عصبانیت مدیرعامل استقلال از بخشش بیرانوند و محرومیت میلیچ | تماشاچی

عصبانیت مدیرعامل استقلال از بخشش بیرانوند و محرومیت میلیچ

عصبانیت مدیرعامل استقلال از بخشش بیرانوند و محرومیت میلیچ
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:مدافع پرسپولیس در دربی توپ را به سمت تماشاگران شوت زده ولی هیچ برخوردی با او صورت نگرفته اما می‌بینید با میلیچ مدافع استقلال که بسیار مودب و سر به زیر است بلافاصله برخورد کرده و او را محروم می‌کنند.
 

عصبانیت مدیرعامل استقلال از بخشش بیرانوند و محرومیت میلیچ

 
عصبانیت مدیرعامل استقلال از بخشش بیرانوند و محرومیت میلیچ
امیرحسین فتحی، در خصوص محرومیت میلیچ به خاطر اتفاقات دیدار استقلال و ذوب‌آهن گفت: واقعا برایم جای تعجب دارد که کوچک‌ترین برخورد بازیکنان استقلال زیر ذره‌بین است و هر حرکتی که آنها انجام می‌دهند بلافاصله با محرومیت توبیخ و جریمه همراه می‌شود.
 
وی افزود:‌من تا به حال هرگز در مورد رقبا صحبت نکردم ولی انصافا از اینکه می‌بینم به این شکل حق تیمم خورده می‌شود ناراحت هستم. شما دقت کنید در شهرآورد پایتخت مدافع پرسپولیس (کنعانی‌زادگان) استارت درگیری و تنش را زد ولی هیچ برخوردی با او صورت نگرفت. متاسفانه شهر آنقدر آشوب است که بعد از عدم محرومیت کنعانی‌زادگان که تماشاگران را تحریک کرده باشگاه پرسپولیس خواهان کسر شدن محرومیت خلیل‌زاده هم شده بود. وقتی علیرضا بیرانوند را به آن راحتی می‌بخشند معلوم است که مدیران این باشگاه خواستار کسر محرومیت مدافع تیم‌شان هم می‌شوند.
فتحی تاکید کرد: یک بازیکن برای تحریک تماشاگران چه کار باید انجام دهد که با او برخورد شود؟ مدافع پرسپولیس توپ را به سمت تماشاگران شوت زده ولی هیچ برخوردی با او صورت نگرفته است اما می‌بینید با میلیچ مدافع استقلال که بسیار مودب و سر به زیر است بلافاصله برخورد کرده و او را محروم می‌کنند، اسم این کار چیست؟
 
مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه تاکید کرد: شما ببینید 90 دقیقه به امیر قلعه‌نویی در بازی سپاهان و پرسپولیس فحاشی شد اما فقط 8 میلیون تومان جریمه برای باشگاهی که تماشاگرانش آنگونه علیه سرمربی حریف فحاشی می‌کردند در نظر گرفته شد. این دوگانگی باعث سرخوردگی ما شده و انصافا از این اتفاقات متاسف هستم.
فتحی در خصوص مهاجم اهل کشور انگلیس (گری هوپر) در استقلال و اینکه گفته می‌شود وی به آبی‌پوشان به توافق نهایی رسیده،‌ گفت: این بازیکن یکی از گزینه‌های ماست که در حال مذاکره با او هستیم اما توافق نهایی شکل نگرفته است. بازیکنی که شما اسم بردید مورد تائید فنی استراماچونی است اما سرمربی تیم نام 4 بازیکن را به ما داده که در حال مذاکره با آنها هستیم تا بهترین گزینه را به استقلال بیاوریم.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

اعزرائیل4 بلای جان لنگیان

جناب فتحی مافیای لنگنیسم فوتبال ایران چندسالی است که با عناصر نفوذی لنگی در ساختار نیروی انسانی وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال باعث شده است که جدای از قهرمانی های سریالی فوتبال و جام حذفی و سوپرجام تمامی مربیان فوتبال ملی مربیان پرسپولیسی باشند مانند نوجوانان جناب حسین عبدی و امید آقایان استیلی و شاهرودی و تیم بزرگسالان جناب وحید هاشمیان و در تیم جوانان هم بطور کنترل نامحسوس در اختیار پرسپولیسی ها می باشد اکثر سمت ها از وزیر ورزش و معاونت های فدراسیون فوتبال و روسای کمیته ها پرسپولیسی هستند حالا با این وضعیت آیا بیرانوند بخشیده نشود آیا از اشتباهات جزئی استقلالی ها چشم پوشی کنند آیا به حرکات غیر ورزشی و غیر اخلاقی بازیکنان پر رو پرشپولیسی جریمه سنگین ببندند به امید روزیکه فدراسیون بدون گرایش از تیم خاص عدالت و توسعه فوتبال را گسترش دهد نه فساد و مافیا را