اتهام سنگین کالدرون به وزیر ورزش پیش از دربی | هوچی گری ممنوع! | تماشاچی

اتهام سنگین کالدرون به وزیر ورزش پیش از دربی | هوچی گری ممنوع!

اتهام سنگین کالدرون به وزیر ورزش پیش از دربی | هوچی گری ممنوع!
گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از دربی در نطقی ناشیانه با رنگ و بوی جنگ روانی سعی کرد، فضا را به سود تیم خود تغییر دهد اما او به جای پرداختن به مسائل فنی، تنها به طرح اتهام علیه وزیر ورزش و حملات کلامی به خریدهای استقلال پرداخت که نشان از وحشت او از نتیجه دربی 90 است.
 

اتهام سنگین کالدرون به وزیر ورزش پیش از دربی | هوچی گری ممنوع!

 
اتهام سنگین کالدرون به وزیر ورزش پیش از دربی | هوچی گری ممنوع!
کالدرون که در بدو ورودش به پرسپولیس به خریدهای استقلال اشاره کرده بود، هرگز به خروج 16 بازیکن این تیم و ایجاد بی ثباتی در استقلال اشاره نکرد و تنها راوی جملاتی بود که از پشت پرده به او دیکته شده بود چرا که او نه از استقلال و خریدهایش شناخت داشت و نه به نقش وزارت ورزش در ایران مشرف بود و به نظر می رسد عوامل پشت پرده با آدرس غلط دادن به این مربی، سعی در درگیر کردن او با وزارت ورزش و باشگاه استقلال دارند تا سوژه خبری آنها برای مدتها جور شده باشد.
 
کالدون با تکرار اینکه استقلال پولدارتر بوده که 7 خرید جدید و 2 بازیکن خارجی جذب کرده فراموش کرد که قیمت دروازه بان فعلی پرسپولیس به اعتراف خودش، به اندازه 3-4 بازیکن فعلی استقلال است و اگر این تیم بازیکن جدیدی جذب نکرده، نشان از حاکمیت ثبات در پرسپولیس و تلاش مدیریت این تیم در حفظ نفرات برتر تیم است چرا که هیچ مدیری دست به تعییر بازیکنانی که 3 قهرمانی برای هواداران به ارمغان آورده اند نمی زند و مشخص نیست هدف کالدرون از تکرار یک سناریوی سوخته آن هم پیش از دربی چیست؟
 
او در بخش دیگری از صحبتهایش با طرح اتهام علیه وزیر ورزش، به مالکیت یکسان استقلال و پرسپولیس اشاره کرد و مدعی شد به طور طبیعی وقتی پرسپولیس سه بار به عنوان قهرمانی لیگ برتر رسیده، مالک مشترک آنها دوست دارد، تیم دیگرش یعنی استقلال نیز مزه قهرمانی را بچشد که این اتهام بزرگ، بدون شک با واکنش کمیته انضباطی و مسئولین وزارت ورزش به زودی پاسخ داده خواهد شد که بر چه اساس و مستنداتی، کالدرون چنین اتهاماتی را به وزارت ورزش وارد کرده است.
 
او در حالی به استقلالی ها توصیه کرد که دست از اعتراض و شکایت علیه داوران بردارند که تمامی کارشناسان داوری، بر متضرر شدن آبی پوشان از داوری در هفته های اخیر اذعان داشته اند.
 
کالدرون در بخشی دیگر از صحبتهایش به موضوع تمایل او و پرسپولیس برای جذب دیاباته اشاره کرد که این موضوع به واسطه ناتوانی مالی سرخ ها، منتفی شده که به نظر می رسد متنداتی بابت این ادعا وجود نداشته باشد چرا که دیاباته قبل از ورود او به پرسپولیس، با استقلال توافق کرده بود.
 
در پایان نیز او با تحقیر جونیور براندائو که به شفارش او به پرسپولیس آمده، به کلی خرید جدید پرسپولیسی ها را زیر سوال برد چرا که کالدرون در صحبتهایش مدعی شد، براندائو گزینه نهم او در خرید بوده و از سر ناچاری مجبور به خرید ای مهاجم ارزان قیمت شده اند! شاید جناب کالدرون اعتقاد داشته اند مدیریت وقت پرسپولیس می بایست بازیکنانی نظیر لیونل مسی و کریستیانو رونالدو را برای او به خدمت بگیرند که اینگونه در مورد بازیکن جدید پرسپولیس اظهار نظر کرده است.
 
در هر صورت به نظر می رسد سیاست فرافکنی و فضاسازی قبل از بازیهای مهم در دستور کار باشگاه پرسپولیس قرار دارد و برای آنها فرقی نمی کند سرمربی شان چه کسی است و برخی در این باشگاه به سرمربی خارجی دیکته می کنند که در کنفرانس خبری در مورد چه مسائلی صحبت کند و نمونه این اتفاق را در فصل گذشته و بیانیه نویسی های معروف برانکو قبل از بازیهای مهم پرسپولیس نیز شاهد بودیم و ورود زودهنگام کالدرون در این وادی کمی غیرطبیعی به نظر می رسد. شاید بهتر باشد افرادی که به او در مورد صحبتهایش خط می دهند، لیست رقم قراردادهای بازیکنان پرسپولیس را برای او به نمایش در آورند تا کمتر به هزینه تیمهای دیگر فکر کند و وقت خود را برای مسائل مهمتری صرف نماید.
 
پی نوشت: کالدرون با انجام این مصاحبه مذبوحانه تیمش را قبل از دربی 90، بازنده میدان معرفی کرد چرا که این نوع ادبیات تنها از مربیان بازنده و ترسو بر می آید که تنها درصدد جمع کردن بهانه و توجیه برای ناکامی احتمالی خود هستند. شاید پس از بین رفتن ساختار دفاع پرسپولیس کالدرون را به این نتیجه رسانده که شانسی در بازی فردا برای پیروزی نخواهد داشت واز همین حالا به دنبال یافتن مقصر و بهانه های احتمالی برای شکست است. صحبتهای کالدرون ما را به یاد جمله معروف برانکو که علی رغم سود تیمش از اشتباهات داوری همچنان مدعی بود داوران حتی یک اوت هم به سود پرسپولیس نگرفته اند می اندازد!
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

امید

lمدیر عزیز جوری صحبت میکنید که انگار از اسپانیا اومدید و دارید فوتبال ایران رو آنالیز میکنید ، اینجا ایران هست ، مربی های تیم های دیگه رو ببینید ، همین استراماچونی ، واقعا" معنی واژه هوچیگری با رفتار آقای استراماچونی سنخیت پیدا میکنه یا با رفتار کالدرون ؟؟؟؟ وقتی پرسپولیس نایب قهرمان آسیا میشه و با دریافت اونهمه پول نمی تونه بازیکن گرون قیمت برای خط حمله بخره اون موقع استقلال که بعلت عدم دریافت هیچ جامی نتونست پول آنچنانی نسیب خودش کنه چجوری میتونه اینهمه خرج کنه ؟؟؟ پول ملیچ و دیاباته و سایر بازیکن های گرون از کجا اومده ؟؟؟ مگر پول های ترانسفر صرف پروپیچ نشد ؟؟؟ وریا غفوی به گفته خطیر 3.5 میلیارد گرفته ، قبول کنید خیلی گرون تر از پرسپولیس بسته شده ، با کدوم پول ؟؟؟؟ کالدرون دروغ نگفته

لیوبی

رفیق فقط به مبلغ قرارداد بیرانوند دقت کنید، متوجه میشید کدوم تیم گرون بسته شده . رقم قرارداد بازیکنای خارجی استقلالم که منتشر شد فصل قبل همه 150-160 هزار دلاری بسته بودن و مغایر با اونچه در کانالای پرسپولیسی جار زده میشه بود

امید

نویسنده محترم استقلالی ای کاش گرایش رنگی به چشم نمیومد که مطلب فوق شاید کمب مورد قبول واقع بشه ، واقعاکالدرون حرف حساب زده و قبل از بازی هم متل بعد از بازی برنده شده

مدیر

دوست عزیز در کجای دنیا یه مربی به مقامات عالی یه کشور چنین اتهامی رو میزنه ؟ اونم مری که تازه اومده و اصلا از چیزی خبر نداره . دوستانی که به کالدرون اطلاعات غلط دادن چند سالی هست که دارن با همین شیوه هوچی گری مارشونو پیش میبرن . همین امروز آقای انصاری فرد گفتن دستایی تو کاره که نذارن پرسپولیس قهمران بشه . در سه سال گذشته این جمله آشنا رو از زبون سرمربی و مدیران عامل سابق پرسپولیس شنیدیم . پس این هوچی گری ها علتش چی میتونه باشه؟

حمیدرضا

۳ ماه نیست اومده رکورد سلفشو زده البته مدیرعامل هوچی گرم که از هفته پیش شروع کرده