خائن بزرگ استقلال در سوئیس | وقتی خیانتکار به منجی تبدیل شد | تماشاچی

خائن بزرگ استقلال در سوئیس | وقتی خیانتکار به منجی تبدیل شد

خائن بزرگ استقلال در سوئیس | وقتی خیانتکار به منجی تبدیل شد
در حالی که هواداران خشمگین استقلال این روزها به شدت از عملکرد تیم مدیریت فعلی تیمشان بابت سوء مدیریت در حفظ نفرات برتر فصل قبل و جذب بازیکنان تراز اول شاکی هستند و بار دیگر وزارت ورزش را هدف آماج حملات کلامی خود قرار داده اند به نظر می رسد خیانتکار اصلی  اکنون در سوئیس به سر می برد و بابت افتضاحی که در این تیم به وجود آورده، احتمالاً به ریش هواداران استقلال می خندد.
 

خائن بزرگ استقلال در سوئیس | وقتی خیانتکار به منجی تبدیل شد

 
 

 
همانطور که در روزهای اخیر شاهد بوده اید، وریا غفوری به طور تلویحی به خیانت بزرگی که معاون پر مدعای مستعفی سابق فتحی در حق استقلال کرد اشاره نمود و در تکمیل صحبتهای او خسرو حیدری نیز شب گذشته پرده از نقش مافیایی همان افراد در استقلال برداشت.
 
علی خطیر با سابقه نه چندان درخشان در امور فنی و فوتبالی  با قضیه سوپرجام به دل هواداران استقلال راه پیدا کرد و به یکباره در اواسط فصل گذشته به قدرتی در استقلال رسید که بدون اطلاع سرمربی وقت، مبادرت به مذاکره با بازیکنان خارجی کرد و در نهایت نیز به استناد صحبت بازیکنان تیم، با اقدامات مخربی که در تیم انجام داد، زمینه ساز نتیجه نگرفتن تیم شفر شد تا به سادگی بتواند مربی مورد نظر خود و نه مربی مورد تائید کمیته فنی و هیئت مدیره را به استقلال بیاورد تا یکی از آبروریزی های بزرگ تاریخی فوتبال ایران را در برکناری یک مربی خارجی (شفر) رقم بزند. اینکه او در این مورد به تنهایی عمل کرد هیا هیئت مدیره استقلال نیز در این اتفاق همسو با او بوده اند، را خطیر باید پاسخگو باشد اما هر چه که هست، خروجی این اتفاق غیرفنی امروز گریبان استقلال را گرفته است.
 
اوج اقدامات مخرب خطیر و دوستانش به قبل از حضور استراماچونی در استقلال باز می گردد؛ جایی که آنها تا حد امکان سعی در جدا کردن ستاره های فصل گذشته تیم استقلال کردند و در واقع بهترین خط دفاعی لیگ  در فصل هجدهم را به بدترین خط دفاع لیگ در فصل نوزدهم تبدیل کردند.
 
اکنون فغان هواداران استقلال از این است که چه کسی مقصر جا به جایی بیش از 16 بازیکن این تیم در فصل نقل و انتقالات است؟ اصولاً مگر در این تیم چه اتفاقی افتاده بود که از کادر فنی تا اسکلت اصلی تیم باید عوض میشد ؟
 
اما هواداران استقلال فراموش کرده اند که با جوسازی برخی کانالهای هواداری استقلال، به خطیر لقب ناجی استقلال و مدیر با سواد و ... دادند و با حمایت از فعالیتهای مخربش در واقع خودشان تیشه به ریشه تیمشان زدند و نه کس دیگر ...
 

مارشال پِتَن» ژنرال فرانسوی بود که در طی چهارسال اشغال فرانسه توسط آلمان در جنگ جهانی دوم به عنوان حاکم دست نشانده آلمانی‌ها و شخص هیتلر در فرانسه حکومت می‌کرد و بعد از جنگ به عنوان خائن محاکمه شد. (عکس تزئینی)

 
اکنون استقلال با استراماچونی با لشگری از بازیکنان مایوس و بدون اعتماد به نفس مانده اند و آقای مدعی که به خوبی از عواقب و تبعات اقداماتش در تیم با خبر بود، با یک استعفای ساده برای فرار از شنیدن فحاشی هواداران استقلال به سوئیس گریخت و تا این لحظه هیچ واکنشی نسبت به افتضاحی که در این تیم به وجود آورده نداشته است.
 
به نظر می رسد او که صبح به علی فتح اله زاده توهین می کرد و شب ها با او در مجالس گرم می گرفت، از تعادل روانی کافی برای تصمیم گیری های بزرگ در استقلال برخوردار نبود و عدم تعادل روانی خطیر در برخورد با افراد منجر به شکل گیری لیست بلند بالایی از موارد درگیری لفظی و فیزیکی با افراد مختلف در طول سالهای مختلف شده است. متاسفانه امیرحسین فتحی و در راس او هیئت مدیره فرمایشی نیز با موضعی کاملاً منفعل تنها تماشاگر اتفاقات منفی در تیم هستند و هیچ کار کارشناسی در تغییر کادر فنی فصل گذشته، و تغییر گسترده در بازیکنان تیم در نقل و انتقالات پیش فصل صورت نگرفت و وضعیت این تیم در آشفته ترین وضع ممکن در سالهای اخیر قرار گرفته است.
 
در هر صورت آه میلیون ها هوادار استقلال همواره بدرقه راه افرادی است که این تیم را عامدانه به این روز در آورده اند.
 
شاید این اتفاق درس بزرگی برا هواداران استقلال باشد که تحت تاثیر چند کانال به ظاهر هواداری این تیم بر علیه فردی شعار ندهند و بی مورد از فردی حمایت نکنند چرا که خمایتهای آنها از همین افراد موجب گستاخ تر شدنشان در خیانتهای بیشتر شد.
 
پی نوشت : نقش مخرب وزارت ورزش در روی کار آوردن افراد بی کفایت در راس مدیریت استقلال نیز در اتفاقات امروز استقلال بی تاثیر نیست چرا که آنها مدیری را تغییر دادند که تنها قهرمانی استقلال در سالهای اخیر با او به همراه وینفرد شفر به دست آمده بود؛ در واقع هواداران استقلال حق دارند از وزارت ورزش بابت انتصاب های بد در مدیریت تیمشان گلایه کنند چرا که مدیران جدید این تیم، عامدانه یا سهواً  تیم را در مسیر نزولی پیش می برند اقدام موثر و مثبتی در جهت اصلاح وضعیت در آن دیده نمی شود.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

آبی بیکران

شکی نیست تا زمانیکه دولت روحانب سر کار هست این استقلال رنگ آرامش به خودش نمیبینه تا آقایان بتونن با کسب انواع جامها برای تیم محبوبشون عقده های چند سالشون رو هم سر تیم رقیب در بیارن... جالب کار هم اینجاست که هشتاد درصد تیم لنگ تو این چند سال تحت هر شرایطی و هر مربی و هر مدیر عاملی حفظ شده