قصد داشته اند در بازی حضور پیدا کنند، عازم سفر آلمان بوده اند.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه