حمله عجیب مافیای رسانه ای به فرهاد مجیدی

حمله عجیب مافیای رسانه ای به فرهاد مجیدی
در حالی که فرهاد مجیدی از برخی اقدامات مخرب حمید استیلی و فدراسیون فوتبال در پخش زنده شبکه 3 پرده برداشت اما به نظر می رسد این موارد باب میل اربابان رسانه ای نبوده و در هجمه ای عجیب به روش های مختلف در حال تخریب چهره فرهاد مجیدی نزد فوتبالدوستان کرده اند.
 

حمله عجیب مافیای رسانه ای به فرهاد مجیدی

 
حمله عجیب مافیای رسانه ای به فرهاد مجیدی
 
پس از افشاگری دستیار مجیدی در مورد دخالتهای حمید استیلی در مورد تعویض ها و رسوایی استیلی بابت توصیه به عدم دعوت از یک بازیکن خاص در زمان مجیدی و دعوت از همان بازیکن (عارف آغاسی) پس از مجیدی، در اقدامی عجیب شاهد شکل گیری موجی منفی علیه فرهاد مجیدی هستیم که تنها با هدف توجیه حضور استیلی بدون کارنامه مشخص مربیگری در راس هدایت تیم ملی امید است.
 
 
ابتدا مافیای رسانه با بولد کردن بخشی از صحبتهای مجیدی به سراغ چند مربی قدیمی فوتبال رفتند تا صحبتهای مجیدی را توهین به مربیان ایرانی قلمداد کنند سپس به سراغ بچه محل حمید استیلی یعنی مهدی فنونی زاده که اتفاقاً یکی از پیشکوستان خوشنام استقلال نیز هست رفتند تا از دلخوری او از مجیدی بابت ترک تیم در دو مقطع سو استفاده کرده و مصاحبه ای علیه مجیدی ترتیب دادند و در سکانسی دیگر، به یکباره سر از تمرین تیم ملی امید در آوردند و با بازیکنان تیم ملی امید در مورد دخالت استیلی در کار مجیدی به صحبت نشستند که قاعدتاً جواب همگی عدم دخالت بوده است چرا که در صورت اعتراف به این موضوع، احتمالاً باید برای همیشه با تیم ملی که سکان هدایتش را استیلی بر عهده دارد خداحافظی می کردند و مصلحت این بود که از سرمربی فعلی تیم ملی حمایت کنند نه از سرمربی سابق.
 
حمله عجیب مافیای رسانه ای به فرهاد مجیدی
 
اما تلاش مافیای رسانه ای به همینجا ختم نشد و در اقدامی عجیب و خصمانه، روزنامه گل در صفحه اصلی خود  6 تیتر علیه فرهاد مجیدی قرار داده که عمق عداوت این عده با فرهاد را نشان می دهد. عداوتی که ریشه در مافیای رسانه کمی تا قسمتی متمایل به رنگ سرخ دارد چرا که مجیدی، خاطرات خوبی را در دربی برای آقای خدادادی و پژمان راهبر و ... تداعی نمی کند و این موقعیت بهترین فرصت برای انتقام گیری از خالق نماد 4 محسوب می شد.
 
اما آیا همین دوستان یک خط در مورد رزومه مربیگری حمید استیلی و اینکه آیا او توانایی هدایت تیم ملی به المپیک را دارد یا خیر قلم زدند؟  وقتی حمید استیلی، رئیس فعلی فدراسیون فوتبال را بهترین مدیر تاریخ فدراسیون فوتبال می داند، باید به عمق فاجعه پی برد که چه اتفاقاتی در پشت پرده در حال رخ دادن بوده است.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

حمیدرضا

فرصت گیر آوردن سوزش آقا داییشون رو تسکین بدن از چه بازیکنی هم تیتر زدن دائم النیمکت و سکو لنگ با استیلی و شاهرودی تا هتل المپیکم نمیریم

Hassan

شما طرفدار مجیدی هستی ایا مجیدی چه رزومه ای داشت که همین استیلی اورا مربی امید کرد حال همه رسانه ها میشن مافیای رسانه ای شما رسانه ازاد شما که رسانه باشگاه استقلالی تا یه بازیکن افتابه دستش میگیره فورا درج میکنه هم سرو ته یک کرباسین