حرکت خطرناک در پرسپولیس | مجوز دخالت مدیرعامل در کار سرمربی | تماشاچی

حرکت خطرناک در پرسپولیس | مجوز دخالت مدیرعامل در کار سرمربی

حرکت خطرناک در پرسپولیس | مجوز دخالت مدیرعامل در کار سرمربی
در حالی که تیم فوتبال پرسپولیس با هدایت گابرلی کالدرون تا اینجای فصل عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته و در اتفاقی عجیب، پس از 6 هفته، ضعیف ترین خط حمله لیگ را از آن خود مرده است؛ هیئت مدیره پرسپولیس در اقدامی عجیب مجوز دخالت مدیرعامل این تیم در امور فنی را صادر کرد.
 

حرکت خطرناک در پرسپولیس | مجوز دخالت مدیرعامل در کار سرمربی


انصاری فرد که از چهره های ورزشی در بدنه مدیریت ورزشی کشور است با سابقه بازی در تیم پرسپولیس و تیم ملی ایران قطعاً نقطه نظرات فنی سازنده ای برای گابریل کالدرون خواهد داشت و مطرح کردن برخی موارد با سرمربی اتفاق مثبتی ارزیابی می شود اما مشکل از جایی آغاز خواهد شد که کالدرون نظرات مدیرعامل تیم را که به نوعی پست بالادستی او در پرسپولیس محسوب می شود را وتو کند و یا انصاری فرد قصد تحمیل نظرش به سرمربی را داشته باشد که همین اتفاقات سرآغاز اختلاف و دودستگی در تیم خواهد شد.
نمونه آخر این مورد را می توان در تیم ملی امید دید که حمید استیلی قصد داشت با دخالت در کار کادر فنی تیم ملی امید، نظرات خود را به او تحمیل کند و در چند مورد نیز نادیده گرفتن نظرات استیلی در بازیها، به مذاق استیلی خوش نیامد و در نهایت فضا برای او به قدری تنگ شد که مجبور به استعفا از سمتش شد.
حال نیز صدور مجوز رسمی هیئت مدیره پرسپولیس برای انصاری فرد در دخالت ولو مشاوره در مسائل فنی تیم، احتمالاً نه تنها شرایط این تیم را بهتر نخواهد کرد بلکه رابطه محترمانه سرمربی و مدیرعامل را در برخی موارد به چالش خواهد کشید.
اختیار تام هیئت مدیره پرسپولیس به انصاری‌فرد برای برگزاری جلسات فنی با کالدرون
?اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در جلسات اخیرشان این اختیار را به محمد‌حسن انصاری‌فرد داده‌اند تا در مورد مسائل فنی با گابریل کالدرون به بحث و تبادل‌نظر بپردازد.
?با توجه به اینکه انصاری‌فرد از بازیکنان مطرح پرسپولیس و فوتبال ایران بوده، هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس این شرایط را برای او در نظر گرفته تا از این طریق مسائل فنی مربوط به تیم نیز به نوعی زیر نظر انصاری‌فرد باشد.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه